Page 5 of 96 FirstFirst ... 3 4 5 6 7 15 55 ... LastLast
Results 81 to 100 of 1908

Thread: Η εφημεριδα

Αναντικατάστατος plestis13's Avatar
    Εγω δεν εχω κολλημα με καποιο νησι θα εχω ως βαση μου την ..... Και θα ταξιδευω σε ολα με καλη παρεα
    Το μυστικό είναι στο τέλος να είσαι + και να περνάς καλά !!

Αναντικατάστατος norwichfan's Avatar
    Quote Originally Posted by Tsoutis View Post
    Αρούμπα έχει ήδη πιαστεί φίλος...sorry, try again
    Οποτε παω Κουρακαο(κοντα βενεζουελα να μαι και οπου να ναι... ).
    Τέτοιο στήσιμο, ουτε η Τζένα Τζειμσον

Αναντικατάστατος Kostas Ketseris's Avatar
    και μετα απο μια εβδομαδα στο Κουρακαο σε τρωει το χερι σου και ριχνεις ολα τα κερδη στον ασο στο επομενο εντος της RKV FC SITHOC,αφου θα εισαι και μεσα στο γηπεδο να το δεις.Τελικο δυστυχως 1-1.........

Ξερει κανεις πως μπορω να επικοινωνησω εδω μεσα για μια απορια που εχω, με τον Γιωργο Μανιατοπουλο??

Quote Originally Posted by www.apfc.gr View Post
    Ξερει κανεις πως μπορω να επικοινωνησω εδω μεσα για μια απορια που εχω, με τον Γιωργο Μανιατοπουλο??
    Θα το δει και θα σου μιλήσει ο ίδιος

(Απλά το μεταφέρω το ποστ σου σε ένα πιο ταιριαστό τόπικ)
    It's a pleasure to meet someone who understands that to the true gambler, money is never an end in itself, it's simply a tool, as a language is to thought.

Καλησπέρα φίλε μου, είμαι ο Γιώργος Μανιατόπουλος. Πες μου, αν μπορώ να βοηθήσω

Γιωργο καλησπερα. Βασικα εγω παιζω μονο κοκκινες καρτες σε online και οχι μονο, αρκετα λεφτα παντως. Μου εκανε εντυπωση το 4αρι που ειπες στο ΠΑΟΚ-Ολυμπιακος γιατι εγω πανω απο 3.00 δε το χω δει πουθενα... Μπορεις να μου πεις εταιρια? Κ γενικα σε ποιες κινεισαι εσυ... Ευχαριστω πολυ

Το βρήκα στο 4,00 το πρωί της Πέμπτης, από τότε έχει μεσολαβήσει μιάμιση ημέρα. Κυρίως με την betoto ασχολούμαι. Πιστεύω να σε κάλυψα.
    Last edited by Μανιατόπουλος; 03/02/2012 at 16:34.

Σορρυ αλλα η Oddshecker ειναι εταιρια στοιχηματων? Νομιζω απλα σου δειχνει τις αποδοσεις των εταιριων. Σαν εργαλειο δηλ

Ελα, εδώ είμαι πάλι, σαφώς πιο άνετος και πιο χαλαρός τώρα. Για betoto γράφω, απλά έγραψα για το oddshecker που τα έχει όλα μαζεμένα

Οταν ξεκινούσα να ψάχνω, Τετάρτη απόγευμα, το βρήκα μέχρι και 4,00. Στη συνέχεια ακολούθησε πτωτική τάση, πάντως αν θες την άποψή μου, με Γιάχο δύσκολα θα βγει κόκκινη...

Quote Originally Posted by www.apfc.gr View Post
    Σορρυ αλλα η Oddshecker ειναι εταιρια στοιχηματων? Νομιζω απλα σου δειχνει τις αποδοσεις των εταιριων. Σαν εργαλειο δηλ
    Ο Oddschecker είναι κάτι παραπάνω από σουματζάδα-εργαλείο αποδόσεων, παίζει και το ρόλο του μεσάζοντα για να κάνεις παιχνίδι μέσω του oddschecker στις εταιρίες.

Ως παράπονο το ανεβάζω εδώ, στην στήλη του Παγαρτάνη ανέβηκε ένα παιχνίδι από Βουλγαρία, που δεν έγινε ποτέ, ήταν ορισμένο εξ αρχής στις 26/2. Μέγα λάθος κατ' εμέ, δεν το περίμενα από τον Αργύρη.

Quote Originally Posted by Μανιατόπουλος View Post
    Οταν ξεκινούσα να ψάχνω, Τετάρτη απόγευμα, το βρήκα μέχρι και 4,00. Στη συνέχεια ακολούθησε πτωτική τάση, πάντως αν θες την άποψή μου, με Γιάχο δύσκολα θα βγει κόκκινη...
    Κι εγω ετσι πιστευω οτι με Γιαχο πρεπει να γινει κατι ακραιο για να χουμε αποβολη. Παντως αν το 4αρι το ειδες σε betoto η bwin δε συμφερει, γιατι εκει δεν σου χουν σκετη αποβολη αλλα 1η κοκκινη κ πρεπει να παιξεις και τις 2 ομαδες για να σαι καλυμενος. Οποτε και 5αρια να ηταν ειναι σαν το παιζεις με 2.45 περιπου. Οποτε παμε στο 3αρι της Unibet...

κατι αλλο απλο ας πουμε,ο συμπαθεστατος αργυρης δεν γινεται να συζηταει παιχνιδι που ειναι για τις 10.30 το πρωι την ημερα κυκλοφοριας του φυλλου,γιατι κανενας δεν θα προλαβει να το αξιολογησει,να το παιξει και πολυ περισοτερο να το βαλει σε παρολι.συν οτι λογω στηλης θα προκειται για κανα σουδαν οποτε ουτε το αρθρακι του ματς που ειναι παντα ομορφογραμενο και με κοπο θα διαβασει καποιος.......[/quote]

Λάθος το προηγούμενο... Απλά προσπαθούσα να επαναφέρω κάτι που έγραψε ο kostas ketseris και με αφορά άμεσα.
    Κατ' αρχάς, ευχαριστώ θερμά για το "συμπαθέστατος" και το "καλογραμμένο", δίνουν δύναμη.
    Δεύτερον, έχεις πολύ δίκιο σ' αυτή την παρατήρηση, η οποία για να πω την αλήθεια δεν είχε περάσει από το μυαλό μου για δύο λόγους: Πρώτος, τα στοιχεία με τις αποδόσεις μου έρχονται από φίλο ασιάτη μπουκ αρκετές μέρες πριν και σε ώρες... Μαλαισίας, οπότε την ακριβή ώρα του αγώνα την "έχω" όταν κάνω τις αναγωγές στη δική μας ζώνη ώρας. Δεύτερος, επειδή είμαι... πρωινός τύπος και το MM το αγοράζω πριν τις 9 π.μ. Προφανώς δεν είναι όλοι έτσι.
    Αυτό θα λυθεί και μάλιστα πάραυτα. Από το φύλλο της Δευτέρας θα περιέχονται αγώνες που ξεκινούν μετά τις 16.00 Τρίτη ή Παρασκευή, ώστε να έχουν οι αναγνώστες, όπως είπες, το χρόνο να αξιολογήσουν και να εκτιμήσουν.
    Ευχαριστώ για την παρατήρηση.

Εμεις στην επαρχια Αργυρη μου,δεν εχουμε ποτε εφημεριδες πριν τις δεκα δυστυχως...εγω ειμαι fan της στηλης,μας ταξιδευεις σε μερη αγνωστα και σε περιεργες καταστασεις με εξαιρετικα ποικιλο τροπο,δεν ειναι καθαρα στοιχηματικο το ζητημα....Και ξεκιναω αμεσως την αναγνωση ''βολτα'' στις εξωτικες γωνιες της μπαλλας,να εισαι καλα!

Πληροφοριακα στο Σ/Κ που περασε(11-12/2/12)ο Δημητρης Καναβαρακης στο Γερμανικο Δια ταυτα ειχε 6/6 στην Α' και 5/6 στην Β',το συνολο 11 στις 12 επιλογες επιτυχημενες!Ενα μεγαλο μπραβο.....ειδικα στην Β',οπου οι ανταγωνιστικες εφημεριδες ειχαν 2/7 και 3/8.Εξυπακουεται οτι το ψαρεμα σ'αυτες τις δυο λιμνουλες θα ειναι talk of the town το προσεχες weekend!!

2/3 στην μεσαια του τριαδα στο μεσοβδομαδο(21/2/12)ο Σταυρος ο Χατζηγιαννης και ο καρφωτος ασσος της Βασιλειας που εδινε σε μονο πληρωσε 6 φορες την μιζα(οσο μια κανονικη τριαδα σε παρολι).Μπραβο!

Εγινε το εξωφυλο της χρονιας,το βλεπω μολις τωρα και πιστευω οτι καπαρωσε τον τιτλο ηδη........excellentttttttttt!!!!!!!!!

Page 5 of 96 FirstFirst ... 3 4 5 6 7 15 55 ... LastLast