Page 3 of 4 FirstFirst 1 2 3 4 LastLast
Results 41 to 60 of 67

Thread: Stoiximan

Βασικότατος MARSEILLE's Avatar
    Quote Originally Posted by Achlatlis View Post
    Εγώ ξέρω για ΜΕΓΚΑ ΜΟΥ ότι είναι.
    Εσείς εκεί από τη Θασσαλονίκη πολλά ξέρετε

Αναντικατάστατος Achlatlis's Avatar
    Quote Originally Posted by MARSEILLE View Post
    Εσείς εκεί από τη Θασσαλονίκη πολλά ξέρετε
    Χαχαχα..είμαστε του κουτσομπολιού

Quote Originally Posted by Achlatlis View Post
    Εγώ ξέρω για ΜΕΓΚΑ ΜΟΥ ότι είναι.
    Οχι Ακη ειναι του Μαρη. Εδω και οι αποδειξεις http://www.gargalianoi.com/2013/03/0...0%CE%B1%CF%80/

Κύριοι, άβολη η θέση μου, αλλά σας ενημερώνω για τα παρακάτω.
    https://www.nbonline.gr/journals/8/v...lemmas/4874931

Οποιος θέλει περισσότερες πληροφορίες, ας διαβάσει παρακάτω:
    http://hudoc.echr.coe.int/sites/eng/pages/search.aspx?i=001-126635#{"itemid":["001-126635"]}

Και επειδή το τελευταίο που θέλουμε είναι να μας δούμε -με δεδικασμένο... ευρωπαϊκό- στα δικαστήρια, παρακαλώ πολύ το εξής:
    Κάντε κριτική γόνιμη, με στοιχεία, αλλά χωρίς ΚΑΝΕΝΑΝ υβριστικό-προσβλητικό χαρακτηρισμό.
    Μπορούμε να πούμε όσα πιστεύουμε χωρίς να κάνουμε το τόπικ ροντέο.

Τhank you.
    Last edited by Armadoros; 04/04/2014 at 15:58.
    __

Τον ικανόν να κάνουν νάνον, είναι ο κανών των ανικάνων...

Quote Originally Posted by raposa View Post
    Δεν πιστευω να το παιξατε απο τον ιδιο υπολογιστη,γιατι σε τετοια περιπτωση θα σε κατηγορησουν για πολλαπλους λογαριασμους και ουτε αναληψη τα λεφτα σου θα σε αφησουν να κανεις. Εχουν σκληρυνει πολυ τη σταση τους στον στοιχημαν τελευταια, μαζεψαν τον κοσμο που ηθελαν και τωρα αρχιασανε τις μαγκιες με τις ακυρωσεις δελτιων (οταν κερδιζεις το ακυρωνουν,οταν χανεις χανεις κανονικα, τοτε δε μετραει το προφανες λαθος) αλλα τι να περιμενει κανεις απο Ελληνικη εταιρια?
    To ίδιο γίνεται από το 99% πλέον των εταιριών. Ολες τα ίδια συστήματα και πρωτόκολα χρησιμοποιούν.
    Οποιος μου δείξει μία που δεν το κάνει το 2014, κερδίζει τρίμηνη συνδρομή ΜΜ στο pc του.
    __

Τον ικανόν να κάνουν νάνον, είναι ο κανών των ανικάνων...

Quote Originally Posted by Armadoros View Post
    To ίδιο γίνεται από το 99% πλέον των εταιριών. Ολες τα ίδια συστήματα και πρωτόκολα χρησιμοποιούν.
    Οποιος μου δείξει μία που δεν το κάνει το 2014, κερδίζει τρίμηνη συνδρομή ΜΜ στο pc του.
    Οι σοβαρες εταιριες ποτε δεν ακυρωνουν στοιχημα μετα τη ληξη του αγωνα. Αν ειναι προφανες λαθος θα σου το πληρωσουν στην σωστη τιμη,δεν θα το ακυρωσουν. Αλλα εδω δεν μιλαμε καν για προφανες λαθος,απλα αργησανε να ακολουθησουν την αγορα, κατι τετοια Λιθουανικα μπασκετ,η Λεττονικα, η Ουκρανικα, εχουν πολλες φορες απιστευτες μεταβολες μεσα σε λιγα λεπτα. Π.χ. επαιξε ο φιλος το οβερ 155.5 οταν στους αλλους εδινε 165.5, αλλα πριν 1 ωρα εδινε και στους αλλους 155.5, απλα ο στοιχημαν κοιμηθηκε, και αργησε να το αλλαξει. Αυτο δεν λεγεται προφανες λαθος,λεγεται υπνος, και ειναι απαραδεκτο που ακυρωσαν το στοιχημα.

Μετά από τόσο καιρό λειτουργίας, πώς κρίνετε πλέον τον Στοίχημαν?

Θα ανοίξω μέσα στο μήνα λογαριασμό αλλά είμαι ανάμεσα σε στοιχημαν και 365...
    Κυρίως με απασχολεί το θέμα καταθέσεων/αναλήψεων (και τυχόν χρεώσεις εκεί).
    Αγάπες
    PanathinaikosFC -- SSC Napoli -- Newcastle United
    Queens Park Rangers -- BVB Borussia Dortmund -- Alemmania Aachen

Ο στοιχιμαν,αν κανεις δευτερη αναληψη μεσα στον μηνα σου κραταει 2 ευρω.Επισης,αν ζητησεις αναληψγ στην εγκρινει την επομενη μερα.η τελευταια εταιρεια που επαιζα,ο ΧΙλ δεν τα ειχε αυτα.

Quote Originally Posted by FilipposMD View Post

Καλησπέρα Φίλιππε,
    για stoiximan δεν ξέρω αλλά για την 365 που παίζω κάτι χρόνια,μπορώ να σου πω δυό πραγματα.
    Στις καταθέσεις δεν έχει προμήθεια , αν είναι από πιστωτικη κάρτα, paysafe, skrill και neteller, ενώ η κατάθεση γίνεται αμέσως. (Mε paysafe καμμιά φορά αν υπάρχει φόρτος στη σελίδα μπορεί να κάνει 15-20 λεπτά μέχρι να πιστωθεί το ποσό).
    Στις αναλήψεις δεν χρεώνει επίσης τίποτα στις πιστωτικές. Σε κατάθεση σε τραπεζικό λογαριασμό, κρατούνται 3-5 ευρώ τα οποία,όπως λέει η 365,τα κρατάει η τράπεζα ως έξοδα. Τα χρήματα πιστώνονται σε 3-4 εργάσιμες από την στιγμή της ανάληψης.
    Για skrill και neteller δεν ξέρω τι γίνεται με τις αναλήψεις, η 365 λέει ότι δεν χρεώνει κάτι και τα χρήματα πιστώνονται εντός 24 ωρών στο λογαριασμό σου.

Υ.Γ. Μια ερώτηση, έχει κανείς εμπειρία στην dafabet;

Καλησπέρα Φίλιππε,

Ούτε εγώ έχω εμπειρία από τον στοίχιμαν και δεν είμαι κάποιος που αλλάζει εταιρίες εύκολα. Κάποτε έπαιζα στον Σταν και στην Σπόρτινγκμπετ, αλλά από τη στιγμή που βρήκα την 365 και την Μπετφερ δεν έχω αλλάξει. Έχω προσθέσει και τον Χιλ βέβαια.
    Εγώ κάνω όλες τις συναλλαγές με εμβάσματα για την ώρα και έχω μου κρατάνε μια μικρή προμήθεια, γιατί πλέον από τον Καναδά δεν μπορώ να χρησιμοποιήσω το skrill σε στοιχηματικές εταιρίες.

Πάντως καλά κάνεις και ρωτάς γιατί δεν ξέρεις τι σου ξημερώνει. Κάποιος είχε γράψει για παράδειγμα πως στην Επτά έπρεπε να παίζει τριάδες 2 ή 3 φορές το ποσό της κατάθεσης πριν μπορέσει να κάνει ανάληψη. Σου δίνουν μεγάλο μπόνους εγγραφής για να σε τραβήξουν και μετά τρέχεις και δεν προλαβαίνεις.
    YOU'LL NEVER WALK ALONE

Στην 365 και στην μπετφερ πλέον δεν μπορείς με skrill. Μόλις το ξανακοίταξα.
    YOU'LL NEVER WALK ALONE

Αν θες δοκίμασε και τη Μάραθον που έπαιξα για λίγο καιρό. Απίστευτες αποδόσεις σε όλα τα πρωταθλήματα.
    YOU'LL NEVER WALK ALONE

Αν κάνεις κατάθεση στην 365 με χρεωστική κάρτα,μετά κάνεις ανάληψη στην κάρτα χωρίς χρέωση. Αν καταθέσεις με paysafe κάνεις ανάληψη με έμβασμα και σε χρεώνει 4 ευρώ στην Πειραιώς μέχρι 500 ευρώ,για περισσότερα δεν ξέρω.

Η στοιχημαν έχει λίγα ματς με 0 γκανιότα,σε αυτά έχει καλές αποδόσεις αλλά γενικότερα πιστεύω η 365 είναι καλύτερη,εξαρτάται και από το τι παίζει ο καθένας βέβαια.

Η στοιχημαν δεν έχει ασιάτικα για παράδειγμα κι εγώ παίζω πολύ με αυτά.

Η Μάραθον βγάζει και πρώτη αποδόσεις.
    YOU'LL NEVER WALK ALONE

Αν το παιχνίδι σου έχει να κάνει με Αγγλία, η 365 έχει μακράν καλύτερες αποδόσεις, ειδικά σε Τσάμπιονσιπ, Λιγκ 1, Λιγκ 2, σε σχέση με τη στοίχημαν. Για τα άλλα πρωταθλήματα δεν ξέρω, γιατί δεν έχω κοιτάξει.

Quote Originally Posted by piatotinos View Post
    Για skrill και neteller δεν ξέρω τι γίνεται με τις αναλήψεις, η 365 λέει ότι δεν χρεώνει κάτι και τα χρήματα πιστώνονται εντός 24 ωρών στο λογαριασμό σου.
    Χρησιμοποιούσα Skrill (moneybookers) και όντως δεν υπάρχει καμία χρέωση, ενώ τα χρήματα μπορεί να μπουν στο λογαριασμό σου μέσα σε 2-3 ώρες. Πολύ καλό και πολύ χρήσιμο. Μπορείς να ζητήσεις να σου στείλουν και κάρτα, την οποία μπορείς να χρησιμοποιήσεις και σε ATM και σε διάφορα άλλα καταστήματα με τα οποία συνεργάζονται (εστιατόρια κλπ).

Quote Originally Posted by redlegend2010 View Post
    Αν θες δοκίμασε και τη Μάραθον που έπαιξα για λίγο καιρό. Απίστευτες αποδόσεις σε όλα τα πρωταθλήματα.
    Στην Ελλάδα Ζαφ, δύσκολα να μπει στην Marathon. Είναι από τις εταιρίες που δεν είναι εντός των 24. Κρίμα γιατί όντως είχε πολύ καλές αποδόσεις, τις καλύτερες μαζί με Pinnacle. Οπως επίσης είχαν μεγάλα όρια σε ποντάρισμα, ενώ δεν είχα ποτέ κανένα απολύτως πρόβλημα με οποιοδήποτε ποσό ανάληψης.
    I will gamble with any man from any land , in any game that he can play , for any amount that he can count.

Στην bet365 κανεις κανονικα οσες καταθεσεις και αναληψεις θελεις με Skrill και Neteller,χωρις καμια χρεωση.Η καταθεση γινεται αμεσως και η αναληψη παιρνει μιση με μια ωρα περιπου.Στον stoiximan τον ιδιο μηνα επιτρεπει μονο μια δωρεαν αναληψη και τις υπολοιπες τις χρεωνει !!!

Στην 365 μπορώ να παίξω και όντας στο εξωτερικό υποθέτω, ενώ στον Στοίχημαν ίσως να μην με αφήσει αν δει ότι δεν είμαι σε ελληνικό έδαφος εκείνη την ώρα. Ισχύει αυτό?
    Αγάπες
    PanathinaikosFC -- SSC Napoli -- Newcastle United
    Queens Park Rangers -- BVB Borussia Dortmund -- Alemmania Aachen

Στην 365 μπορώ να παίξω και όντας στο εξωτερικό υποθέτω, ενώ στον Στοίχημαν ίσως να μην με αφήσει αν δει ότι δεν είμαι σε ελληνικό έδαφος εκείνη την ώρα. Ισχύει αυτό?
    Νομίζω μπορείς και στις 2 απλά θα παίζεις με το com και το gr κάθε φορά.

Από τις 24 εταιρείες για παιχνίδι στις αγγλιδούλες η 365 δεν έχει συναγωνισμό. Πολύ μικρή γκανιότα.
    Βέβαια είναι καλή εταιρεία έξυπνη , δλδ δεν την κερδίζεις εύκολα. Και είναι και σχετικά αξιόπιστη σε όλα.

Αν παίζεις ελληνικό πρωτάθλημα είναι καλύτερος ο στοίχημαν , γενικά γεγονότα με ελληνικές ομάδες μέσα. Είναι εμφανέστατα προσαρμοσμένος στις απαιτήσεις του Ελλήνα παίκτη.
    Εννοώ τον μέσο παίκτη. Δηλαδή θα δεις και σε μπάσκετ των ελληνικών ομάδων στην Ευρώπη καλύτερες τιμές και περισσότερα πράγματα , όπως και στο ελληνικό πρωτάθλημα.

Χαρακτηριστικότατο παράδειγμα ότι η 365 δίνει 25 ευρώ δωρεάν στοίχημα σε ματς με Τσέλσι ή Ρεάλ (με Μουρίνιο) ή Μαν Γιου ,ενώ ο στοίχημαν το κάνει σε Ολυμπιακός-Παναθηναίκός ή ματς της Εθνικής Ελλάδας.

Σε άλλα πρωταθλήματα υπερέχει ο στοίχημαν με βραχεία κεφαλή (στο ελάχιστο δηλαδή) , μιλάω για τα πιο γνωστά. Σε πιο άγνωστα υπερέχει η 365 εμφανέστατα.
    Στο λάιβ πιο αξιόπιστη η 365 ,πολύ πιο έμπειρη και σπάνια κάνει μακακίες, ο στοίχημαν κάνει κάποια κολπάκια.

Πάντως για τον μέσο έλληνα παίκτη ο στοίχημαν μάλλον είναι πιο ικανοποιητικός, αφού η 365 το ξεφτιλίζει πολύ σε καμπιονάτο και Σέριε Β και Σεκούντα , φαίνεται να τα έχει από υποχρέωση περισσότερο. Δεν μιλάμε για παρουσίαση , πολύ πολύ ανώτερη, δεν το συζητάω. Η 365 είναι από τα πλέον μπερδεμένα σάιτ.

Α για τα ασιάτικα που αναφέρθηκε η 365 σε κλέβει. Είναι πάρα πολύ σύνηθες να έχεις χαμηλότερη τιμή στο ασιάτικο που προσφέρεται από το να το κάνεις μόνος σου. Ειδικά αν θέλεις να κάνεις σε dnb το αουτσάιντερ είναι σφαγή. Πάρε και κάντο μόνος σου με τιμές από την ίδια την 365.
    Μόνο στο μέιν λάιν είναι σχετικά καλό.
    Δεν μιλάμε για ασιάτικο στα γκολ , κλοπή , ή στα λάιβ, σε σφάζει. Δηλάδη το καλύτερο είναι να κάνεις το ασιάτικο με τιμές από 4-5 καλές εταιρείες , να πάρεις το ανώτερο χ και το ανώτερο διπλό.

Υ.Γ. Ζαφείρη δεν έχεις λογαριασμό στην pinnacle;;;;;;;;;;;;;;;;;;
    Last edited by giannikos; 21/10/2014 at 00:21.
    η σοφία που προσπαθεί να μεταδώσει ο σοφός ηχεί πάντα σαν τρέλα.

Page 3 of 4 FirstFirst 1 2 3 4 LastLast