Results 1 to 16 of 16

Thread: ΚΑΛΗ ΧΡΟΝΙΑ!

ΚΑΛΗ ΧΡΟΝΙΑ!

Χρόνια καλά και εποικοδομητικά σε όλους εύχομαι. Αν δεν μπορεί να είναι καλύτερο, τουλάχιστον ας μην είναι χειρότερο το 2014 από το χρόνο που φεύγει.

Αναντικατάστατος plestis13's Avatar
    Καλή χρονιά με υγεία!!!Όλα τα άλλα θα έρθουν ή θα τα κάνουμε εμείς!!!Ας κάνει ο καθένας μας λίγο καλύτερο το 2014, όσο μπορεί γι' αυτόν και αν είναι δυνατόν και για τους άλλους!!
    Το μυστικό είναι στο τέλος να είσαι + και να περνάς καλά !!

Χρονια πολλα με υγεια για ολο τον κοσμο. Το 2014 να ειναι λιγο καλυτερο για ολους μας, κι ας κανει ο καθενας οτι περναει απο το χερι του για αυτο
    If you want to win, you must first learn to lose

Να 'χουμε μια γερή χρονιά με περισσότερο φως κ κυρίως να κρατάμε στο μυαλό μας πως σε όλες τις εκφάνσεις της ζωής μας μετράει τελικά μόνο αυτό: The ones that stood beside you and spoke their mind were the ones that mattered
    contra omina, contra fata deum, peruerso numine...

Καλή χρονιά με υγεία και ευτυχία για εσάς και τις οικογένειές σας!
    Εύχομαι το '14 να σας φέρει μόνο χαρές
    Η ζωή φίλε μου είναι μία ντομάτα...Άλλος την τρώει στην μάπα και άλλος την τρώει σαλάτα!

Καλημέρα
    ΚΑΛΗ ΧΡΟΝΙΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ ΜΕ ΥΓΕΙΑ ΚΑΙ ΟΣΟ ΓΙΝΕΤΑΙ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΧΑΜΟΓΕΛΑ

Καλή χρονιά, παλικάρια! Με κομβικές νίκες κι ανώδυνες ήττες!

Και του χρόνου τέτοιον καιρό, να μην έχουμε 24 αλλά 244 εταιρίες να παίζουμε.
    It's a pleasure to meet someone who understands that to the true gambler, money is never an end in itself, it's simply a tool, as a language is to thought.

Αναντικατάστατος tommy betman's Avatar
    Μαζί με τη πρώτη καλημέρα της Χρονιάς που ανέτειλε, να δώσω κι εγώ, στα φιλαράκια μου, μέσα από τη καρδιά μου, μια ευχή:

ΔΥΟ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΣΑΣ ΕΥΧΟΜΑΙ
    ΓΙΑ ΤΟΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ ΧΡΟΝΟ..
    ΠΑΜΠΛΟΥΤΟΙ ΝΑ' ΣΤΕ ΣΤΗ ΧΑΡΑ
    ΚΑΙ ΠΑΜΦΤΩΧΟΙ ΣΤΟ ΠΟΝΟ!
    !!!
    Νέε μου...μάθε όσα περισσότερα μπορείς από την άγνοιά μου...

Καλημέρα και χρόνια πολλά αδέρφια, ευτυχία και υγεία σε όλους και στις οικογένειες σας εύχομαι, καλή χρονιά να έχουμε με καλύτερες συνθήκες, λιγότερες αναποδιές και περισσότερες επιτυχίες σε όλους τους τομείς της ζωής....Να είστε όλοι καλά και να κρατάμε το φόρουμ δυνατό όπως είναι!!!!

Αααααα και φυσικά να έχουμε δωρεάν wifi σε όλη την ελλάδα!!!!!! (ρε κρέμασμα που θέλουν κάποιοι)

Χεχεχεεχεχε, φιλιά παιδιά καλές επιτυχίες!!!!!!!!!!!!!
    Δεν υπάρχει καμιά θεραπευτική αγωγή, για μια τόσο άρρωστη κοινωνία...

Καλή χρονιά, με Υ Γ Ε Ι Α!! Με επιλογές (σε οποιοδήποτε επίπεδο) που Α Ξ Ι Ζ Ο Υ Ν!!!! Κι οι μπουκ να κλείνουν μόνο απ' τις νίκες μας !!!

Βασικότατος MARSEILLE's Avatar
    Καλή χρονιά παιδιά. Με υγεία και πολύ αγάπη!

Καλή χρονιά με υγεία, εύχομαι να ζήσουμε εντονότερα το 2014, να ζήσουμε την ζωή που ονειρευόμαστε, κάθε της στιγμή συνειδητά, όσο μικρή ή μεγάλη και να είναι, να θέσουμε υψηλούς στόχους για πράγματα που θα μας χαρίζουν χαμόγελο και ευτυχία!
    Χρόνια Πολλά σε όλους με αγάπη!
    The World Is Yours

Καλή χρονιά σε όλους, πάντα με υγεία και κοντά στα άτομα που αγαπάμε!
    Κρατήσε τα καλύτερα του 2013, διαγράψτε τα άσχημα και εύχομαι πραγματικά σε όλους του χρόνου τέτοια ημέρα να έχουμε μόνο καλά για το 2014!

ΤΙ ΚΙ΄ΑΝ ΔΕΝ ΕΕΕΕΧΟΥΜΕ ΛΑΟΟΟ ΤΙ ΚΙ΄ΑΝ ΔΕΝ ΠΗΡΑ ΤΡΟΠΑΙΟΟΟΟ ΕΣΥ ΄ΣΑΙ ΛΟΟΟΓΟΣ ΓΙΑ ΝΑ ΖΩΩΩ ΧΩΡΙΣ ΕΣΕΝΑ ΕΙΜΑΙ ΝΕΚΡΟΣ ΧΩΡΙΣ ΕΣΕΝΑ ΕΙΜΑΙ ΝΕΚΡΟΣ

ΓΙΑ ΜΙΑ ΖΩΗ ΘΑ ΤΡΑΓΟΥΔΩΩΩ ΓΙΑ ΤΗΝ ΙΔΕΑ Π΄ΑΓΑΠΩ ΤΟΝ ΠΑΡΘΕΝΩΩΩΝΑ ΚΑΙ ΤΣΟΛΙΑΑΑ ΠΑΝΤΑ ΘΑ ΕΧΩ ΣΤΗΝ ΚΑΡΔΙΑΑΑ ΠΑΝΤΑ ΘΑ ΕΧΩ ΣΤΗΝ ΚΑΡΔΙΑ
    ΕΝΩΣΟ ΟΛΕ ΕΝΩΣ ΟΛΕ ΕΝΩΣ ΟΛΕ ΟΛΕ ΟΛΕ ΕΝΩΣ ΟΛΕ ΕΝΩΣ ΟΛΕ ΣΤΟ ΠΑΡΑΛΙΜΝΙ ΠΑΙΖΟΥΜΕ ΣΤΟ ΠΑΡΑΛΙΜΝΙ ΠΑΙΖΟΥΜΕ

Καλή Χρονιά με υγεία και κάθε είδους στοιχηματική επιτυχία
    Ο Sancta simplicitas...

Αναντικατάστατος Kostas Ketseris's Avatar
    Καλή χρονιά εύχομαι στα παιδιά στην εφημερίδα και στους συναγωνιστές φορουμίτες , γεμάτη χαμόγελα και δυνατές προβλέψεις!!

Καλή Χρονιά σε όλους, με υγεία-πάνω απ' όλα- και καλές στοιχηματικές βολές...