Page 4 of 5 FirstFirst ... 2 3 4 5 LastLast
Results 61 to 80 of 83

Thread: Αποτελεσματικοτητα Στοιχηματικων Αγορων

συνεχίζω

Quote Originally Posted by giannikos View Post
    Θα φάει η μύγα σίδερο και το κουνούπι ατσάλι ρεεεεεεεεεεεεε

εξάλλου δεν θα παίζει και ο Σισέ , ήδη μετράω ένα θετικό!!
    Όπως βλέπεις έχω αρχίσει ήδη τα μάιντ γκέιμς.
    Quote Originally Posted by manos View Post
    Γιαννίκο μην τον φτιάχνεις από τώρα
    Κάτσε θέλει πολύ ψήσιμο το ματς γι ' αυτό το αρχίζω από νωρίς.
    Quote Originally Posted by plestis13 View Post
    Από χθες θα το είχα παίξει αν είχαμε κερδίσει ή και με Χ αλλα με αίμαι και με ιδρώτα τώρα δεν νομίζω.
    η σοφία που προσπαθεί να μεταδώσει ο σοφός ηχεί πάντα σαν τρέλα.

Πρέπει να πείσουμε τον κόσμο να πέσει με τα μούτρα στην Άρσεναλ!!!!

Εντάξει 7 νίκες στην σειρά,
    όνομα Άρσεναλ,
    κίνητρο τρίτη θέση και όμιλοι του Τσ. Λ. όχι να πηγαίνει η ψυχή σου στην κούλουρη στο πέναλτι του Ντι Νατάλε,
    τι θέλεις υλικό ;;;
    σύγκριση προπονητών;;
    εμφάνιση ΚπΡ χάλια!!!

όλα συνηγορούν στο διπλό, εμείς θα παίξουμε όμως τον άσσο!!! Λόγω απόδοσης!!! Να φτάσει στο 7 όμως!!
    Να αρχίζω από αύριο στο σχολείο να το λέω????
    Να αρχίζω από αύριο στο σχολείο να το λέω????
    Δεν χρειάζεται, θα το βρουν μόνοι τους είναι εμφανές!!!
    Καλη Νύχτα

και

Καλή Τύχη

στην ΘΡΥΛΙΚΗ ΚΠΡ

αν και δε νομίζω ότι θα την χρειαστεί το Σάββατο.
    Αυτά έχουν γραφτεί εδώ μέσα αγορίνες .
    Την ίδια στιγμή στο καλό μπλογκ ξέρετε τι γραφόταν; Ότι άν παίξεις την Άρσεναλ από νωρίς στο 1.60+ είναι καραβάλιου και έχεις πιάσει κότσους τους ηλίθιους τους μπουκ επειδή θα κλείσει η αγορά 1.50 άντε λίγο πάνω από 1.50. Πρέπει να τρέξεις να προλάβεις να μην χάσεις την ευκαιρία.

Να μην τα πολυλογώ από όλο το φόρουμ δεν μπόρεσα να ψήσω κανένα να παίξει ΚΠΡ, ο φίλτατος Ρεσπέρης είχε πρώτη πρώτη στις προτάσεις του την ευκαιρία της Άρσεναλ ,
    η τιμή πήγε όντως 7.00 + και βγήκε ένα ξεγυρισμένος άσσος , ένας στοιχηματικό έπος γράφτηκε.

Μόνος μου έπαιξα την θρυλική ΚΠΡ, πιστός στους νόμους μου για το στοίχημα, όχι μόνο θεωρητικές παπαρδέλες. Ποιοι ήταν αυτοί οι νόμοι; Αυτοί που γράφει το γατάκι , το φοιτητούδι, 2-3 χρόνια μετά από εμάς μελετώντας αποτελέσματα τετραετίας!!!

Τσ τσ γατάκια.

Αναντικατάστατος norwichfan's Avatar
    Και αυτος ο τυπος ξεκινησε με 60ευρω κεφαλαιο και γιουβετσακι στην λεσχη...

Giannikos Dream!!!

Γατακιαααααα
    Τέτοιο στήσιμο, ουτε η Τζένα Τζειμσον

Quote Originally Posted by norwichfan View Post

Giannikos Dream!!!

Γατακιαααααα
    Γιουβετσάκι;;;; Πως φαίνεται ότι στην ζωή τα βρήκες όλα έτοιμα

Όλα φιλε, εγω και ο εγγονος του Λατση...

Υ.Γ. Γιουβετσακι φτιαχνανε στις Λεσχες, ξες με κεινο το κρεας λαστιχο αλλα εσυ μαλλον πηγαινες μονο Τεταρτες για φασολαδα
    Last edited by norwichfan; 11/05/2014 at 01:22.

Giannikos Dream!!!

Γατακιαααααα
    Ο Φανούληδες , τα παιδάκια του μπαμπάκα και της μαμάκας , τα φλωράκια από το Λεκανοπέδιο που φάγατε όλα τα λεφτά του κράτους.

Πες κ'αλλα να ξεφτιλίζεσαι...

Σε μενα δεν περνανε τα γιαννικιστικα

Αντε και καλο βραδυ γατακι

Quote Originally Posted by Tsoutis View Post
    Γιαννίκο άκου φίλε, γιατί μάλλον έχεις μπλέξει ηθελημένα ή χωρίς δόλο κάποια πράγματα. Ενα φόρουμ αποτελεί χώρο ελεύθερης έκφρασης σε κόσμια πλαίσια (αυτό ανάλογα βέβαια με το τι γουστάρει ο εκάστοτε που στήνει ένα τέτοιο πράγμα, στη συγκεκριμένη περίπτωση πάντως, ισχύει απόλυτα ο όρος), στον οποίο
    α) ο καθένας λέει ό,τι γουστάρει χωρίς την ανάγκη να το τεκμηριώνει, αφού η άποψη του κρίνεται/χωνεύεται από τους υπόλοιπους
    β) κανένας δεν είναι υποχρεωμένος να απαντάει σε κανέναν, μα κανείς
    γ) το φόρουμ δεν είναι chat, το ότι εσύ λες, δεν συνεπάγεται το ότι θα πάρεις κ απάντηση, οπότε το ότι κάποιος δεν σου απαντάει δεν αποτελεί αδυναμία
    δ) το φόρουμ είναι χρήσιμο όταν κάποιος έχει να πει κάτι γόνιμο/στέρεο ή όταν γουστάρει να εξωτερικεύσει κάτι που τον καίει. Οταν αποτελεί όλο και περισσότερο μέσο αυτοεπιβεβαίωσης των χρηστών του, σημαίνει πως είτε αρχίζει να παρακμάζει, είτε μπαίνει στη φάση της ψυχοθεραπείας/ανάλυσης κ χάνει τον αρχικό του προσδιορισμό.

Γουστάρω αφάνταστα την αναρχία στα fora, δεν μου αρέσουν οι νόρμες κ είμαι ο πρώτος που έχω ξεφύγει σε άλλους ιστότοπους, αλλά αυτό που επιζητάς - το να 'σαι ο πυρήνας και να ΄χεις γύρω σου μόνο πρωτόνια- δεν υπάρχει, ή μάλλον υπάρχει κ το βλέπουμε καθημερινά, όμως δεν είναι υγιές. Κ στο λέω πέραν του φόρουμ - που ΟΚ δεν είναι και το τέλος του κόσμου- πως είναι κρίμα έξυπνοι άνθρωποι όπως εσύ, να συστέλλονται απλά λόγω τέτοιων εγωκεντρικών συμπεριφορών.
    Δεν θέλω απάντηση, δεν με αφορά πραγματικά και δεν στα γράφω για κάποια απάντηση, μεγάλο παιδί είσαι, σκέψου.
    Μας κάνεις και νουθεσίες;; Δεν βλέπεις ότι όποτε γράφω κάτι λαμβάνω ειρωνείες; από 2 συγκεκριμένα άτομα; Συνεχώς εδώ και ένα χρόνο , μπορεί και περισσότερο.
    Εγώ είμαι ευγενέστατος και προσπαθώ να κρατάω επίπεδο όσο κι αν προκαλούμε , άλλα πράγματα έχεις να αναρωτηθείς για το φόρουμ.

Π.χ. πως γίνεται ένα στοιχηματικό φόρουμ να έχει μείνει μόνο ένας μη Παναθηναϊκός , πως κάνατε μια κλίκα 10-15 άτομα βατραχί απόχρωσης και μπανάρατε όλους τους άλλους , επίσης το να μην απαντάει κάποιος το αντιλαμβάνομαι (στο κάτω κάτω μπορεί να έχει και δουλειές) αλλά να απαντάει πάντα με ειρωνεία χωρίς το παραμικρό επιχείρημα;

Άντε επιτρέψτε την δωρεάν διαφήμιση στα φιλαράκια σας ( θέλετε να έχετε και σοβαρό φόρουμ) και καλήνύχα.

Τραγωδία, το φόρουμ σε μεγάλη φουρτούνα...
    Αγάπες
    PanathinaikosFC -- SSC Napoli -- Newcastle United
    Queens Park Rangers -- BVB Borussia Dortmund -- Alemmania Aachen

Αναντικατάστατος Kostas Ketseris's Avatar
    Quote Originally Posted by FilipposMD View Post
    Τραγωδία, το φόρουμ σε μεγάλη φουρτούνα...
    Κρίμα ε'ιναι ρε παιδιά,εδω έχουν γραφτεί άπειρα ωραία πράγματα και συνεχίζονται, πως κόλησε η βελόνα εδω και ενα μήνα γαμώτο......Απο τις ιστορίες με τα στημένα και ποιός θα δώσει σε ποιούς βαθμούς για να σωθεί, και αυτό καθαρά απο χρωματισμό παίδες,φαίνεται,απο οπαδιλίκι. Γιατί έχουν συζητηθεί άπειρα τέτοια θέματα στο παρελθόν για πρωταθλήματα του εξωτερικού και η αντιμετώπιση ήταν εν διαμέτρου αντίθετη.Εδω ο Επίορκος έγραφε ολόκληρα άρθρα και έπαιζε πάνω σε τέτοια σενάρια,εμείς διαβάζαμε και περιμέναμε να δούμε τι θα γίνει με ενδιαφέρον,και στοιχηματικό και ιντριγκαδόρικο,αλλά δεν έβγαινε κανένας να πει ''αντε ρε μλκα Επίορκε που θα μου πεις οτι η Τζένοα θα δώσει παιχνίδι,είσαι καραγκιόζης και δεν ξέρεις τι σου γίνεται''. Καθαρά οπαδικό είναι το θέμα,οπότε αυτόματα είναι και ψιλομαλακία και το καταλαβαίνουμε όλοι,πολύ πιο κάτω απο τα στάνταρτς του φόρουμ και της Match Money γενικότερα.

Τώρα πέρασε το θέμα και αλλού, το ποιός ξέρει περισσότερο για στοίχημα και ποιός είναι ασχετος και τα λοιπά. Η γνώμη μου είναι, και την καταθέτω, οτι ο Γιαννίκος ξέρει καντάρια στοίχημα,με χρόνια και πολύπλευρη ενασχόληση,απο τους μεγαλύτερους γνώστες που εχω δει εγω προσωπικά, και δεν έριχνε ποτέ αυτοπροβολή γνώσεων. Αυτό συναίβει απο την στιγμή που τα πήρε στο κρανίο. Τώρα δικαιολογημένα αδικαιολόγητα είναι άλλο καπέλο, και υπερβολικός έγινε μετά και παραπάνω χοντράδες προφανώς έριξε στο τραπέζι και πρόσβαλε ορισμένες στιγμές παραπανίσια. Η αισθησή μου είναι οτι ολα έγιναν στα πλαίσια μιας πολεμικής που αναπτύχθηκε εκατέρωθεν και γενικεύτηκε παντού, δεν ισχύουν κατ αυτό τον τρόπο αυτά που γράφτηκαν για λόγους κόντρας και δεν υπάρχει κανένας λόγος να συνεχιστεί αυτό το νταλαβέρι,δεν πρέπει επουδενί να σταματήσει κανένας να γράφει ή να μπαναριστεί και να έχουμε άλλες τέτοιες κρυάδες!

Η απόσταση από το χιούμορ εως την άγρια παρεξήγηση είναι πολύ μικρή.
    Τέρμα από μένα. Για το μερίδιο που μου αναλογεί σε όλα αυτά, μετανιώνω πικρά.
    ΤΕΡΜΑ. ΒΑΡΕΘΗΚΑ ΤΟΝ ΕΑΥΤΟ ΜΟΥ ΠΡΩΤΙΣΤΩΣ.

Αναντικατάστατος plestis13's Avatar
    Συνονόματε Κώστα Κέτσερη, νομίζω μπορείς να ηγηθείς μίας προσπάθειας ένωσης του φόρουμ.Δεν είσαι ουσιαστικά με καμία πλευρά και πραγματικά φαίνεται ότι αγαπάς και νοιάζεσαι για το φόρουμ.Κάνε ένα τοπικ να λυθούν τα θέματα που έχουμε.Χωρίς ειρωνείες και όλα τα σχετικά που τρώνε το φόρουμ εδώ και λίγους μήνες.

Υ.Γ.1.Αν συμφωνούν σε αυτό και οι admin, νομίζω πως δεν θα έχουν κάποιο πρόβλημα!

Υ.Γ.2.Ξέρει κανείς γιατί έχει χαθεί ο Νίκος από το φόρουμ, αν είναι λόγω χρόνου, διάθεσης κτλ οκ, αν είναι λόγω της σταδιακής παρακμής του φόρουμ είναι το πρώτο που πρέπει να καταλάβουμε για το που πάει το φόρουμ.
    Το μυστικό είναι στο τέλος να είσαι + και να περνάς καλά !!

Ρε παιδια, τι διαφημιση και ****** γραφετε, απλα το ανεφερα ως εναρξη συζητησης και οχι ως εναρξη τσακωμων.... Siddharta το υφος που εχει σε αρκετα αρθρα του ειναι οντως λιγο ενοχλητικο, αλλα ειναι ετσι ο γραπτος του λογος υποθετω γιατι στο site δεν γραφει παπαριες (δεν εχω διαβασει αρθρα απο εναν αλλο που εχει και γραφει), και προφανως αυτο το site δεν εχει να κανει με στοιχημα αυτο καθαυτο οσο πιο πολυ με τζογο και τεχνικα του θεματα. Δεν καταλαβα γιατι τον κραξατε εσυ και ο Γιαννικος, εφοσον το βρισκει καλο site :P Τελος παντων, γιατι ρε παιδια δινετε συνεχεια? Στοιχηματικο φορουμ ειμαστε (500000 φορες τα χουμε πει) οποτε και ας εχουν γινει συζητησεις εσεις γραψετε καποια πραγματα γιατι υπαρχουν και νεα μελη στο φορουμ που μπορει να θελουν να δουν ή να γραψουν και αυτα τη γνωμη τους...
    marco verratti eisai teratwdhs

Τι λογικη Παγκαλου ειναι αυτη ρε μαγκες?? Με προσχημα την δηθεν παρακμη του φορουμ θα κανουμε μοκο στα οργια ,στις προσβολες και στην λασπη που γραφονται απο τον συγκεκριμενο??

Οποιος θελει ας το κανει, δημοκρατια εχουμε, εγω δεν θα το κανω. Χειροκροτητης για την επιβαιβεωση του εγω του καθενος εδω μεσα δεν θα γινω. Αυτη η ατυπη ασυλια του Γιαννικου, ας τελειωσει καποια στιγμη. Τα ελα μωρε, ετσι ειναι ο Γιαννικος φτασανε την κατασταση εδω που ειναι και μολις υπηρξαν καποιες φωνες που διαφωνησαν μαζι του, σαν κακομαθημενο παιδακι αρχισε να μιλαει για κλικες, οπαδιλικια και πολεμους.

Σε οποιον αρεσει αυτη η κατασταση ας του ζητησει και συγνωμη απο πανω, εγω λεξη δεν παιρνω πισω.

Αυτα.

Τι λογικη Παγκαλου ειναι αυτη ρε μαγκες?? Με προσχημα την δηθεν παρακμη του φορουμ θα κανουμε μοκο στα οργια ,στις προσβολες και στην λασπη που γραφονται απο τον συγκεκριμενο??

Οποιος θελει ας το κανει, δημοκρατια εχουμε, εγω δεν θα το κανω. Χειροκροτητης για την επιβαιβεωση του εγω του καθενος εδω μεσα δεν θα γινω. Αυτη η ατυπη ασυλια του Γιαννικου, ας τελειωσει καποια στιγμη. Τα ελα μωρε, ετσι ειναι ο Γιαννικος φτασανε την κατασταση εδω που ειναι και μολις υπηρξαν καποιες φωνες που διαφωνησαν μαζι του, σαν κακομαθημενο παιδακι αρχισε να μιλαει για κλικες, οπαδιλικια και πολεμους.

Σε οποιον αρεσει αυτη η κατασταση ας του ζητησει και συγνωμη απο πανω, εγω λεξη δεν παιρνω πισω.

Αυτα.
    Λεξη δεν ζητησε κανενας να παρεις πισω, απλα μην πυροδοτεις το κλιμα....

Αν είναι να κοροιδευομαστε και μεταξυ μας , να μου το πειτε να το ξερω.

Καλη συνεχεια
    Last edited by norwichfan; 11/05/2014 at 14:43.

Αν είναι να κοροιδευομαστε και μεταξυ μας, να μου το πειτε να το ξερω.

Καλη συνεχεια
    Οποτε να πλακωνομαστε ολη την ωρα χωρις ουσιαστικο (και με το ουσιαστικο εννοω κυριως στοιχηματικο) λογο?

Δικιο εχεις, είναι πολύ καλυτερο να τον αφήνουμε να αλωνιζει, να γραφει ότι του ρθει, να παιρνει το χειροκρότημα απ'οσους το παιρνει να επιβεβαιωνεται και αντε παλι από την αρχη.

Μεσα είμαι, ξεκιναω από σημερα κιολας

Αντε καιρος να μιλησουμε για στοίχημα

Αναντικατάστατος Kostas Ketseris's Avatar
    συνονόματε κώστα κέτσερη, νομίζω μπορείς να ηγηθείς μίας προσπάθειας ένωσης του φόρουμ.δεν είσαι ουσιαστικά με καμία πλευρά και πραγματικά φαίνεται ότι αγαπάς και νοιάζεσαι για το φόρουμ.κάνε ένα τοπικ να λυθούν τα θέματα που έχουμε.χωρίς ειρωνείες και όλα τα σχετικά που τρώνε το φόρουμ εδώ και λίγους μήνες.

υ.γ.1.αν συμφωνούν σε αυτό και οι admin, νομίζω πως δεν θα έχουν κάποιο πρόβλημα!

υ.γ.2.ξέρει κανείς γιατί έχει χαθεί ο νίκος από το φόρουμ, αν είναι λόγω χρόνου, διάθεσης κτλ οκ, αν είναι λόγω της σταδιακής παρακμής του φόρουμ είναι το πρώτο που πρέπει να καταλάβουμε για το που πάει το φόρουμ.
    αγαπητέ φίλε κώστα νομίζω οτι το θέμα έχει σχεδόν λυθεί ηδη,αυτό νομίζω οτι σιγά σιγά αρχίζει να φαίνεται, δεν θα υπάρξει συνέχεια στους προηγούμενους τόνους λογικά, και δίνεις την καλύτερη πάσα βγάζοντας στην επιφάνεια το πραγματικό νο1 θέμα του φόρουμ εδω και μήνες που αντιμετωπίζεται σιωπηλά απο όλους μας, η εξαφάνιση αγγελή απο το στέκι, οι λόγοι μπορεί να είναι άσχετοι,μπορεί όμως και να αποτελούν και την λύση του παζλ.............:d

http://www.stoiximaonline.com/2014/0...eros-stoixima/

!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Ολοι διαβαζουμε το φορουμ μας τελικα

Page 4 of 5 FirstFirst ... 2 3 4 5 LastLast