Results 1 to 7 of 7

Thread: Ακύρωση στοιχήματος ΟΠΑΠ

Ακύρωση στοιχήματος ΟΠΑΠ

Καλησπέρα παιδιά. Ο ΟΠΑΠ μας το έκανε το χουνέρι πάλι Καπνούς βγάζω.

Έπαιξα λοιπόν τη Χιροσίμα όπως βλέπετε 7+ γκολ, το έκανα δυάδα με την Αγγλία γιατί μονό δεν παιζόταν. Ξυπνάω προ ολίγου και βλέπω άκυρο! Μίλησα με ΟΠΑΠ και η αιτιολογία της ακύρωσης είναι "τυπογραφικό λάθος"!! Στέκει αυτό; Απλά στη φιλοξενούμενη δεν αναγράφεται η λέξη "πανεπιστήμιο" πριν το Χιροσίμα, δεν υπήρχε κανένα προφανές λάθος στις αποδόσεις, ούτε τίποτα άλλο μεμπτό.

Παρακαλώ τον Άρμι ή όποιον άλλον γνωρίζει, να μου δώσει τα φώτα του για το τι μπορώ να κάνω από δω και πέρα για να πάρω τα λεφτά μου να μην τους μαμήσω. Καίγομαι για απάντηση, θενκς.

xarilakis συγγνωμη αλλα καλα σου κανουν αφου πας και παιζεις σε αυτους τους κλεφτες.Ρε ουτε ευρω μην τους δινεις.

Εγω ολο αυτον τον καιρο με τα καπιταλ κοντρολς που δεν μπορουσα να κανω καταθεση στην βετ365,μια φορα επαιξα σε αυτους τους κλεφτες.Εκανα αποχη απο το στοιχημα.Απο χθες ξεκινησα παλι να παιζω στην βετ365 που εκανα καταθεση με μετρητα μεσω viva.
    38 ΠΕΤΣΙΝΑ Κ ΠΕΙΡΑΙΩΣ ΜΟΝΟΙ ΣΑΣ,37 ΑΝΤΡΙΚΕΙΑ ΟΛΟΙ ΜΑΣ !!!

Ρε φίλε Τζιμπρίλ την παλεύεις; Δηλαδή μια απάντηση πήρα απ'το φόρουμ και ήταν αυτή; Αυτή είναι η χρησιμότητα του φόρουμ πλέον; Να λες για sure bet 20% και οι άλλοι να σε γράφουν στα παπάρια τους και να λένε για προμήθειες 1% στη βίβα και φούτσες μπλε;; Να ζητάς βοήθεια(που και να μην καιγόμουν, έτσι; ) και να σου λέει ο άλλος να μην παίζεις στους κλέφτες και ότι καλά έπαθα;; Οκ, τουλάχιστον ο σισέ απάντησε....

Οκ, κλέφτης ο ΟΠΑΠ και το ξέρω πολύ καλά, δεν περίμενα από σένα προφανώς. Αυτό όμως ισχύει στο 95% των περιπτώσεων. Στο άλλο 5% είμαι εγώ ο κλέφτης φιλαράκι. Και επειδή είναι στοίχημα και όχι ΠΡΟΠΟ, είναι στη δική μου ευχέρεια να εμπλακώ μόνο εκεί που δε με κλέβουν και κλέβω εγώ. Στο 5% των περιπτώσεων δε θα κλέψεις ποτέ την 365 ή κάποιον άλλο μεγάλο μπουκ. Φυσικά παίζω και αλλού. Τον ΟΠΑΠ όμως, και ειδικά τώρα που είναι στα σπάργανα η νέα του μορφή αν είσαι παίκτης και δεν τον κλέψεις είσαι για κλάματα. Θες να δεις πόσο έδινε το 7+ που έπαιξα σε όποια ιντερνετική το πρόσφερε;; Πάρτο:

Θες να δεις τι έκανε ο ΟΠΑΠ σήμερα το πρωί στις 8, μια ώρα πριν το ματς;; Ορίστε:

Στο πρώτο σχόλιο που έκανα στην αρχή βλέπουμε το 7+ στο 20,00. Σ'αυτό βλέπουμε ότι δίνει 25,00. Ο κλέφτης που λες ο ΟΠΑΠ, στις 8 το πρωί και ενώ σαφώς τα όβερ έχουν πτωτικές τάσεις στο ματς, τι έκανε; Πήγε και ανέβασε το 20,00 του 7+ στο 25,00!! Πιστεύεις ότι ακόμα ο κλέφτης στην συγκεκριμένη υπόθεση είναι ο ΟΠΑΠ και το θύμα εγώ;;;

Για την ιστορία, όπως φαίνεται στο τελευταίο πρντσκρν, ο ΟΠΑΠ το πλήρωσε το μπετ, μόνο στο ίντερνετ όμως. Κι αυτό γιατί υπήρχε στο σάιτ μπροστά στη γηπεδούχο το όνομα "Σανφρέτσε", και ευτυχώς για μένα διαχώριζε ξεκάθαρα το ποια ομάδα είναι η μια και ποια η άλλη. Αυτό που μου απάντησαν το μεσημέρι αφορούσε το στοίχημα στο πρακτορείο, όπου το ματσάκι αναγραφόταν "Χιροσίμα-Χιροσίμα" στο κουπόνι, και έτσι δεν ήταν ξεκάθαρο ποια είναι ποια ομάδα. Δηλαδή το έπαιξα στο ίντερνετ και πληρώθηκα, αν το έπαιζα στο πρακτορείο μονάδα, τόσο απλά. Οπότε ευτυχώς λύθηκε το θέμα για μένα, μετά και τη συγκινητική συμπαράστασή σας, να'στε καλά.

Να το χαίρεστε το φόρουμ σας αλάνια. Σας ευχαριστώ για το βήμα 3 σχεδόν χρόνια, αλλά πλέον το παρόν μου είναι εντελώς άχρηστο. Να είστε όλοι καλά, ειδικά κάποια φιλαράκια που τρέφω συμπάθεια γι'αυτά. Όποιος θέλει μπορεί να μου στείλει πμ, θα του απαντήσω, αλλά αυτό ήταν το τελευταίο μου δημόσιο σχόλιο. Καλή συνέχεια και εις ανώτερα.-
    Last edited by xarilakis88; 06/09/2015 at 05:27.

Καλημέρα,
    τα πράγματα , για μένα τουλάχιστον, σε αυτά τα θέματα είναι απλά.
    Από τη στιγμή που ο κάθε μπουκ κάνει αποδεκτό ένα στοίχημα και δεν συντρέχουν εμφανείς λόγοι ακύρωσής του (π.χ. υποβολή στοιχήματος μετά την έναρξη του αγώνα λόγω πρόωρης εκκίνησής του ) , πρέπει να έχει τα άντερα να το πληρώνει κιόλας και να μην βρίσκει δικαιολογίες για να το ακυρώσει ΜΕΤΑ την έκβαση του αγώνα. Κατά τη γνώμη μου, όποιος το έπαιξε στο πρακτορείο θα πρέπει να πληρωθεί και αυτός.

Η πλάκα σε αυτή την ιστορία θα είναι κάποιος που του ακυρώθηκε ένα ανάλογο στοίχημα να κάνει καταγγελία στην ΕΕΕΠ, για να δούμε και αντιδράσεις...

Τέλος το που παίζει κάποιος είναι ξεκάθαρα δικό του καπέλο...

Καλημέρες.

μαλλον παρεξηγηθηκαν τα λογια μου.Xarilakis σου στελνω πμ να το λυσουμε εκει.
    38 ΠΕΤΣΙΝΑ Κ ΠΕΙΡΑΙΩΣ ΜΟΝΟΙ ΣΑΣ,37 ΑΝΤΡΙΚΕΙΑ ΟΛΟΙ ΜΑΣ !!!

Οπως θα κατάλαβες, φίλτατε Χάρη, μόνο σε μένα θα λείψεις.

Quote Originally Posted by xarilakis88 View Post
    Ρε φίλε Τζιμπρίλ την παλεύεις; Δηλαδή μια απάντηση πήρα απ'το φόρουμ και ήταν αυτή; Αυτή είναι η χρησιμότητα του φόρουμ πλέον; Να λες για sure bet 20% και οι άλλοι να σε γράφουν στα παπάρια τους και να λένε για προμήθειες 1% στη βίβα και φούτσες μπλε;; Να ζητάς βοήθεια(που και να μην καιγόμουν, έτσι; ) και να σου λέει ο άλλος να μην παίζεις στους κλέφτες και ότι καλά έπαθα;; Οκ, τουλάχιστον ο σισέ απάντησε....

Οκ, κλέφτης ο ΟΠΑΠ και το ξέρω πολύ καλά, δεν περίμενα από σένα προφανώς. Αυτό όμως ισχύει στο 95% των περιπτώσεων. Στο άλλο 5% είμαι εγώ ο κλέφτης φιλαράκι. Και επειδή είναι στοίχημα και όχι ΠΡΟΠΟ, είναι στη δική μου ευχέρεια να εμπλακώ μόνο εκεί που δε με κλέβουν και κλέβω εγώ. Στο 5% των περιπτώσεων δε θα κλέψεις ποτέ την 365 ή κάποιον άλλο μεγάλο μπουκ. Φυσικά παίζω και αλλού. Τον ΟΠΑΠ όμως, και ειδικά τώρα που είναι στα σπάργανα η νέα του μορφή αν είσαι παίκτης και δεν τον κλέψεις είσαι για κλάματα. Θες να δεις πόσο έδινε το 7+ που έπαιξα σε όποια ιντερνετική το πρόσφερε;; Πάρτο:

Θες να δεις τι έκανε ο ΟΠΑΠ σήμερα το πρωί στις 8, μια ώρα πριν το ματς;; Ορίστε:

Στο πρώτο σχόλιο που έκανα στην αρχή βλέπουμε το 7+ στο 20,00. Σ'αυτό βλέπουμε ότι δίνει 25,00. Ο κλέφτης που λες ο ΟΠΑΠ, στις 8 το πρωί και ενώ σαφώς τα όβερ έχουν πτωτικές τάσεις στο ματς, τι έκανε; Πήγε και ανέβασε το 20,00 του 7+ στο 25,00!! Πιστεύεις ότι ακόμα ο κλέφτης στην συγκεκριμένη υπόθεση είναι ο ΟΠΑΠ και το θύμα εγώ;;;

Για την ιστορία, όπως φαίνεται στο τελευταίο πρντσκρν, ο ΟΠΑΠ το πλήρωσε το μπετ, μόνο στο ίντερνετ όμως. Κι αυτό γιατί υπήρχε στο σάιτ μπροστά στη γηπεδούχο το όνομα "Σανφρέτσε", και ευτυχώς για μένα διαχώριζε ξεκάθαρα το ποια ομάδα είναι η μια και ποια η άλλη. Αυτό που μου απάντησαν το μεσημέρι αφορούσε το στοίχημα στο πρακτορείο, όπου το ματσάκι αναγραφόταν "Χιροσίμα-Χιροσίμα" στο κουπόνι, και έτσι δεν ήταν ξεκάθαρο ποια είναι ποια ομάδα. Δηλαδή το έπαιξα στο ίντερνετ και πληρώθηκα, αν το έπαιζα στο πρακτορείο μονάδα, τόσο απλά. Οπότε ευτυχώς λύθηκε το θέμα για μένα, μετά και τη συγκινητική συμπαράστασή σας, να'στε καλά.

Να το χαίρεστε το φόρουμ σας αλάνια. Σας ευχαριστώ για το βήμα 3 σχεδόν χρόνια, αλλά πλέον το παρόν μου είναι εντελώς άχρηστο. Να είστε όλοι καλά, ειδικά κάποια φιλαράκια που τρέφω συμπάθεια γι'αυτά. Όποιος θέλει μπορεί να μου στείλει πμ, θα του απαντήσω, αλλά αυτό ήταν το τελευταίο μου δημόσιο σχόλιο. Καλή συνέχεια και εις ανώτερα.-
    Αν και διαφωνώ πλήρως με την τελευταία σου παράγραφω - κάπως έτσι σκεφτόταν κι αλλοι που αποχώρησαν παλιότερα από δω - εύχομαι να είσαι πάντα καλά και χάρηκα που σε γνώρισα έστω και μέσα από αυτό το φόρουμ.
    If you want to win, you must first learn to lose