Page 2 of 25 FirstFirst 1 2 3 4 12 ... LastLast
Results 21 to 40 of 492

Thread: Αυστραλιανό όπεν 2014!

Βασικότατος MARSEILLE's Avatar
    Quote Originally Posted by xarilakis88 View Post
    Αυτή είναι φαβορί ρε συ Ισπανίδα είναι, Μουγκουρούθα τη λένε μάλλον! Στις 5 παίζει, ποιος ξέρει τι ώρα θ'αρχίσει τελικά...
    Στο τελευταίο τουρνούα την είδα που το πήρε,είναι σούπερ. Λες να κυνηγήσουμε την ήττα του Μάρεϊ; 17,00 δίνει. Αν και είναι το πρωί αυτό,έχουμε χρόνο.

Quote Originally Posted by MARSEILLE View Post
    Στους άντρες δεν ποντάρω στο λάιβ όμως γιατί μου φαίνεται πολύ πολύ δύσκολο. Άντε να παίξω κανέναν νικητή πριν το ματς.
    +++, πολλές φορές δε βγάζω άκρη με τίποτα. Άσε που οι εκπλήξεις δυσκολεύουν γιατί το σερβίς είναι όλος ο πόντος στους άντρες. Ενώ στις γυναίκες νομίζω δεν παίζει τόσο μεγάλο ρόλο. Χθες πήρε πούλο η Κβιτόβα, την έπαιξα να πάρει 6-0 το δεύτερο σετ, και φοβόμουνα το μπετ πιο πολύ όταν σέρβιρε! Τελικά της έκανε ένα μπρέικ η Κουμκουμ(2 διπλά λάθη) και το πήρε 6-1.

Χθες έπαιξα στο Γιάνοβιτς καμιά δεκαριά γκέιμς να πάνε στο 40-40. 4,00 και 4,33 έδινε, ανάλογα το σέρβερ, έπιασα 3/10, έβγαλα και κέρδος. Πιστεύω είχε αξία, αν και όλα κρίνονται σε ένα πόντο σ'αυτό το μπετ, το 4,00+ νομίζω ήταν υπερβολικό.

Εγώ δεν παίζω λάιβ στις γυναίκες τις περισσότερες φορές λόγω της νίκης στα 2 σετ.
    Για παράδειγμα στο ανδρικό αν κάποιο δυνατό φαβορί δεν μπει καλά,έχει χρόνο να το ανατρέψει...ενώ στις γυναίκες είναι πιο δύσκολα τα πράγματα
    Αλλά ντάξει,από την άλλη μπορεί κάποιος να πει ότι στις γυναίκες γίνονται πιο εύκολα εκπλήξεις
    Η ζωή φίλε μου είναι μία ντομάτα...Άλλος την τρώει στην μάπα και άλλος την τρώει σαλάτα!

Στις γυναίκες δίνει 3,00 συνήθως,έρχεται πιο εύκολα αν είναι και ισοδύναμες αλλά δεν πολυποντάρω αυτό το μπετ γιατί νευριάζω εύκολα.

Στο τελευταίο τουρνούα την είδα που το πήρε,είναι σούπερ. Λες να κυνηγήσουμε την ήττα του Μάρεϊ; 17,00 δίνει. Αν και είναι το πρωί αυτό,έχουμε χρόνο.
    Εγώ επειδή δεν βλέπω άλλα τουρνουά, παρά μόνο κοιτάω αποτελέσματα, δεν μπορώ/δικαιούμαι να έχω άποψη γενικά. Στο λάιβ βγάζω συχνά άκρη, αλλά pre-game είμαι μαύρη νύχτα στα βουνά. Αν θεωρείς ότι μπορεί ο Σοέντα, να τον παίξουμε να πάρει κανα σετ, ο Μάρει διαβάζω δεν είναι καλά, αλλά να αποκλειστεί απ'τον πρώτο γύρο;; Γύρω στο 4,00 μπορεί να βρεθεί το +2,5 νομίζω, αν κ η 365 η ηλίθια δεν το έχει.

Και η Σαραπόβα δεν είναι πολύ καλά διαβάζω, αλλά παίζει αύριο μεσημέρι αυτή.

Στις γυναίκες δίνει 3,00 συνήθως,έρχεται πιο εύκολα αν είναι και ισοδύναμες αλλά δεν πολυποντάρω αυτό το μπετ γιατί νευριάζω εύκολα.
    Εγώ να δεις!! Χαχα, και ενώ δεν έχω κάνει κάποιο μπετ, όταν είσαι 30-40 και κάνει ο άλλος διπλό λάθος πχ και χάνεις, ε είναι πολύ σπαστικό! Γενικά τα χώνω στους τενίστες πιο πολύ απ'τους ποδοσφαιριστές, είναι και ατομικό το άθλημα!

Quote Originally Posted by kostasdim71 View Post
    Εγώ δεν παίζω λάιβ στις γυναίκες τις περισσότερες φορές λόγω της νίκης στα 2 σετ.
    Για παράδειγμα στο ανδρικό αν κάποιο δυνατό φαβορί δεν μπει καλά,έχει χρόνο να το ανατρέψει...ενώ στις γυναίκες είναι πιο δύσκολα τα πράγματα
    Αλλά ντάξει,από την άλλη μπορεί κάποιος να πει ότι στις γυναίκες γίνονται πιο εύκολα εκπλήξεις
    Όλες χάνουν,μόνο η Σερένα δε χάνει με τίποτα. Αν και πιστεύω πως δεν θα κερδίσει αυτή το τουρνουά.

Μια φορά είχα πετύχει την Αζαρένκα τραυματισμένη, με τη Λι Να έπαιζε,περπατούσε και είχαν ανοιχτά τα μπετ. Αλλά δύσκολο να σου κάτσει κανένα τέτοιο.

Ναι Κώστα αν παίζεις φαβορί έτσι είναι, γιατί όμως να μην παίξεις αουτσάιντερ;;

Ο Μάρευ όντως δεν είναι καλά Χάρη,βασικά το πρόβλημα του είναι πολύ ύπουλο.
    Δεν πιστεύω ότι θ χάσει σήμερα,αλλά και στον επόμενο γύρο εύκολα τα πράγματα με Μιγιό ή Όντεσνικ
    Η ζωή φίλε μου είναι μία ντομάτα...Άλλος την τρώει στην μάπα και άλλος την τρώει σαλάτα!

Όλες χάνουν,μόνο η Σερένα δε χάνει με τίποτα. Αν και πιστεύω πως δεν θα κερδίσει αυτή το τουρνουά.

Μια φορά είχα πετύχει την Αζαρένκα τραυματισμένη, με τη Λι Να έπαιζε,περπατούσε και είχαν ανοιχτά τα μπετ. Αλλά δύσκολο να σου κάτσει κανένα τέτοιο.
    Η Σερένα θα χάσει απ'την Πιρόνκοβα!

Έτσι είναι πάντως, γενικά είναι και η ψυχολογία τους πιο εύθραυστη απ'των αντρών, και η καλή/κακή τους μέρα είναι πιο ευδιάκριτη πιστεύω. Σχετικά είναι όλα βέβαια.

Εγώ επειδή δεν βλέπω άλλα τουρνουά, παρά μόνο κοιτάω αποτελέσματα, δεν μπορώ/δικαιούμαι να έχω άποψη γενικά. Στο λάιβ βγάζω συχνά άκρη, αλλά pre-game είμαι μαύρη νύχτα στα βουνά. Αν θεωρείς ότι μπορεί ο Σοέντα, να τον παίξουμε να πάρει κανα σετ, ο Μάρει διαβάζω δεν είναι καλά, αλλά να αποκλειστεί απ'τον πρώτο γύρο;; Γύρω στο 4,00 μπορεί να βρεθεί το +2,5 νομίζω, αν κ η 365 η ηλίθια δεν το έχει.

Και η Σαραπόβα δεν είναι πολύ καλά διαβάζω, αλλά παίζει αύριο μεσημέρι αυτή.
    Δεν τον ξέρω καθόλου τον Σοέντα. Πάντως ο Μάρεϊ δεν είναι όντως καλά,τώρα έχει γυρίσει από τραυματισμό και θα ξενερώσω αν αποκλειστεί χωρίς να τον ποντάρω.

Ναι Κώστα αν παίζεις φαβορί έτσι είναι, γιατί όμως να μην παίξεις αουτσάιντερ;;
    Ναι ρε συ,για μένα μιλάω που τις γυναίκες δεν τις πολυπαρακολουθώ
    Οπότε δυσκολεύομαι να βρω αξία σε αουτσάιντερ ...

Εγώ να δεις!! Χαχα, και ενώ δεν έχω κάνει κάποιο μπετ, όταν είσαι 30-40 και κάνει ο άλλος διπλό λάθος πχ και χάνεις, ε είναι πολύ σπαστικό! Γενικά τα χώνω στους τενίστες πιο πολύ απ'τους ποδοσφαιριστές, είναι και ατομικό το άθλημα!
    κάποιο δυνατό μπετ, ξέχασα μια λέξη. όχι γιατί αλλάζει και το νόημα

Η Σερένα θα χάσει απ'την Πιρόνκοβα!

Έτσι είναι πάντως, γενικά είναι και η ψυχολογία τους πιο εύθραυστη απ'των αντρών, και η καλή/κακή τους μέρα είναι πιο ευδιάκριτη πιστεύω. Σχετικά είναι όλα βέβαια.
    Τίποτα δεν είναι εύκολο. Η Πιρόνκοβα λες να την περάσει τη Στόσουρ για αρχή;

Δεν τον ξέρω καθόλου τον Σοέντα. Πάντως ο Μάρεϊ δεν είναι όντως καλά,τώρα έχει γυρίσει από τραυματισμό και θα ξενερώσω αν αποκλειστεί χωρίς να τον ποντάρω.
    Αν έχει κάποιος παίκτης τραυματισμό, θα είναι κρίμα επίσης να αποσυρθεί ενώ χάνει και να ακυρωθούν τα μπετ. Κάθε εταιρία κάνει τα δικά της σ'αυτό το θέμα. Κάποιος μου είχε δώσει ένα λινκ με το τι κανόνα έχει κάθε εταιρία σε περίπτωση απόσυρσης παίκτη, αλλά το έχω χάσει γμτ.

Παίδες ότι και να λέτε, ο έρωτας είναι ένας..

Last edited by iceman7; 14/01/2014 at 02:05.

Τίποτα δεν είναι εύκολο. Η Πιρόνκοβα λες να την περάσει τη Στόσουρ για αρχή;
    Λέω, λέω. Σιγά το παρτάλι τη Στοσούρ, βέβαια κι αυτή μάλλον είναι σε τι μέρα θα βρεθεί. Το 2,50 έγινε 2,37 πλέον, λέω να το ποντάρω μην πέσει κι άλλο. Δεν ψήνομαι πολύ βέβαια, δε νιώθω και τόσο σίγουρος.

Ναι ρε συ,για μένα μιλάω που τις γυναίκες δεν τις πολυπαρακολουθώ
    Οπότε δυσκολεύομαι να βρω αξία σε αουτσάιντερ ...
    Είσαι και φαβοράκιας πάντως!

Λέω, λέω. Σιγά το παρτάλι τη Στοσούρ, βέβαια κι αυτή μάλλον είναι σε τι μέρα θα βρεθεί. Το 2,50 έγινε 2,37 πλέον, λέω να το ποντάρω μην πέσει κι άλλο. Δεν ψήνομαι πολύ βέβαια, δε νιώθω και τόσο σίγουρος.
    Άστο για το λάιβ,μην βιάζεσαι.

Quote Originally Posted by iceman7 View Post
    Παίδες ότι και να λέτε, ο έρωτας είναι ένας..

Δεν μπορώ να δω τη φωτό.

Page 2 of 25 FirstFirst 1 2 3 4 12 ... LastLast