Results 1 to 6 of 6

Thread: ΝΒΑ, Ευρωλίγκα, πρωταθλήματα, όλα μέσα...

Hybrid View

Previous Post Previous Post   Next Post Next Post

ΝΒΑ, Ευρωλίγκα, πρωταθλήματα, όλα μέσα...

951.10 υπόλοιπο κάβας και πάμε εδώ σε ένα ενιαίο τόπικ, μιας και σιγά σιγά θα αρχίζουμε να παίζουμε και ΝΒΑ. Το κακό είναι οτι στο μαγικό κόσμο δεν έχω καλή πρώτη εικόνα λόγω ώρας και βλέπω όσο μπορώ ματς σε μαγνητοσκόπηση. Μακάρι να βοηθήσουν και άλλοι φίλοι που μπορεί να κάθονται και να βλέπουν τα παιχνίδια

Ξεκινάω με ένα μπετ απόδοσης παίχτη.

Κοπόνεν όβερ 11,5... 1.87 * 25 μονάδες

Καταρχάς θεωρώ την Κίμκι εξαιρετική ομάδα.
    Και τον Κοπόνεν έναν εξαιρετικό σουτέρ. Σκοράρει αρκετά και νομίζω οτι μπορεί να ξεπεράσει τους 11 πόντους και να μας χαρίσει ένα εύκολο ταμείο.

Δυάδα

Κίμκι -14,5 - Φενέρ όβερ 159,5... 1,91 * 1,88 * 20 μονάδες

Για την Κίμκι είπα. Πολύ καλή ομάδα, με καλούς παίχτες που μπορεί να είναι από τις ευχάριστες εκπλήξεις της διοργάνωσης φέτος. Από την άλλη ο Ερυθρός Αστέρας αν θα κάνει κάτι θα είναι στην έδρα του. Αλλά αδύναμος και αυτός.

Στο δεύτερο ματς ήμουν ανάμεσα στο όβερ και στον άσσο. Και καθαρή νίκη. Βλέπω τη Φενέρ να κερδίζει. Πολύ καλή ομάδα, με τον Ζοτς να ξέρει πως να παίρνει τέτοια ματς. Ντερμπάρα θα γίνει. Η Ρεάλ δεν έχει μπει πολύ ζεστή, αλλά διαθέτη τρομερή ομάδα. Επέλεξα το όβερ και βλέπω και για live τον άσσο.

Νέο υπόλοιπο
    951.10 - 45 = 906,10
    Να είμαστε ρεαλιστές, να ζητάμε το αδύνατο...

Quote Originally Posted by Ernesto View Post
    951.10 υπόλοιπο κάβας και πάμε εδώ σε ένα ενιαίο τόπικ, μιας και σιγά σιγά θα αρχίζουμε να παίζουμε και ΝΒΑ. Το κακό είναι οτι στο μαγικό κόσμο δεν έχω καλή πρώτη εικόνα λόγω ώρας και βλέπω όσο μπορώ ματς σε μαγνητοσκόπηση. Μακάρι να βοηθήσουν και άλλοι φίλοι που μπορεί να κάθονται και να βλέπουν τα παιχνίδια

Ξεκινάω με ένα μπετ απόδοσης παίχτη.

Κοπόνεν όβερ 11,5... 1.87 * 25 μονάδες

Καταρχάς θεωρώ την Κίμκι εξαιρετική ομάδα.
    Και τον Κοπόνεν έναν εξαιρετικό σουτέρ. Σκοράρει αρκετά και νομίζω οτι μπορεί να ξεπεράσει τους 11 πόντους και να μας χαρίσει ένα εύκολο ταμείο.

Δυάδα

Κίμκι -14,5 - Φενέρ όβερ 159,5... 1,91 * 1,88 * 20 μονάδες

Για την Κίμκι είπα. Πολύ καλή ομάδα, με καλούς παίχτες που μπορεί να είναι από τις ευχάριστες εκπλήξεις της διοργάνωσης φέτος. Από την άλλη ο Ερυθρός Αστέρας αν θα κάνει κάτι θα είναι στην έδρα του. Αλλά αδύναμος και αυτός.

Στο δεύτερο ματς ήμουν ανάμεσα στο όβερ και στον άσσο. Και καθαρή νίκη. Βλέπω τη Φενέρ να κερδίζει. Πολύ καλή ομάδα, με τον Ζοτς να ξέρει πως να παίρνει τέτοια ματς. Ντερμπάρα θα γίνει. Η Ρεάλ δεν έχει μπει πολύ ζεστή, αλλά διαθέτη τρομερή ομάδα. Επέλεξα το όβερ και βλέπω και για live τον άσσο.

Νέο υπόλοιπο
    951.10 - 45 = 906,10
    0/2...

Η Κίμκι έκανε πάρτυ. 40 πόντους στο κεφάλι. Ο Κοπόνεν είχε την ευκαιρία του και την πέταξε στα σκουπίδια. Είχε 2-3 άστοχα 3ποντα που θα μπορούσαν να μας βγάλουν από πάνω.

Στο ντέρμπι δυστηχώς διάλεξα το λάθος. Η Φενέρ έκανε πλάκα στη Ρεάλ. Τελικό 77-66 και άντερ. Νίκησε εύκολα πάντως, σε όλο το ματς ήταν μπροστά. Πάμε για άλλα...
    Πάντως το live εμένα με αποζημίωσε. 4/4 ταμεία στην Κίμκι έκανα και το λέω για να έχουμε υπόψιν οτι ζωντανά υπάρχουν πολλές ευκαιρίες.

Για το ενδιαφέρον της βραδιάς πετάω άλλη μια δυάδα...

Μιλάνο καθαρή νίκη - Ουνικάχα όβερ 144,5... 5 απόδοση * 16,10 μονάδες

Προχτές χάσαμε το Μιλάνο. Δεν έχω να πω τπτ. Ο Οσφπ ήταν καλός, ο Γιανγκ έδειξε μέρος της αξίας του. Τον θεωρώ εκπληκτικό παίχτη.

Σήμερα ένα μπετ μόνο με Ραντούλιτσα όβερ 15,5...

Ο ΠΑΟ έχει ξεμείνει από σέντερ. Το θεωρώ αρκετά καλό...

1,87 * 40 μονάδες...
    Υπόλοιπο 890 - 40 = 850

Στους 14 σταμάτησε ο Ραντούλιτσα... Δοκάρι και πάλι δλδ... Πάμε παρακάτω.

ΝΒΑ και πραγματικά έχει ξεκινήσει εκπληκτικά. 4 ματς, δύο δυάδες έχω βγάλει... Για να δούμε.

Φιλαδάλεφεια - Κλίβελαντ... 2πλο με χάντικαπ -12,5.
    Θεωρώ τους Φιλαδέλφεια από τις πιο αδύναμες ομάδες. Το Κλίβελαντ είναι το ακλόνητο φαβορί, στις ορέξεις τους πρόκειται να κριθεί.

Νιου Γιορκ - Σαν Αντόνιο... Άσσος με χάντικαπ +7,5...
    Τους Σπερς τους είδα χτες και πραγματικά κάποια στιγμή με κούρασαν πολύ. Δυσκολευόντουσαν για τα απλά. Οι Νικς μπορούν να κρατήσουν το χάντικαπ θεωρώ.

Δυάδα με 15 μονάδες.
    1,90*1,97

Γκόντεν Στέϊτ - Μέμφις... Όβερ 203,5
    Ο ρυθμός που δίνουν οι πρωταθλητές στα παιχνίδια τους είναι εκπληκτικός. Τρέχουν πολύ, σουτάρουν γρήγορα και έχουν ένα Κάρι ασταμάτητο. 258 πόντους προχτές μπορούν να συνεχίσουν ψηλά και οι Μέμφις να ακολουθήσουν σε ρυθμό.

Κλίπερς - Σανς... Άσσος με χάντικαπ -8,5...
    Και εδώ νομίζω πως οι Κλίπερς είναι το φαβορί και μπορούν να το επιβεβαιώσουν.

Δυάδα με 15 μονάδες
    1,95*1,85

Δεν είμαστε σε πολύ καλή κατάσταση, από άποψη αποτελεσμάτων, αλλά είμαστε στο κλίμα, μιας και πολλέ φορές χάνουμε στον πόντο και αυτό είναι και θέμα τύχης.

Για σήμερα πρώτο σημείο...

Εφές 2πλο @ 2.45 * 20 μονάδες

Έτσι απλά. Πολύ καλύτερη σαν ομάδα η Εφές. Η Λαμποράλ έχει μπει πολύ καλά, αλλά εδώ παίζουμε στοίχημα και η απόδοση του 2πλου προκαλεί...

Είμαι στις 800 μονάδες. 200 μονάδες χαμένες και οι περισσότερες στο τσακ. Όπως και η χτεσινή. Με την Εφές να προηγείται μέχρι και με 10 πόντους στο τελευταίο δεκάλεπτο. Να έχει το πάνω χέρι σε πολύ μεγάλο μέρος του παιχνιδιού. Με τον Μπουρούση εντέλει να κάνει παιχνιδάρα (ξανά). Κια να πηγαίνουμε παράταση. Και να χάνουμε και 3ποντο στην εκπνοή για τη νίκη.

Σωστά έπαιξα, δεν μετανοιώνω, απλά τα νεύρα μου που η τύχη μας γυρνάει την πλάτη.

Χωρίς πολλά λόγια λόγω χρόνου μια δυάδα σήμερα.

Καρσίγιακα +7,5 @1.85 - ΠΑΟ -6,5 @1.95 με 20 μονάδες