Page 4 of 15 FirstFirst ... 2 3 4 5 6 14 ... LastLast
Results 61 to 80 of 284

Thread: Μουντομπάσκετ 2014

Quote Originally Posted by CISSE-13 View Post
    παρολακια αυτο που εχω παρατηρησει σε τετοιες διοργανωσεις στο μπασκετ,ειναι οτι δεν υπαρχει σταθεροτητα.Σημερα που η σενεγαλη κερδισε το πουερτο ρικο μπορει αυριο να χασει απο τις φιλιππινες ανετα και το πουερτο ρικο που δειχνει καφενες σημερα,αυριο να κερδισει ανετα την ελλαδα για παραδειγμα.

Εγω παντως το πουερτο ρικο θα το κοντραρω και με ελλαδα και με φιλιππινες.
    Εννοείς ότι θα παίξεις εναντίον του ; Ή θα κοντράρεις τοιν κακό του εαυτό, παίζοντας υπέρ του ;

Quote Originally Posted by parolakias View Post
    Εννοείς ότι θα παίξεις εναντίον του ; Ή θα κοντράρεις τοιν κακό του εαυτό, παίζοντας υπέρ του ;
    εννοω θα παιξω εναντιον του.Τραυματιστηκε και ο αρογιο.
    38 ΠΕΤΣΙΝΑ Κ ΠΕΙΡΑΙΩΣ ΜΟΝΟΙ ΣΑΣ,37 ΑΝΤΡΙΚΕΙΑ ΟΛΟΙ ΜΑΣ !!!

εννοω θα παιξω εναντιον του.Τραυματιστηκε και ο αρογιο.
    Αυτό είναι το φυσιολογικό.
    Δεν μαθαίνουμε και νέα. Σήμερα αν ήξερα ότι δεν παίζει ο Κρστιτς θα την απέφευγα τη Σερβία.

Τώρα στις ΗΠΑ, το χάντικαπ και το σύνολο βγάζουν τελικό σκορ κάτι σαν 105-68. Τους 105 τους έχουν οι ΗΠΑ, τους 68 δεν νομίζω οι Τούρκοι, γι' αυτό πήρα άντερ173,5

Το καφενείο των Φιλιππίνων κράτησε τη διαφορά των 18π. και πληρώθηκα στοίχημα, που βλέποντας το παιχνίδι ήμουν σίγουρος ότι θα το χάσω. Εκτός του Μπλατς κανείς Φιλιππινέζος δεν παίζει στην Α1.

Τώρα στις ΗΠΑ, το χάντικαπ και το σύνολο βγάζουν τελικό σκορ κάτι σαν 105-68. Τους 105 τους έχουν οι ΗΠΑ, τους 68 δεν νομίζω οι Τούρκοι, γι' αυτό πήρα άντερ173,5
    Πω πω τι τσούρμο είναι αυτές οι ΗΠΑ ; Ντέρμπυ άθλιας ποιότητας γίνεται. Το πιο εύκολο άντερ βγήκε. Στο κας-άουτ μου έδινε το 99,36% του ποσού που θα έπαιρνα, τα πήρα και ησύχασα, μην έχουμε τίποτα παρατάσεις, κλπ

Ημίχρονο Τουρκία-ΗΠΑ 40-35, πω πω ξεφτίλα... Η τελική νίκη της Τουρκίας πρέπει να έδινε 12-13 κάπου εκεί, αν και δεν νομίζω να φτάσουν σε τέτοια χάλια.

Ευτυχώς που έκανα εξαργύρωση, γιατί ήρθε όβερ τελικά. Με τους Αμερικάνους όλα είναι πιθανά.
    5Ν-2Η σήμερα, μια χαρά.

Μια δυάδα για σήμερα με Αργεντινή -15 και Ελλάδα -15.
    Αργεντινή γιατί οι Φιλιππίνες είναι πολύ χαμηλού επιπέδου, όλη η ομάδα είναι ο Μπλατς, ο οποίος πρέπει να έχει καταπονηθεί πλέον από τις πολλές προσωπικές προσπάθειες που παίρνει, χθες υπέφερε στο τέλος.
    Ελλάδα για τον ίδιο λόγο, γιατί το Πουέρτο Ρίκο είναι κακή ομάδα και με τον τραυματισμό τού Αρόγιο, έμεινε μόνο με 2 αξιόλογους παίκτες, Μπαρέα και Μπάλκμαν.

Είχα τσεκάρει από χθες το όβερ της Κροατίας και τα άντερ της Σερβίας και της Γαλλίας, αλλά οι μπουκ σήμερα βγήκαν πολύ διαβασμένοι.

Αποχη σημερα απο μενα.Δεν αξιζει να παιξεις στο 1,06 την εθνικη μας.Αλλα και ποσο να της εδινε με αυτο το συνονθυλευμα του πουερτο ρικο με 2 απουσιες κιολας και ειδικα εκεινη του αρογιο.Παντως βλεπω διαφορα ανω των 10 ποντων.

Σήμερα λέω να δοκιμάσω τα χάντικαπ των πρώτων περιόδων και γενικά και των άλλων αλλά ειδικά των πρώτων....

Κροατία (-5.5) για πρώτη περίοδο πάντα κι αυτό γιατί θα κοιτάξει να πάρει διαφορά απο νωρίς...

Quote Originally Posted by UnleashHell View Post
    Σήμερα λέω να δοκιμάσω τα χάντικαπ των πρώτων περιόδων και γενικά και των άλλων αλλά ειδικά των πρώτων....

Κροατία (-5.5) για πρώτη περίοδο πάντα κι αυτό γιατί θα κοιτάξει να πάρει διαφορά απο νωρίς...
    Γκανιότα μεγάλη σε τέτοια στοιχήματα. Καλή σου τύχη.

Πήρα κάτι λίγα σε όβερ152 στη Κροατία. Τι ; Έτσι τζάμπα θα το βλέπω ;

εν τω μεταξυ η βετ365 μας εκοψε και τα εναλλακτικα χαντικαπ σε μια τοσο μεγαλη διοργανωση ρε παιδια?

εν τω μεταξυ η βετ365 μας εκοψε και τα εναλλακτικα χαντικαπ σε μια τοσο μεγαλη διοργανωση ρε παιδια?
    Μόνο στο Ισπανία-Βραζιλία το έχουν οι απαράδεκτοι

Μόνο στο Ισπανία-Βραζιλία το έχουν οι απαράδεκτοι
    Απο τις χειροτερες εταιριες η βετ365 οσον αφορα το μπασκετικο στοιχημα

Κουβας το πρωτο στοιχημα... τουλαχιστον ρεφαρα με την σενεγαλη στο race to 10

Ημίχρονο Κροατία-Σενεγάλη 32-41. Θα μου χαλάσει το όβερ η Κροατία, η Σενεγάλη ανταποκρίνεται μια χαρά, απορώ πώς τη κερδίσαμε με 23π.

Ημίχρονο Κροατία-Σενεγάλη 32-41. Θα μου χαλάσει το όβερ η Κροατία, η Σενεγάλη ανταποκρίνεται μια χαρά, απορώ πώς τη κερδίσαμε με 23π.
    θυμησου παρολακια τι ελεγα χθες περι σταθεροτητας των ομαδων και οτι δεν μπορεις με βαση τη λογικη να διαβασεις τους αγωνες

θυμησου παρολακια τι ελεγα χθες περι σταθεροτητας των ομαδων και οτι δεν μπορεις με βαση τη λογικη να διαβασεις τους αγωνες
    Ε, ναι, το μπάσκετ είναι θέμα ημέρας, όλα μπορούν να συμβούν. Τώρα εμείς τι κάνουμε ; Παίζουμε με βάση τη λογική (τη δική μας τέλος πάντων) κι ελπίζουμε ότι δεν θα γίνουν τα απίθανα κι ότι κάτσει.

Αυτός ο 20χρονος Ντάριο Σάριτς θ' αφήσει εποχή.

Αναντικατάστατος Kostas Ketseris's Avatar
    Οι Κροάτες έδωσαν μεγάλη μάχη χθες και κέρδισαν τους Αργεντίνους, επειδή το έβλεπα το ματς το λεω, χθες σκέφτηκα οτι θα υπάρξει κούραση και το 19,5 χάντικαπ που είχε η Σενεγάλη ήταν σχεδόν δώρο, αναλογιζόμενοι και την πρεμιέρα που έδειξε οτι οι Κροάτες μπαίνουν σβηστοί με τους μικρούς. Αλλά δεν ήξερα οτι το ματς είναι στις 13.30 και έτσι δεν πρόλαβα να το παίξω. Τελικά έχασαν κι ολας( 5'' πριν λήξει είναι με 5 πόντους μπροστά η Σενεγάλη), στον πάγκο της Σενεγάλης γίνεται απίστευτο πανηγύρι, η απόδοση του ξερού διπλού πλησίαζε το 11,00

Page 4 of 15 FirstFirst ... 2 3 4 5 6 14 ... LastLast