Page 2 of 15 FirstFirst 1 2 3 4 12 ... LastLast
Results 21 to 40 of 284

Thread: Μουντομπάσκετ 2014

Καλημερα κι απο μενα.

Ειπα στην πρεμιερα να παω με τις εκπληξεις νεας ζηλανδιας και πουερτο ρικο.Τελικα το ενα εσπασε με το ζορι το αλλο εσπασε δια περιπατου.Περασε εστω και δυσκολα η βραζιλια που την περιμενα να κερδισει πιο ευκολα παντως.
    Παλι καλα που βγαλαμε κατι ψιλα στο live με το +30,5 του ιραν και το -3,5 ΗΠΑ χαντικαπ 3ης περιοδου.

Να πω κι εγω 2 λογια για τα ματς που ειδα.

Ειχα παιξει ουκρανια 1 γιαυτο και ειδα το πρωτο της ημιχρονο με την δομινικανη δημοκρατια.Ηταν πραγματικα τραγικη στο 1ο ημιχρονο η ουκρανια.Ολο τριποντα και αγιος ο θεος.Το δευτερο ημιχρονο δεν το ειδα αλλα ειδα οτι πηρε μια διαφορα 10 ποντων με το ξεκινημα της 3ης περιοδου,διαφορα την οποια διατηρησε μεχρι τελους.

Ειδα την το 1ο ημιχρονο στο πουερτο ρικο-αργεντινη.Μου αρεσε η αργεντινη.Στο πουερτο ρικο καθε παιχτης ηθελε μια μπαλα μονος του.Αναρχο μπασκετ.Μπασκετ αλανας απο το πουερτο ρικο.

Ειδα και το ματς της εθνικης μας.Τπτ το αξιοσημειωτο οι σενεγαλεζοι.Παντως κι εμεις ειχαμε εξαιρετικα ποσοστα ευστοχιας στα τριποντα.Στα μειον το οτι η μπαλα δεν περνουσε στους ψηλους κατω απο το καλαθι.

Επανερχομαι με προτασεις.
    38 ΠΕΤΣΙΝΑ Κ ΠΕΙΡΑΙΩΣ ΜΟΝΟΙ ΣΑΣ,37 ΑΝΤΡΙΚΕΙΑ ΟΛΟΙ ΜΑΣ !!!

Quote Originally Posted by CISSE-13 View Post
    Καλημερα κι απο μενα.

Ειπα στην πρεμιερα να παω με τις εκπληξεις νεας ζηλανδιας και πουερτο ρικο.Τελικα το ενα εσπασε με το ζορι το αλλο εσπασε δια περιπατου.Περασε εστω και δυσκολα η βραζιλια που την περιμενα να κερδισει πιο ευκολα παντως.
    Παλι καλα που βγαλαμε κατι ψιλα στο live με το +30,5 του ιραν και το -3,5 ΗΠΑ χαντικαπ 3ης περιοδου.

Να πω κι εγω 2 λογια για τα ματς που ειδα.

Ειχα παιξει ουκρανια 1 γιαυτο και ειδα το πρωτο της ημιχρονο με την δομινικανη δημοκρατια.Ηταν πραγματικα τραγικη στο 1ο ημιχρονο η ουκρανια.Ολο τριποντα και αγιος ο θεος.Το δευτερο ημιχρονο δεν το ειδα αλλα ειδα οτι πηρε μια διαφορα 10 ποντων με το ξεκινημα της 3ης περιοδου,διαφορα την οποια διατηρησε μεχρι τελους.

Ειδα την το 1ο ημιχρονο στο πουερτο ρικο-αργεντινη.Μου αρεσε η αργεντινη.Στο πουερτο ρικο καθε παιχτης ηθελε μια μπαλα μονος του.Αναρχο μπασκετ.Μπασκετ αλανας απο το πουερτο ρικο.

Ειδα και το ματς της εθνικης μας.Τπτ το αξιοσημειωτο οι σενεγαλεζοι.Παντως κι εμεις ειχαμε εξαιρετικα ποσοστα ευστοχιας στα τριποντα.Στα μειον το οτι η μπαλα δεν περνουσε στους ψηλους κατω απο το καλαθι.

Επανερχομαι με προτασεις.
    Η Ουκρανία ήταν σημειάρα θεωρούσα χτες και δεν πρόλαβα να το παίξω... Δεν είδα όμως τπτ από το ματς.
    Για την εθνική μας αυτός ήταν ο λόγος που έπαιξα 2πλο Σενεγάλη. Το οτι θα δυσκολευόμασταν να περάσουμε την μπάλα στους ψηλούς και οτι στα σουτ δεν είμαστε και εγγύηση. Τελικά μπήκαν τα σουτ και κερδίσαμε λίγο πιο άνετα από οτι ήθελα...
    Να είμαστε ρεαλιστές, να ζητάμε το αδύνατο...

Με μια πρωτη ματια :

Δομινικανη δημοκρατια-νεα ζηλανδια 2 (1,47)
    Δυσκολεψαν τους τουρκους οι νεοζηλανδοι και θα μπορουσαν να παρουν και τη νικη καθως προηγηθηκαν ακομα και με 10 ποντους.Θεωρω οτι εχουν καλυτερη ομαδα απο τους δομηνικανους.

Αργεντινη-Κροατια 1 (2,20)
    Οπως ειπα μου αρεσε η αργεντινη,οι κροατες με το ζορι κερδισαν τις φιλιππινες.Σιγουρα η κροατια δεν ειναι πουερτο ρικο αλλα και η αργεντινη δεν ειναι φιλιππινες.Το 2,20 μου αρεσει παντως.Εγω πιστευα οτι η αργεντινη θα δινοταν ισως και ελαφρυ φαβορι.

Νοτια κορεα-Αυστραλια -17,0 (1,90)
    Ρισκο αλλα οι νοτιοκορεατες βρεθηκαν να χανουν απο την ανγκολα ακομα και με 18 ποντους.Οι αυστραλοι με το καλο τους περιφερειακο σουτ που τουλαχιστον θυμαμαι να εχουν παντα,μπορουν να καλυψουν το χαντικαπ.

Φινλανδια-Ουκρανια 1 (2,30)
    Δε νομιζω οτι μπορουν να βγουν ασφαλη συμπερασματα για τους φινλανδους και να τους κρινουμε διοτι επαιζαν με τους αμερικανους.Ξερουμε οτι στηριζονται στο πολυ καλο τους περιφερειακο σουτ.Οι ουκρανοι δε μου αρεσαν ετσι οπως τους ειδα στο 1ο ημιχρονο οποτε δεν υπαρχει περιπτωση να παιχτουν στο 1,62.Αξια υπαρχει στο 2,30 και παω με αυτο.

Σενεγαλη-Πουερτο ρικο -16,5 (1,90)
    Εδω παω με τον παιχταρα μπαρεα του πουερτο ρικο και με την ανυπαρξια της σενεγαλης συν του οτι το πουερτο ρικο ανοιγει τα σκορ του.

Αυτα απο μενα.Καλη επιτυχια στα bets σας.

Καλα ερνεστο κι εγω την ουκρανια στο 1,37 την επαιξα.Απλη νικη δλδ.Απλα τη συνδυασα με κατι ποδοσφαιρικα μπετς.

Ξεκινάει το πρώτο ματσάκι και λέω να κάτσω να το δω μέχρι τουλάχιστον να αρχίσει η Αργεντινή... Πάμε ρε Νέα Ζηλανδία...

14-16 1o δεκαλεπτο

14-16 υπέρ μας στο πρώτο 10λεπτο, αλλά στο 2ο η Νέα Ζηλανδία δεν πρέπει να έχει μπει καν στο γήπεδο. 21-16 και γενικά μοιάζουν σαν χαμένοι...

οντως.Και ολο τριποντα ρε παιδι μου.

Quote Originally Posted by Ernesto View Post
    14-16 υπέρ μας στο πρώτο 10λεπτο, αλλά στο 2ο η Νέα Ζηλανδία δεν πρέπει να έχει μπει καν στο γήπεδο. 21-16 και γενικά μοιάζουν σαν χαμένοι...
    Χτίζουν διαφορά οι Δομινικανοί και αυτό θα δυσκολέψει το μπετ μας, ακόμα και αν νικήσει η Νέα Ζηλανδία... 23-16

Χτίζουν διαφορά οι Δομινικανοί και αυτό θα δυσκολέψει το μπετ μας, ακόμα και αν νικήσει η Νέα Ζηλανδία... 23-16
    Ούτε βολή δεν βάζουν, 3.30 χωρίς καλάθι στη 2η περίοδο...

Ολο τριποντα και σουτ απο τα 5-6 μετρα ειναι.Η μπαλα δεν παει κοντα στο καλαθι ουτε με αιτηση.

Παιδια εχετε αποψη απο Ν. Ζηλανδια απο το 1ο ημιχρονο?? δεν το εχω δει....

Λεω να το ριξω σε δυαδα με την νικη της Αργεντινης...

Γεια σας. Υπομονή. Τώρα μαθαίνουμε τις ομάδες. Χθες έχασα και τα 3 στοιχήματα που έπαιξα. Μικρά χρηματικά ποσά να παίζουμε τώρα χρειάζεται.

Μόλις έριξα το όβερ156 στο Αργεντινή-Κροατία. Η Αργεντινή ανεβάζει ρυθμό και η Κροατία θυμάμαι στα φιλικά της είχε γενικώς ψηλά σκορ.

Πήρα λίγο και Αυστραλία -17,5 . Η Κορέα ίσως είναι η χειρότερη του τουρνουά.

τι γινεται ρε παιδια? στο -11 η νεα ζηλανδια,0-7 η κροατια.Ο κουβας θα ειναι μεγαλος.

Αυτό μου τη δίνει σε αυτές τις διοργανώσεις όπως είπα. Βλέπεις ξαφνικά η Κροατία σου ξεκινάει με ένα 2-12 και λες τι γίνεται ρε πούστη μου?

τι γινεται ρε παιδια? στο -11 η νεα ζηλανδια,0-7 η κροατια.Ο κουβας θα ειναι μεγαλος.
    Υπομονή

45-40... Για να δούμε μπας και μπορεί να κάνει την αντεπίθεση της...

Αυτό μου τη δίνει σε αυτές τις διοργανώσεις όπως είπα. Βλέπεις ξαφνικά η Κροατία σου ξεκινάει με ένα 2-12 και λες τι γίνεται ρε πούστη μου?
    Ετσι.Τελικα ισως ειναι καλυτερα να παιζουμε στο live.

45-40... Για να δούμε μπας και μπορεί να κάνει την αντεπίθεση της...
    51-50 και με χαμένη βολή στο τέλος για να ισοφαρίσει... Για να δούμε...

Page 2 of 15 FirstFirst 1 2 3 4 12 ... LastLast