Page 2 of 10 FirstFirst 1 2 3 4 ... LastLast
Results 21 to 40 of 184

Thread: Football Manager

Οι "μανατζερικές" ιστορίες κάποιες φορές πλησιάζουν σε μαγείς και τις στοιχηματικές! Θα το κοιτάξω αύριο όπως σου είπα... Όσο για επιλογές ομάδων, προτιμώ να βρίσκομαι στην αρχή από το τρίτο επίπεδο της ιεράρχησης των κατηγοριών κάθε ομοσπονδίας και κάτω
    Roy Beerens

Αναντικατάστατος norwichfan's Avatar
    Quote Originally Posted by Tsoutis View Post
    Εχω περάσει το πρόγραμμα απεξάρτησης Αnonymous Managers και τώρα πλέον μόνο καλοκαιρια για ξετσιτάρισμα
    που ειναι αυτο να περασω και γω μια βολτα...?

Το παιχνιδι αυτο ειναι εξαρτηση τελος.Καθε χρονο περνανε χιλιαδες παιχτες απο τα χερια μου απο την ουαλια μεχρι το χονγκ κονγκ και την αυστραλια.Ωρες ατελειωτες να προσπαθω να τους διδαξω τις τακτικες μου...

Τα τελευταια δυο χρονια εχουμε βρει την υγεια μας με εναν φιλο, ξεκιναμε online μεταξυ μας.Απιστευτο γελιο.

Υ.Γ. υποσχεση στους φιλους της truro city,περισυ και φετος φτασαμε μεχρι την τσαμπιονσιπ, του χρονου θα παμε στη πρεμιερ...
    Τέτοιο στήσιμο, ουτε η Τζένα Τζειμσον

Quote Originally Posted by ALL YOU NEED IS AZ View Post
    Οι "μανατζερικές" ιστορίες κάποιες φορές πλησιάζουν σε μαγείς και τις στοιχηματικές! Θα το κοιτάξω αύριο όπως σου είπα... Όσο για επιλογές ομάδων, προτιμώ να βρίσκομαι στην αρχή από το τρίτο επίπεδο της ιεράρχησης των κατηγοριών κάθε ομοσπονδίας και κάτω
    καλα μη το ψαχνεις,οι μανατζερικες ιστοριες ειναι απο αλλο ανεκδοτο.Ξερεις τι ειναι να χεις βγαλει την ΤNS στους ομιλους του τσαμπιονς λιγκ μετα απο απιστευτη ανατροπη μεσα στη πραγα εναντιον της σπαρτα και να μη μπορεις να βγαλεις μια κραυγη γιατι ειναι 4 το πρωι...

καποιο λινκ να το κατεβασω αν γινεται μπορει να στειλει καποιος εστω με πμ?
    εχω να το παιξω απο το 2001 το παιχνιδι και λεω να κανω μια αρχη καινουργια.
    ''Εχω κανει ολους τους υπολογισμους. Η τυχη θα κανει τους υπολοιπους''

ψαξε σε τορρεντ κ θα βρεις πολλα..
    οσοι θελετε παιχτες διαμαντια εχω μια ολοκληρη λιστα με παιχτες που γινονται οι απολυτοι σουπερ σταρ...

Quote Originally Posted by norwichfun View Post
    καλα μη το ψαχνεις,οι μανατζερικες ιστοριες ειναι απο αλλο ανεκδοτο.Ξερεις τι ειναι να χεις βγαλει την ΤNS στους ομιλους του τσαμπιονς λιγκ μετα απο απιστευτη ανατροπη μεσα στη πραγα εναντιον της σπαρτα και να μη μπορεις να βγαλεις μια κραυγη γιατι ειναι 4 το πρωι...
    Ξέρεις τι είναι να παίρνεις τίτλο με τη Hull στην Πρέμιερ και να έχεις ξεχάσει ότι έχεις επέτειο γάμου??????
    contra omina, contra fata deum, peruerso numine...

Ξέρεις τι είναι να παίρνεις τίτλο με τη Hull στην Πρέμιερ και να έχεις ξεχάσει ότι έχεις επέτειο γάμου??????
    Χα Χα Χα Χα Απιστευτο!!
    I will gamble with any man from any land , in any game that he can play , for any amount that he can count.

Αχαχαχαχαχαχα!!!! Τραγικός!
    Roy Beerens

χαχαχαχ οκ παω πασο αχαχαχα

σίγουρα παίζω και εγώ football manager. Απλά δεν είμαι τόσο καλός.Βασικά βαριέμαι. παίζω 3 χρονιές και βαριέμαι. Στα καλά μου θυμάμαι πήρα πρωτάθλημα με την hercules οταν ήταν στην 2η κατηγορία και στην αμέσως επόμενη χρονιά τερμάτισα 6ος στην πριμέρα!

Αλλά ο κορυφαίος είναι ο αδερφός μου. Στο μανατζερ 2010 πήρε την ΑΕΚ(ΑΡΑ) ΑΘΗΝΩΝ και στο 2018 έχει πάρει όλα τα τρόπαια από το 2014 και μετά . Τσαμπιονς λιγκ, ευρωπαικό σουπερ καπ πρωτάθλημα, κύπελλο ελλάδας και παγκόσμιο συλλόγων. Δεν υπάρχει ο ανθρωπος!

παιδιά χρειάζομαι λίγη βοήθεια. θέλω να μου πείτε μια ομάδα να πάρω για να ξεκινήσω και ότι κάνω. ευχαριστώ.:d

Ετσι ετσι, καιρος να ξαναχαθουμε απ'τον κοσμο...

Εεεετσι!!!!

Εχω βάσιμες ελπίδες ότι μπορεί να έρθει μια-δυο μέρες νωρίτερα από το release date. Είχε συμβεί και στην Αγγλία... Το περίμενα Παρασκευή, γυρνάω μούσκεμα από βρόχα το βράδυ της Τετάρτης σπίτι, και "τσουπ" το κουτί του Amazon. Μεχρι να σκεφτώ αν είχα αγοράσει και κάτι άλλο, είχα ανοίξει το κουτί, είχα κωλοκάτσει στο pc, και έτρεχα το "πιλοτικό" FM παιχνίδι με Κουίνς Παρκ

Βασικός Lefteris_Cuervo's Avatar
    Ιωάννινα-ΠΡΕΒΕΖΑ(Boedo-Argentina στα ονειρά μου)
    παιδιά έχει ανακοινωθεί ημερομηνία για το fm2012?

να ρωτήσω. βρήκα στο ιντερνετ ότι μπορώ να κάνω pre-order και να το κατεβάσω στις 21 που θα βγει. Εσείς που ξέρετε, θα είναι καλό ή μήπως να υπάρχουν προβλήματα. και κάτι άλλο. το amazon φέρνει και στην Κύπρο προιόντα??

Λογικα θα εννοεις μεσω steam,οχι δεν υπαρχει προβλημα, απλα θα πρεπει να εισαι συνδεδεμενος οταν παιζεις στο ιντερνετ και οτι patch βγαινει δεν θα χρειαζεται να το περνας εσυ, θα περναει αυτοματα στο παιχνιδι.Εγω ειμαι παραδοσιακος, θελω το dvd του παιχνιδιου στο pc μου.Παντως ειτε μεσω στιμ ειτε με τον κλασσικο τροπο, η ενεργοποιηση φετος θα γινεται μεσω steam.

Για το αν η amazon κανει παραγγελιες στη κυπρο δεν ξερω, αλλα νομιζω πως ναι...

δεν έχω στιμ. αυτό είναι το πρόβλημα. το διάγραψα πριν μερικές μέρες ο βλάκας. νομίζω μέσω ίντερνετ δεν είναι σίγουρο ότι θα είναι οκ άρα θα πάρω το cd

Quote Originally Posted by alexinho View Post
    δεν έχω στιμ. αυτό είναι το πρόβλημα. το διάγραψα πριν μερικές μέρες ο βλάκας. νομίζω μέσω ίντερνετ δεν είναι σίγουρο ότι θα είναι οκ άρα θα πάρω το cd
    θα πρεπει να χεις steam παντως γιατι ακομα και σε cd να το παρεις, η η ενεργοποιηση θα γινει μεσω αυτου(και καλα για καταπολεμηση της πειρατειας, εγω το λεω εξυπνο τροπο για να συνηθισει ο κοσμος το steam.)

Page 2 of 10 FirstFirst 1 2 3 4 ... LastLast