Page 1 of 2 1 2 LastLast
Results 1 to 20 of 33

Thread: Η ΕΤΑΙΡΕΙΑ Stoiximan με εξαπάτησε !!!

Η ΕΤΑΙΡΕΙΑ Stoiximan με εξαπάτησε !!!

Είχα παίξει γι' αυτό το ΣΚ ένα παρολάκι με 4 επιλογές από κάποια ειδικά στοιχήματα που προσφέρει ο Stoiximan, το παρακάτω :
    Βόλφσμπουργκ @ 3.60
    Μπαρτσελόνα @ 2.50
    Under 20.5 @ 1.93
    Over 24,5 @ 1.90
    4-άδα 1 × 5,00 € (id: 42600640)
    27/09/2014, 15:12 5,00 € 33,00 €
    Επιλογή Παιχνίδι Απόδοση Ώρα έναρξης Αποτέλεσμα
    Περισσότερα γκολ στην Αγωνιστική 27-28/9: Βόλφσμπουργκ Περισσότερα γκολ στην Αγωνιστική 27-28/9
    Bundesliga 3.60 28/09, 18:30 Κερδισμένο
    Περισσότερα γκολ στην Αγωνιστική 27/9 - 28/9: Μπαρτσελόνα Περισσότερα γκολ στην Αγωνιστική 27/9 - 28/9
    Primera Division 2.50 28/09, 22:00 Κερδισμένο
    Συνολικά γκολ Αγωνιστικής (5η): Under 20.5 Συνολικά γκολ Αγωνιστικής (5η)
    Σούπερ Λίγκα 1.93 29/09, 19:30 Κερδισμένο
    Συνολικά γκολ Αγωνιστικής (5η): Over 24,5 Συνολικά γκολ Αγωνιστικής (5η)
    Serie A 1.90 29/09, 21:00 Κερδισμένο

Είχα παίξει 5 ευρώ, για να πάρω 165,01 ευρώ. Οι επιλογές β', γ', δ΄ήρθαν ξεκάθαρα. Η Μπαρτσελόνα έβαλε 6 γκολ (τα περισσότερα απ' όλες στη Πριμέρα Ντιβιζιόν), στην ελληνική ΣουπερΛίγκα μπήκαν 20 συνολικά γκολ και στην ιταλική Σέριε Α μπήκαν 28 γκολ συνολικά. Άρα 3 πιασμένα ως τώρα σε αποδόσεις 2.50-1.93-1.90.

Το μπλέξιμο έγινε στη πρώτη επιλογή, όπου στη Μπουντεσλίγκα έβαλαν πέντε συνολικά ομάδες (μία εξ αυτών και η Βόλφσμπουργκ, που έπαιξα) από 2 γκολ η καθεμιά και καμία δεν έβαλε 3 γκολ. Άρα είχαμε πενταπλή ισοβαθμία, δηλαδή πέντε οι κερδισμένες ομάδες-επιλογές. Και όπως βλέπετε εμφανίζει το γεγονός ως κερδισμένο.

Κατάλαβα ότι δεν θα πληρωθώ ολόκληρο το ποσό που στόχευα (165,01 ευρώ), αλλά κάποιο μικρότερο και άρχισα τους υπολογισμούς μου. Κατ' αρχάς υπολόγισα πόσα κέρδιζα ως τότε από τα 3 άλλα κερδισμένα : 5 ευρώ x 2.50 x 1.93 x 1.90 = 43, 8375 ευρώ στο τσουβάλι.
    Η επιλογή α' (του 3,60) θα έπρεπε να πληρωθεί στο 1/5 των υποσχομένων αρχικά κερδών. Και μη σκεφτεί κάποιος απλοϊκίστικα και "μπακαλίστικα" και πει 3.60 : 5 = 0.72 , γιατί θα πρόκειται περί παγκόσμιας πρωτοτυπίας, ένα στοίχημα που κερδίζει να έχει απόδοση κατώτερη της μονάδας, δηλαδή να έχεις επιστροφές, που χάνεις χρήματα, ενώ κέρδισες (έστω ισοβαθμώντας) το στοίχημα !!!

Απόδοση 3.60 σημαίνει ότι παίζω 1 ευρώ, ώστε να πάρω πίσω το 1 μου + το κέρδος 2,60 = 3,60 ευρώ. Τώρα όμως πρέπει να πάρω πίσω το 1 μου ευρώ (αφού κέρδισα) + το 1/5 των υποσχομένων κερδών (1/5 x 2,60 ευρώ = 0,52 ευρώ), συνολικά δηλαδή 1+0,52 = 1,52 ευρώ συνολικά στο 1. Απόδοση λοιπόν 1, 52. Στις στοιχηματικές αποδόσεις η 5 φορές μικρότερη απόδοση της 3.60 είναι η 1.52
    Έπρεπε λοιπόν να πληρωθώ 43,8375 (όπου είχαμε μείνει πιο πάνω από τις 3 άλλες επιλογές) x 1.52 (αναπροσαρμοσμένη απόδοση της Βόλφσμπουργκ) = 69,67 ευρώ

Μέχρι αργά χθες τη νύχτα δεν είχαν κάνει εκκαθάριση του δελτίου. Αντί των 69,67 ευρώ που περίμενα, σήμερα το πρωί με μεγάλη μου έκπληξη είδα ότι είχαν εκκαθαρίσει ως πληρωτέο ποσό μόλις 33 ευρώ, όπως βλέπετε παραπάνω στο δελτίο !!! Οι τύποι του Stoiximan είναι απίθανοι πραγματικά. Τι έκαναν ; Διαίρεσαν το ποσό που θα έπαιρνα (165,01) διά του 5 και προέκυψαν τα 33 ευρώ και καθάρισαν. Πολύ σοβαρή εταιρεία με πολύ σοβαρά στελέχη (!), αν βέβαια πρόκειται περί λάθους και όχι περί δόλου.

Μου έκλεψαν δηλαδή 36,37 ευρώ. Και μη πει κάποιος τη γνωστή παπαριά "σιγά το ποσό" (κατ' αρχάς ας μου τα δώσει τότε αυτός ο ίδιος που θέλει να πει αυτό ), γιατί το θέμα έχει να κάνει και με τη κοροϊδία τους στο στυλ : "Έλα μωρέ τώρα, ποιος θα ρωτήσει ; Ποιος θα το καταλάβει; Θα τον τυλίξουμε..."

Φυσικά μίλησα μαζί τους τηλεφωνικά, δεν κατάλαβα ακριβώς, αν δεν είχαν τη δυνατότητα ή δεν ήθελαν να καταλάβουν. Τους ζήτησα να έχω γραπτώς μια απάντησή τους με μέιλ, νά το μέιλ που μού απάντησαν :

Αγαπητέ Kωνσταντίνε καλημέρα από το Stoiximan!
    Σε ευχαριστούμε για το email σου. Θα θέλαμε να σε ενημερώσουμε πως το στοίχημά σου με bet id 42600640 έχει διευθετηθεί (στην περίπτωση της Βόλφσμπουργκ) με βάση των παρακάτω κανόνα της σελίδας μας που σου παραθέτουμε.
    1.12 Σε περίπτωση ισοβαθμίας (dead-heat) ανάμεσα σε δύο ή περισσότερες επιλογές ισχύει ο κανόνας της ανάλογης και ισόποσης κατανομής του ποσού στοιχηματισμού στον αριθμό επιλογών και πληρώνεται στην τοποθετημένη απόδοση.
    Στη διάθεσή σου για κάθε πρόσθετη πληροφορία ή απορία,
    Με φιλικούς χαιρετισμούς
    Βασίλης Γρηγορίου
    Tμήμα Εξυπηρέτησης Μελών

Κι εγώ τους ξανααπάντησα, αλλά τελικά προτίμησα να ξεβρακωθούν διαδικτυακά, αφού δεν θέλουν να καταλάβουν.
    Εσείς τι λέτε ; Ποιος έχει δίκιο ;
    Last edited by parolakias; 30/09/2014 at 15:48.

Quote Originally Posted by parolakias View Post
    Είχα παίξει γι' αυτό το ΣΚ ένα παρολάκι με 4 επιλογές από κάποια ειδικά στοιχήματα που προσφέρει ο Stoiximan, το παρακάτω :
    Βόλφσμπουργκ @ 3.60
    Μπαρτσελόνα @ 2.50
    Under 20.5 @ 1.93
    Over 24,5 @ 1.90
    4-άδα 1 × 5,00 € (id: 42600640)
    27/09/2014, 15:12 5,00 € 33,00 €
    Επιλογή Παιχνίδι Απόδοση Ώρα έναρξης Αποτέλεσμα
    Περισσότερα γκολ στην Αγωνιστική 27-28/9: Βόλφσμπουργκ Περισσότερα γκολ στην Αγωνιστική 27-28/9
    Bundesliga 3.60 28/09, 18:30 Κερδισμένο
    Περισσότερα γκολ στην Αγωνιστική 27/9 - 28/9: Μπαρτσελόνα Περισσότερα γκολ στην Αγωνιστική 27/9 - 28/9
    Primera Division 2.50 28/09, 22:00 Κερδισμένο
    Συνολικά γκολ Αγωνιστικής (5η): Under 20.5 Συνολικά γκολ Αγωνιστικής (5η)
    Σούπερ Λίγκα 1.93 29/09, 19:30 Κερδισμένο
    Συνολικά γκολ Αγωνιστικής (5η): Over 24,5 Συνολικά γκολ Αγωνιστικής (5η)
    Serie A 1.90 29/09, 21:00 Κερδισμένο

Είχα παίξει 5 ευρώ, για να πάρω 165,01 ευρώ. Οι επιλογές β', γ', δ΄ήρθαν ξεκάθαρα. Η Μπαρτσελόνα έβαλε 6 γκολ (τα περισσότερα απ' όλες στη Πριμέρα Ντιβιζιόν), στην ελληνική ΣουπερΛίγκα μπήκαν 20 συνολικά γκολ και στην ιταλική Σέριε Α μπήκαν 28 γκολ συνολικά. Άρα 3 πιασμένα ως τώρα σε αποδόσεις 2.50-1.93-1.90.

Το μπλέξιμο έγινε στη πρώτη επιλογή, όπου στη Μπουντεσλίγκα έβαλαν πέντε συνολικά ομάδες (μία εξ αυτών και η Βόλφσμπουργκ, που έπαιξα) από 2 γκολ η καθεμιά και καμία δεν έβαλε 3 γκολ. Άρα είχαμε πενταπλή ισοβαθμία, δηλαδή πέντε οι κερδισμένες ομάδες-επιλογές. Και όπως βλέπετε εμφανίζει το γεγονός ως κερδισμένο.

Κατάλαβα ότι δεν θα πληρωθώ ολόκληρο το ποσό που στόχευα (165,01 ευρώ), αλλά κάποιο μικρότερο και άρχισα τους υπολογισμούς μου. Κατ' αρχάς υπολόγισα πόσα κέρδιζα ως τότε από τα 3 άλλα κερδισμένα : 5 ευρώ x 2.50 x 1.93 x 1.90 = 43, 8375 ευρώ στο τσουβάλι.
    Η επιλογή α' (του 3,60) θα έπρεπε να πληρωθεί στο 1/5 των υποσχομένων αρχικά κερδών. Και μη σκεφτεί κάποιος απλοϊκίστικα και "μπακαλίστικα" και πει 3.60 : 5 = 0.72 , γιατί θα πρόκειται περί παγκόσμιας πρωτοτυπίας, ένα στοίχημα που κερδίζει να έχει απόδοση κατώτερη της μονάδας, δηλαδή να έχεις επιστροφές, που χάνεις χρήματα, ενώ κέρδισες (έστω ισοβαθμώντας) το στοίχημα !!!

Απόδοση 3.60 σημαίνει ότι παίζω 1 ευρώ, ώστε να πάρω πίσω το 1 μου + το κέρδος 2,60 = 3,60 ευρώ. Τώρα όμως πρέπει να πάρω πίσω το 1 μου ευρώ (αφού κέρδισα) + το 1/5 των υποσχομένων κερδών (1/5 x 2,60 ευρώ = 0,52 ευρώ), συνολικά δηλαδή 1+0,52 = 1,52 ευρώ συνολικά στο 1. Απόδοση λοιπόν 1, 52. Στις στοιχηματικές αποδόσεις η 5 φορές μικρότερη απόδοση της 3.60 είναι η 1.52
    Έπρεπε λοιπόν να πληρωθώ 43,8375 (όπου είχαμε μείνει πιο πάνω από τις 3 άλλες επιλογές) x 1.52 (αναπροσαρμοσμένη απόδοση της Βόλφσμπουργκ) = 69,67 ευρώ

Μέχρι αργά χθες τη νύχτα δεν είχαν κάνει εκκαθάριση του δελτίου. Αντί των 69,67 ευρώ που περίμενα, σήμερα το πρωί με μεγάλη μου έκπληξη είδα ότι είχαν εκκαθαρίσει ως πληρωτέο ποσό μόλις 33 ευρώ, όπως βλέπετε παραπάνω στο δελτίο !!! Οι τύποι του Stoiximan είναι απίθανοι πραγματικά. Τι έκαναν ; Διαίρεσαν το ποσό που θα έπαιρνα (165,01) διά του 5 και προέκυψαν τα 33 ευρώ και καθάρισαν. Πολύ σοβαρή εταιρεία με πολύ σοβαρά στελέχη (!), αν βέβαια πρόκειται περί λάθους και όχι περί δόλου.

Μου έκλεψαν δηλαδή 36,37 ευρώ. Και μη πει κάποιος τη γνωστή παπαριά "σιγά το ποσό" (κατ' αρχάς ας μου τα δώσει τότε αυτός ο ίδιος που θέλει να πει αυτό ), γιατί το θέμα έχει να κάνει και με τη κοροϊδία τους στο στυλ : "Έλα μωρέ τώρα, ποιος θα ρωτήσει ; Ποιος θα το καταλάβει; Θα τον τυλίξουμε..."

Φυσικά μίλησα μαζί τους τηλεφωνικά, δεν κατάλαβα ακριβώς, αν δεν είχαν τη δυνατότητα ή δεν ήθελαν να καταλάβουν. Τους ζήτησα να έχω γραπτώς μια απάντησή τους με μέιλ, νά το μέιλ που μού απάντησαν :

Αγαπητέ Kωνσταντίνε καλημέρα από το Stoiximan!
    Σε ευχαριστούμε για το email σου. Θα θέλαμε να σε ενημερώσουμε πως το στοίχημά σου με bet id 42600640 έχει διευθετηθεί (στην περίπτωση της Βόλφσμπουργκ) με βάση των παρακάτω κανόνα της σελίδας μας που σου παραθέτουμε.
    1.12 Σε περίπτωση ισοβαθμίας (dead-heat) ανάμεσα σε δύο ή περισσότερες επιλογές ισχύει ο κανόνας της ανάλογης και ισόποσης κατανομής του ποσού στοιχηματισμού στον αριθμό επιλογών και πληρώνεται στην τοποθετημένη απόδοση.
    Στη διάθεσή σου για κάθε πρόσθετη πληροφορία ή απορία,
    Με φιλικούς χαιρετισμούς
    Βασίλης Γρηγορίου
    Tμήμα Εξυπηρέτησης Μελών

Κι εγώ τους ξανααπάντησα, αλλά τελικά προτίμησα να ξεβρακωθούν διαδικτυακά, αφού δεν θέλουν να καταλάβουν.
    Εσείς τι λέτε ; Ποιος έχει δίκιο ;
    Φίλε ακριβώς το ίδιο κάνανε οι τύποι και στους πρώτους σκόρερ ομάδων στο μουντιάλ, αν είχες παίξει πχ Λουκάκου πρώτος σκόρερ Βελγίου έπαιρνες απόδοση κάτω από 0,6
    Μέχρι να συμβεί αυτό δεν το είχα ξανασυναντήσει και γω αυτό, πάντα είχες τη μονάδα στο χέρι και διαιρούσες το υπόλοιπο

Δες πχ έναν αστείο όρο τους: 2.5
    Η B2B επιτρέπει μόνο ένα Stoiximan λογαριασμό ανά οικογέγεια, νοικοκυριό, διεύθυνση (ταχυδρομική ή IP), περιβάλλον όπου οι υπολογιστές μοιράζονται (π.χ. πανεπιστήμια, χώρους εργασίας, δημόσιες βιβλιοθήκες κλτ) και υπολογιστή (ή οποιαδήποτε άλλη συσκευή).

Τι να πάρεις στα σοβαρά από αυτό?
    Έχεις εσύ λογαριασμό σπίτι σου και ανοίγει πχ και ο πατέρας σου, σου λένε εντάξει άνοιξε αλλά δεν παίρνεις το μπόνους, παίξε χάσε να τελειώνουμε
    Μην κάνεις το λάθος και είσαι κερδισμένος με λογαριασμό που έχει την ίδια διεύθυνση, εκεί έμπλεξες, τρως μία φραγή στο λογαριασμό σου (κλαις ότι χρήματα έχεις μέσα) και ηρεμείς

Quote Originally Posted by stpsilan View Post
    Η B2B επιτρέπει μόνο ένα Stoiximan λογαριασμό ανά οικογέγεια, νοικοκυριό, διεύθυνση (ταχυδρομική ή IP), περιβάλλον όπου οι υπολογιστές μοιράζονται (π.χ. πανεπιστήμια, χώρους εργασίας, δημόσιες βιβλιοθήκες κλτ) και υπολογιστή (ή οποιαδήποτε άλλη συσκευή).

Έχεις εσύ λογαριασμό σπίτι σου και ανοίγει πχ και ο πατέρας σου, σου λένε εντάξει άνοιξε αλλά δεν παίρνεις το μπόνους, παίξε χάσε να τελειώνουμε
    Μην κάνεις το λάθος και είσαι κερδισμένος με λογαριασμό που έχει την ίδια διεύθυνση, εκεί έμπλεξες, τρως μία φραγή στο λογαριασμό σου (κλαις ότι χρήματα έχεις μέσα) και ηρεμείς
    Θα φάει άγριο μαύρο από μένα ο Στοίχιμαν πλέον. Βιάζουν τη λογική με αυτά που κάνουν. Πού ακούστηκε να χαρακτηρίζουν ένα στοίχημα ως κερδισμένο και να κοστολογούν την απόδοση στο 0.72 (< 1 δηλαδή).
    Στο παρελθόν με έχουν κλέψει και ο Γουίλλιαμ Χίλ και η βετ365, θα τα γράψω όταν έχω χρόνο, τώρα δεν έχω.

Μού έστειλαν κι άλλο μέιλ, όπου παραδέχονται τη ΚΛΟΠΗ :

Κώστα καλησπέρα από το Stoiximan!

Σε ευχαριστούμε για το email σου. Θα θέλαμε να σε ενημερώσουμε ότι το στοίχημά σου έχει διευθετηθεί σωστά με βάση τον κανόνα dead heat που σου παραθέσαμε παραπάνω.

Ας δούμε αναλυτικά,τους υπολισμούς από τους οποίους προκύπτει το συγκεκριμένο ποσό :

5 ευρώ (το ποντάρισμά σου) Χ 2.50 (Μπαρτσελόνα) Χ 1,93 (Συνολικά γκολ Αγωνιστικής (5η): Under 20.5 Σούπερ Λίγκα) Χ 1,90 (Συνολικά γκολ Αγωνιστικής (5η): Over 24,5 Serie A) Χ [ 3,60 (Βόλφσμπουργκ) / 5 (οι ομάδες που έβαλαν από 2 γκολ στην συγκεκριμένη αγωνιστική του Γερμανικού Πρωταθλήματος ] =33,003 ,το ποσό δηλαδή που πιστώθηκε στον λογαριασμό σου από το συγκεκριμένοσ στοίχημα.

Κατόπιν των παραπάνω,ελπίζουμε να καταννοείς πως το στοίχημά σου έχει διευθετηθεί ορθώς,με βάση και τον στοιχηματικό κανόνα dead heat που ισχύει στη σελίδα μας.Εάν έχεις οποιαδήποτε άλλη απορία αναφορικά με την παραπάνω διευθέτηση,θα χαρούμε να σε εξυπηρετήσουμε.

Στη διάθεσή σου πάντα για κάθε πρόσθετη πληροφορία ή διευκρίνιση.

Φιλικά

Βασίλης Διονυσίου
    Τμήμα Εξυπηρέτησης μελών

Κοιτάξτε ξανά τι έχουν γράψει (το κόκκινο). Μα 3,60 / 5 μάς κάνει = 0,72. Αυτό είναι παγκόσμια πρωτοτυπία σε κερδισμένο στοίχημα, απόδοση κάτω της μονάδας !!!

Σωστα σε πληρωσαν. Ετσι ειναι. Η αποδοση σου δια τις ομαδες που εβαλαν τοσα γκολ. σε καταλαβαινω που νιωθεις αδικημενος αλλα αυτος ο ορος υπαρχει και τον θυμαμαι απο τη μερα που παιζω κι εγω στοιχημα. Θυμαμαι σε ενα γιουρο που ειχα παιξει βιγια ειχε βαλει τα ιδια γκολ με 2 ή 3 παιχτες και το πληρωθηκα δια 2 ή δια 3 δεν θυμαμαι ακριβως δυστυχως.
    Κατανοω οτι νιωθεις αδικημενος αλλα ο ορος τους ειναι ξεκαθαρος και γνωστος εδω και χρονια παντου

Quote Originally Posted by Παναγιωτης Ηλιουπολη View Post
    Σωστα σε πληρωσαν. Ετσι ειναι. Η αποδοση σου δια τις ομαδες που εβαλαν τοσα γκολ. σε καταλαβαινω που νιωθεις αδικημενος αλλα αυτος ο ορος υπαρχει και τον θυμαμαι απο τη μερα που παιζω κι εγω στοιχημα. Θυμαμαι σε ενα γιουρο που ειχα παιξει βιγια ειχε βαλει τα ιδια γκολ με 2 ή 3 παιχτες και το πληρωθηκα δια 2 ή δια 3 δεν θυμαμαι ακριβως δυστυχως.
    Κατανοω οτι νιωθεις αδικημενος αλλα ο ορος τους ειναι ξεκαθαρος και γνωστος εδω και χρονια παντου
    το ιδιο ειχα παθει και γω με τον Βιγια.3 ηταν οι πρωτοι σκορερ και πηγε δια 3.willia hill.Δεν σ εξαπατησε ο στοιχιμαν,ολοι ετσι λειτουργουν
    Last edited by xristos1982; 30/09/2014 at 17:41.

Αυτο δεν το χει μονο ο στοιχιμαν.το ειχε και ο William Hill,υποθετω και οι αλλες εταιριες

Μα με δουλεύετε ρε παιδιά ; Τι πάει να πεί, ότι ίσχυσε και στο παρελθόν ; Είναι τότε παρανομία διαρκείας, είναι βιασμός της λογικής αυτός.
    Έπαιρνα 43,8 ευρώ από τους 3 αγώνες που είχα πιάσει και μόλις συνυπολογίστηκε η 1/5 νίκη, όχι ήττα, έπεσα στα 33 ; Παραλογισμός ή Κλοπή ;
    Δεν ξαναπαίζω ούτε σεντ σ' αυτή τη, με γκρίκλις όνομα, εταιρεία.
    Last edited by parolakias; 30/09/2014 at 18:19.

Quote Originally Posted by xristos1982 View Post
    Αυτο δεν το χει μονο ο στοιχιμαν.το ειχε και ο William Hill,υποθετω και οι αλλες εταιριες
    Μα το θέμα είναι ότι ενώ υπάρχει ο κανόνας σε αφήνουν να ανοίξεις λογαριασμό στην ίδια διεύθυνση (δηλαδή αν μένουν 2 παίχτες στην ίδια πολυκατοικία τι θα κάνουν) και δε σου δίνουν το μπόνους απλά, αν χάνεις όλα οκ
    Αν κερδίζεις φίλε αρχίζει και ζορίζει το πράγμα, λεφτά δύσκολα να πάρεις, αρχίζουν και σου λένε ότι είσαι ο ίδιος παίχτης κτλ

Αναντικατάστατος tommy betman's Avatar
    μού έστειλαν κι άλλο μέιλ, όπου παραδέχονται τη κλοπη :

κώστα καλησπέρα από το stoiximan!

σε ευχαριστούμε για το email σου. θα θέλαμε να σε ενημερώσουμε ότι το στοίχημά σου έχει διευθετηθεί σωστά με βάση τον κανόνα dead heat που σου παραθέσαμε παραπάνω.

ας δούμε αναλυτικά,τους υπολισμούς από τους οποίους προκύπτει το συγκεκριμένο ποσό :

5 ευρώ (το ποντάρισμά σου) χ 2.50 (μπαρτσελόνα) χ 1,93 (συνολικά γκολ αγωνιστικής (5η): Under 20.5 σούπερ λίγκα) χ 1,90 (συνολικά γκολ αγωνιστικής (5η): Over 24,5 serie a) χ [ 3,60 (βόλφσμπουργκ) / 5 (οι ομάδες που έβαλαν από 2 γκολ στην συγκεκριμένη αγωνιστική του γερμανικού πρωταθλήματος ] =33,003 ,το ποσό δηλαδή που πιστώθηκε στον λογαριασμό σου από το συγκεκριμένοσ στοίχημα.

κατόπιν των παραπάνω,ελπίζουμε να καταννοείς πως το στοίχημά σου έχει διευθετηθεί ορθώς,με βάση και τον στοιχηματικό κανόνα dead heat που ισχύει στη σελίδα μας.εάν έχεις οποιαδήποτε άλλη απορία αναφορικά με την παραπάνω διευθέτηση,θα χαρούμε να σε εξυπηρετήσουμε.

στη διάθεσή σου πάντα για κάθε πρόσθετη πληροφορία ή διευκρίνιση.

φιλικά

βασίλης διονυσίου
    τμήμα εξυπηρέτησης μελών

κοιτάξτε ξανά τι έχουν γράψει (το κόκκινο). μα 3,60 / 5 μάς κάνει = 0,72. αυτό είναι παγκόσμια πρωτοτυπία σε κερδισμένο στοίχημα, απόδοση κάτω της μονάδας !!!

καλησπέρα κώστα,

κάνε τους, λοιπόν, μία πιο απλή ερώτηση..."αν έπαιζα μονό, 5 ευρώ, την επιλογή α', που ισομοιράζεται με άλλες 4 ομάδες, θα μου επιστρέφατε 3,60 ευρώ βάσει της λογικής σας(5χ3,60/5=3,60);;;;;......ενώ, δλδ., η επιλογή μου θα ήταν ανάμεσα στις 5 "κερδισμένες", θα εχανα και 1,40 του κεφαλαιου μου;;;;;;;;;;;;;;;;;;"
    Νέε μου...μάθε όσα περισσότερα μπορείς από την άγνοιά μου...

Quote Originally Posted by παναγιωτης ηλιουπολη View Post
    σωστα σε πληρωσαν. ετσι ειναι. η αποδοση σου δια τις ομαδες που εβαλαν τοσα γκολ. σε καταλαβαινω που νιωθεις αδικημενος αλλα αυτος ο ορος υπαρχει και τον θυμαμαι απο τη μερα που παιζω κι εγω στοιχημα. θυμαμαι σε ενα γιουρο που ειχα παιξει βιγια ειχε βαλει τα ιδια γκολ με 2 ή 3 παιχτες και το πληρωθηκα δια 2 ή δια 3 δεν θυμαμαι ακριβως δυστυχως.
    κατανοω οτι νιωθεις αδικημενος αλλα ο ορος τους ειναι ξεκαθαρος και γνωστος εδω και χρονια παντου
    κι εγώ συμφωνω με τον παναγιώτη, και συγγνώμη που θα ακουστώ δυσάρεστος.
    οι όροι και οι προϋποθέσεις είναι εκεί, τους διαβάζεις, αν δεν συμφωνείς, δεν ανοίγεις λογαριασμό.
    και θα σε απογοητεύσω ακόμη περισσότερο. αυτοί είναι οι όροι του dead heat που επικρατούν σε πλήθος εταιριών, σε πλήθος χωρών.
    __

Τον ικανόν να κάνουν νάνον, είναι ο κανών των ανικάνων...

Quote Originally Posted by tommy betman View Post
    [/b]

καλησπέρα κώστα,

κάνε τους, λοιπόν, μία πιο απλή ερώτηση..."αν έπαιζα μονό, 5 ευρώ, την επιλογή α', που ισομοιράζεται με άλλες 4 ομάδες, θα μου επιστρέφατε 3,60 ευρώ βάσει της λογικής σας(5χ3,60/5=3,60);;;;;......ενώ, δλδ., η επιλογή μου θα ήταν ανάμεσα στις 5 "κερδισμένες", θα εχανα και 1,40 του κεφαλαιου μου;;;;;;;;;;;;;;;;;;"
    To ποντάρισμα διαιρείται με τους νικητές.
    Αν σε μια ιπποδρομία πόνταρες σε ένα άλογο με απόδοση 8,00, και το άλογο έσκαγε στη γραμμή με άλλο άλογο, το 10 ευρω που πόνταρες, θα διαιρούταν με το 2.
    Δηλ, 5 * 8 = 40, αντί για το 10*8 = 80.
    Είναι απογοητευτικό, αλλά αυτός είναι ο κανόνας
    __

Τον ικανόν να κάνουν νάνον, είναι ο κανών των ανικάνων...

Μα με δουλεύετε ρε παιδιά ; Τι πάει να πεί, ότι ίσχυσε και στο παρελθόν ; Είναι τότε παρανομία διαρκείας, είναι βιασμός της λογικής αυτός.
    Έπαιρνα 43,8 ευρώ από τους 3 αγώνες που είχα πιάσει και μόλις συνυπολογίστηκε η 1/5 νίκη, όχι ήττα, έπεσα στα 33 ; Παραλογισμός ή Κλοπή ;
    Δεν ξαναπαίζω ούτε σεντ σ' αυτή τη, με γκρίκλις όνομα, εταιρεία.
    αν βρεις εταιρεια,που δεν το εχει αυτο,γραφτο εδω.Δεν ειρωνευομαι,σοβαρα μιλαω

Μα το θέμα είναι ότι ενώ υπάρχει ο κανόνας σε αφήνουν να ανοίξεις λογαριασμό στην ίδια διεύθυνση (δηλαδή αν μένουν 2 παίχτες στην ίδια πολυκατοικία τι θα κάνουν) και δε σου δίνουν το μπόνους απλά, αν χάνεις όλα οκ
    Αν κερδίζεις φίλε αρχίζει και ζορίζει το πράγμα, λεφτά δύσκολα να πάρεις, αρχίζουν και σου λένε ότι είσαι ο ίδιος παίχτης κτλ

λογικα αν μενουν στην ιδια διευθυνση δεν υπαρχει θεμα,αφου αλλαζει η ip.

Δηλαδη αν εισαι πατερας και γιος ο ενας απ τους δυο χανει τα λεφτα του;Δεν θελω να υποστηριξω στοιχιμαν,αλλα το εχω δει και αλλου,ακομα και σε εταιρεια φορεξ το χω δει αυτο

αν βρεις εταιρεια,που δεν το εχει αυτο,γραφτο εδω.Δεν ειρωνευομαι,σοβαρα μιλαω
    Εικάζω ότι παντού τα ίδια ισχύουν. Τότε μακρυά από στοιχήματα, που μπορεί να έρθει ισοβαθμία και περισσότεροι του ενός νικητές.

Εικάζω ότι παντού τα ίδια ισχύουν. Τότε μακρυά από στοιχήματα, που μπορεί να έρθει ισοβαθμία και περισσότεροι του ενός νικητές.
    η γενικα μακρυα απ το στοιχημα,χαχαχα

η γενικα μακρυα απ το στοιχημα,χαχαχα
    Τι λες τώρα ; Κόβει η πουτ@να το γ@μ_σι ;

χαχα,καποιες φορες ναι,αλλα για πιο σοβαρους λογους απ αυτους........

Η λογική είναι απλή Κώστα, ο μπουκ πρέπει να πληρώσει όλους τους ισοβαθμήσαντες, συνεπώς το ποσό που πρέπει να πληρώσει με βάση την απόδοση που έχει προσφέρει, το μοιράζει σε όλους τους. Αν είναι ένας όλα ο ένας, αν είναι δύο από μισό κ.ο.κ.

Που να δεις τι γίνεται στο γκολφ.
    Εχεις παίξει πχ τον Γουντς να μπει πεντάδα και έρχεται τρίτος αλλά στην τρίτη θέση ισοβαθμούν 8 αθλητές.
    Πληρώνεσαι την απόδοση της πεντάδας επί 3 (γιατί πληρώνεσαι την τρίτη + την τέταρτη + την πέμπτη θέση) δια 8 (τους 8 ισοβαθμήσαντες για τους οποίους πληρώνεται όποιος έχει ποντάρει σε κάποιον από αυτούς).

Page 1 of 2 1 2 LastLast