Results 1 to 18 of 18

Thread: 12,500 columns μπετ στο τελικό του Champions League

12,500 columns μπετ στο τελικό του Champions League

Καλησπέρα στους λίγους που έχουν απομείνει αλλά και σε όσους μόνο διαβάζουν χωρίς να συμμετέχουν.

Μια πολύ κακή στοιχηματικά χρονιά για μένα έχει ουσιαστικά τελειώσει εδώ και ένα μήνα, πριν τις διακοπές του Πάσχα. Και λέω ουσιαστικά γιατί - μεταξύ μας - μια paysafe των 25 τη ξοδεύω εδώ και κει για να περνάει η ώρα. Με την επόμενη τέτοια, λοιπόν, λέω να δοκιμάσω για ν-οστή φορά να πετύχω το 10/10, 10 δηλαδή σερί κερδισμένα στοιχήματα σε απόδοση γύρω στο 2,00 και..... 1000πλασιασμό του αρχικού μπετ. Τις (ν-1) φορές που το χω ήδη δοκιμάσει, ποτέ δεν αφιερώθηκα αποκλειστικά στο στόχο, πέρα απ' το 10ευρω που έτρεχε για το 10/10, έπεφταν παράλληλα πολλά και διαφορα μπετ δεξιά κι αριστερά, συνήθως σε δυο λογαριασμούς (και τώρα που το σκέφτομαι, αυτός ήταν ο λόγος που απέτυχα σ' όλες, σιγά το δύσκολο)

Αυτή τη φορά όμως γίνομαι σαφής: ένας λογαριασμός (τρια-65), μια 25αρα καρτα, 5 εβδομάδες, 10 πονταρίσματα, ορίζοντας το Μπάρτσα-Ρεαλ της 6ης Ιουνίου.

Τι πραγματικά θέλω: προφανώς το 10/10

Τι πραγματικά ΔΕ θέλω: να χάσω απ' το πρώτο μπετ

Αφού θα τελειώσουμε με CL ας αρχίσουμε και με CL

Over 2.0,2.5 Juventus v Real Madrid
    (Goal Line) 05/05/2015 None 2.050 To Run
    Stake: 25 Column(s)

Juventus 2-1 Real Madrid
    Last edited by gamcare; 07/05/2015 at 21:09.

Quote Originally Posted by gamcare View Post
    Αφού θα τελειώσουμε με CL ας αρχίσουμε και με CL

Over 2.0,2.5 Juventus v Real Madrid
    (Goal Line) 05/05/2015 None 2.050 To Run
    Stake: 25 Column(s)
    Συν ένα.... Μια χαρά μπήκες... προχώρα.
    contra omina, contra fata deum, peruerso numine...

Το πρόβλημα με αυτό το σύστημα δεν είναι να κάνεις δέκα... το πρόβλημα είναι να φτάσεις στα 7-8 και να χρειαστεί να βάλεις σε ένα ματς 3.200 και 6.400 ευρώ... συνήθως εκεί λυγίζουν οι περισσότεροι (το λέω εκ πείρας)...

Αυτον τον τροπο παιχνιδιου εχω προσπαθησει να τον εφαρμοσω κι εγω αλλα ποτε δεν τα καταφερα να το παω μεχρι τελους ειτε γτ οπως ειπε και ο φιλος παραπανω επαιζα διαφορα μπετ δεξια κι αριστερα στο λαιβ ειτε γιατι στον δευτερο,τριτο ή τεταρτο διπλασιασμο πηγαινα κουβα.

Η ερωτηση του συριγου εχει πολυ μεγαλο ενδιαφερον και το ιδιο ακριβως ηθελα να ρωτησω κι εγω.Αν φτασεις στο 7ο βημα και εχεις 3200 ευρω τι κανεις?τα πονταρεις?μιλαμε για 3200 ευρω,οχι αστεια.
    Ενας τροπος θα ηταν να τα σπασεις σε 2 δελτια,δλδ να παιξεις 1600 και 1600 ετσι ωστε αν πιασεις το ενα απο τα δυο να εισαι τουλαχιστον παλι στα λεφτα σου.Θα ηθελα τη γνωμη κι αλλων παιδιων εδω μεσα πανω σε αυτο τον τροπο παιχνιδιου
    38 ΠΕΤΣΙΝΑ Κ ΠΕΙΡΑΙΩΣ ΜΟΝΟΙ ΣΑΣ,37 ΑΝΤΡΙΚΕΙΑ ΟΛΟΙ ΜΑΣ !!!

Η απάντηση αυτή τη στιγμή είναι ότι θα πάμε μέχρι τέλους σύμφωνα με το πλάνο. Προφανώς και δεν αποκλείω την έντιμη κωλοτούμπα αν και εφόσον... και άμα... και όταν.... έρθει η ώρα για το 7ο μπετ. Ας φθάσουμε μέχρι εκεί και το συζητάμε, είναι κάτι που έχει περάσει απ' το μυαλό αλλά δε το χω πολυσκεφτεί. Σημείο-κλειδί να παραμείνεις κυνικός στο στυλ "στη τελική θα χω χάσει 25", συμφωνώ όμως ότι όσο προχωράς είναι κομματάκι δύσκολο. Στις (ν-1) προηγούμενες προσπάθειες άλλωστε, δυο ή τρεις φορές αν θυμάμαι καλά κατάφερα το 4/4 και έχασα στο 5ο, ξεκινώντας μάλιστα από 10αρικο, 15 ή κάτι τέτοιο... ποτέ δλδ δεν υπήρξαν ανάλογοι προβληματισμοί

Να ξεκαθαρίσουμε όμως κάτι, σε καμμία περίπτωση δε πρόκειται για σύστημα ούτε για τρόπο παιχνιδιού, μια πρόκληση είναι απλά (η οποία καλό είναι να ξεκινάει απ' το 5ευρώ το πολύ) που κατα πάσα βεβαιότητα θα χαρίσει στον μπουκ μου άλλα 25 columns μου

Quote Originally Posted by gamcare View Post
    Η απάντηση αυτή τη στιγμή είναι ότι θα πάμε μέχρι τέλους σύμφωνα με το πλάνο. Προφανώς και δεν αποκλείω την έντιμη κωλοτούμπα αν και εφόσον... και άμα... και όταν.... έρθει η ώρα για το 7ο μπετ. Ας φθάσουμε μέχρι εκεί και το συζητάμε, είναι κάτι που έχει περάσει απ' το μυαλό αλλά δε το χω πολυσκεφτεί. Σημείο-κλειδί να παραμείνεις κυνικός στο στυλ "στη τελική θα χω χάσει 25", συμφωνώ όμως ότι όσο προχωράς είναι κομματάκι δύσκολο. Στις (ν-1) προηγούμενες προσπάθειες άλλωστε, δυο ή τρεις φορές αν θυμάμαι καλά κατάφερα το 4/4 και έχασα στο 5ο, ξεκινώντας μάλιστα από 10αρικο, 15 ή κάτι τέτοιο... ποτέ δλδ δεν υπήρξαν ανάλογοι προβληματισμοί

Να ξεκαθαρίσουμε όμως κάτι, σε καμμία περίπτωση δε πρόκειται για σύστημα ούτε για τρόπο παιχνιδιού, μια πρόκληση είναι απλά (η οποία καλό είναι να ξεκινάει απ' το 5ευρώ το πολύ) που κατα πάσα βεβαιότητα θα χαρίσει στον μπουκ μου άλλα 25 columns μου
    κι εγω πολλες φορες στον εαυτο μου το ιδιο λεω οταν χανω στο 4ο μπετ ας πουμε.Λεω γτ σκας?ουσιαστικα 10 ευρω εχασες.Τα υπολοιπα ηταν απο τα κερδισμενα.Αλλα και παλι με ζωνουν τα φιδια οταν χαν 200-300 ευρω.
    Να ρωτησω κατι αλλο.Παιζεις μονο εναν αγωνα με αποδοση 2,00?ή βαζεις περισσοτερους με μικροτερες αποδοσεις καποιες φορες?
    38 ΠΕΤΣΙΝΑ Κ ΠΕΙΡΑΙΩΣ ΜΟΝΟΙ ΣΑΣ,37 ΑΝΤΡΙΚΕΙΑ ΟΛΟΙ ΜΑΣ !!!

Everton -0.5,-1.0 Everton v Sunderland
    (Asian Handicap) 09/05/2015 None 2.025 To Run
    Stake: 51 Column(s)

Everton 0 - 2 Sunderland
    Last edited by gamcare; 10/05/2015 at 19:01.

Το κοιτάζω εδώ και κανά 10λεπτο το προηγούμενο ποστ και ακόμη δε μπορώ να καταλάβω τι σκεφτόμουνα χθες το μεσημέρι. Τεσπα...

Ήμουν έτοιμος να αποχαιρετήσω και να δώσω ραντεβού το Σεπτέμβρη, η συγκινητική όμως ανταπόκριση των μελών του φορουμ που κατέκλυσαν από χθες το message box μου, με έπεισε να συνεχίσω την προσπάθεια πιο δυνατός και αποφασισμένος οσο ποτέ να φθάσω στο στόχο. To 3ο μπετ - αν κέρδιζε βεβαίως βεβαίως - θα έπρεπε να μας στείλει σε μια συνολική μπανκα γύρω στα 200 colummns.

Πάμε, λοιπόν:

Andy Murray Rafael Nadal vs Andy Murray
    (To Win Match) 10/05/2015 None 3.50 To Run
    Stake: 57.5 Column(s)

Murray 63 62
    Last edited by gamcare; 10/05/2015 at 21:47.

Τελικός του Masters της Μαδρίτης, ξεκινάει στις 20.00

Δεν παίζεσαι «η συγκινητική όμως ανταπόκριση των μελών του φορουμ που κατέκλυσαν από χθες το message box μου»

Οντως κ εγω μπερδεύτηκα λίγο με αυτό το μπετ της Εβερτον, αλλά οκ, περί ορέξεως

Αφού ούτως ή άλλως η π#@ταν!ά έγινε, το συνεχίζω διαφορετικά

Bet #4

Karim Benzema Real Madrid v Juventus
    (To Score Two or More Goals) 13/05/2015 None 8.50 To Run
    Stake: 27 Column(s)

Αντώνη, εσύ που είσαι admin, μπες ρε συ να καθαρίσεις το msg box μου σε παρακαλώ γιατί έχει κάτσει το laptop (κι αν βρεις έστω 1 μήνυμα, σφύρα μου κλέφτικα !)

Θεούλης

Θέλω 500 μηνύματα στα επόμενα 45' για να το συνεχίσω

Σας ευχαριστώ... δεν έχω λόγια... είναι απλά... συγκινητικό

Αντώνη, ξέρεις εσυ

Λοιπόν, θα το κάνουμε μια άλλη φορά το 10/10... θα το επιχειρήσουμε εννοώ γιατί το να το κάνουμε κομματάκι δύσκολο

Sports Balance 39.30 EUR

Δεν έχει άλλα για το 2015, υπόσχεση. Παίζω μ' αυτά και τα διαχειρίζομαι. Μαξιμουμ μπετ 20% της κάβας... και γ@μω το μπανκ μανατζμεντ θα μου πείτε αλλά είναι ένα κανόνας τελος πάντων. Πάμε για ένα οβεράκι στο γερμανικό που ξεκινάει όσο θα ετοιμάζομαι για μια Παρασκευατικη έξοδο μετά από κανα διμηνο και θα τα λέμε

No. Selections Event Event Date E/W Terms Odds Result
    1 Over 2.5 Hannover 96 v Hertha Berlin
    (Alternative Goal Line) 06/11/2015 None 2.200 To Run
    Stake: 7 Column(s)

Δε φαίνεται πολύ ζωηρό αλλά έχουμε ακόμη 60' παιχνιδιού μπροστά μας... θα τα λέμε είπαμε