Page 2 of 3 FirstFirst 1 2 3 LastLast
Results 21 to 40 of 52

Thread: Χόκεϊ 17-19 Απριλίου

Καληνυχτώ και τα λέμε αύριο με τα υπόλοιπα ματσάκια.
    YOU'LL NEVER WALK ALONE

Καλησπέρα Ζαφ

Over 5,5 Pitsburgh-Montreal,under 5,5 Calgary-Detroit,over 5 Boston-Buffalo και under 5 Ducks-Colombus σε μια χαλαρή τετράδα. Μονό δυνατά το over στο Πίτσμπεργκ-Μόντρεαλ καθώς είναι το μόνο που μου κάνει ''κλικ''!
    Last edited by iceman7; 18/04/2013 at 00:30.

λοιπόν μόλις συνιδητοποίησα πως λείπουν μάλκιν και κρόσμπι από το πίτσμπουργκ και είναι ένα θεματάκι αυτό..βλέπω το ml του μόντρεαλ στο 2.35 και δαιμονίζομαι!!μάλλον θα το ψωνίσω λιγάκι.

καλορίζικη και η στήλη στο έντυπο!

Quote Originally Posted by iceman7 View Post
    λοιπόν μόλις συνιδητοποίησα πως λείπουν μάλκιν και κρόσμπι από το πίτσμπουργκ και είναι ένα θεματάκι αυτό..βλέπω το ml του μόντρεαλ στο 2.35 και δαιμονίζομαι!!μάλλον θα το ψωνίσω λιγάκι.

Καλησπέρα Τάσο, σωστά; Συγγνώμη αν ξέχασα.

Εγώ Μόντρεαλ έπαιξα λόγο των απουσιών των Πένγκουινς και την ανάγκη να επανέλθουν στις καλές εμφανίσεις. Θα ξεκινήσει και ο Μπούνταϊ στο τέρμα αντί του Πράϊς που δεν ήταν καλός στα δύο τελευταία.
    YOU'LL NEVER WALK ALONE

Ευχαριστώ
    YOU'LL NEVER WALK ALONE

Μόλις είδα το σκορ της 1ης περιόδου. 3-0 υπέρ του Πίτσμπουργκ!

Αν έπαιζαν Νιλ, Κρόσμπι και Μάλκιν τι θα γινόταν;
    YOU'LL NEVER WALK ALONE

Επίδειξη δύναμης από Πιτσμπουργκ ενόψει playoff!Και δείχνει για πολύ άνετο το οβερ..

Πως και σημεία Ζαφείρη στην εφημερίδα;;Σε έχω συνηθίσει να ασχολείσαι με οβερ κατά 95%!!

Πήρες Καλγκαρι οβερ εντέλει;;

4-1 το Πιτσμπουργκ χαλαρά σε ματς χαρά του γκολ!!Στο άλλο προηγήθηκαν οι Bruins αλλά ισοφάρισε το Μπάφαλο σε 1-1 στο τέλος του 1ου 20λεπτου

Επίδειξη δύναμης από Πιτσμπουργκ ενόψει playoff!Και δείχνει για πολύ άνετο το οβερ..

Πως και σημεία Ζαφείρη στην εφημερίδα;;Σε έχω συνηθίσει να ασχολείσαι με οβερ κατά 95%!!

Πήρες Καλγκαρι οβερ εντέλει;;
    Θα δείξει στα πλειοφ ποιος είναι ποιο δυνατός. Παρά χαλάρωσε το Μοντρεαλ. Προσπαθούν να γεμίσουν τις μπαταρίες τους.

Τα δύο σημεία που είχα τα έπαιξα αουτσάιντερ και υπό καλές προϋποθέσεις για μένα.

Ναι όβερ έπαιξα το Κάλγκαρι.
    YOU'LL NEVER WALK ALONE

Μάλλον σε Ίντερνετ καφέ θα πάω για να δουλέψω.

Το δικό μου με άφησε πάλι.
    YOU'LL NEVER WALK ALONE

Quote Originally Posted by redlegend2010 View Post
    Θα δείξει στα πλειοφ ποιος είναι ποιο δυνατός.
    Αυτό πήγα να πω, αν δεν κλατάρουν στα playoff όπως πέρσι η Βοστόνη πχ, τότε πως θα σπάσει ο τελικός Πιτσμπουργκ-Σικάγο;;;(ή Λος Άντζελες ίσως)

Αυτό πήγα να πω, αν δεν κλατάρουν στα playoff όπως πέρσι η Βοστόνη πχ, τότε πως θα σπάσει ο τελικός Πιτσμπουργκ-Σικάγο;;;(ή Λος Άντζελες ίσως)
    Το Ντετρόιτ είναι πάντα υπολογισιμη δύναμη στα πλειοφ.
    YOU'LL NEVER WALK ALONE

Καλημέρες!
    It's a pleasure to meet someone who understands that to the true gambler, money is never an end in itself, it's simply a tool, as a language is to thought.

Quote Originally Posted by Angelis View Post
    Καλημέρες!
    Καλημέρα Sir Angelis!!τι ώρες είναι αυτές;;!!

Τελικά η τετράδα μου χθες έγινε δυαδες καθώς έγιναν push τα δυο αλλά Οκ!!τουλαχιστον πλήρωσαν τα αλλά δυο..καλά το έλεγα πως το σημείο της ημέρας ήταν το οβερ του Πιτσμπουργκ...να το περνά κιόλας καλά θα ταν!

Συνέχεια σήμερα με 10 αγώνες καθώς πλησιάζουμε στη λήξη της regular season!

Το Ντετρόιτ είναι πάντα υπολογισιμη δύναμη στα πλειοφ.
    Αυτό που εχω καταλάβει για τα πλειοφ είναι ότι δεν μπορείς να κανείς προβλέψεις!!και η πιο απίθανη ομάδα έχεις ελπίδες όπως πέρσι το λα που μπήκε τελευταία στιγμή και το σήκωσε κιόλας το Stanley cup!!

Detroit και New Jersey πάντως δεν της πάω καθόλου σαν ομάδες!

Αυτό που εχω καταλάβει για τα πλειοφ είναι ότι δεν μπορείς να κανείς προβλέψεις!!και η πιο απίθανη ομάδα έχεις ελπίδες όπως πέρσι το λα που μπήκε τελευταία στιγμή και το σήκωσε κιόλας το Stanley cup!!

Detroit και New Jersey πάντως δεν της πάω καθόλου σαν ομάδες!
    Και εγώ δεν τις πάω, ειδικά τη δεύτερη για το αμυντικό της στιλ, όπως δεν πάω και το Μπόστον.

Πάντως το Ντετρόιτ αν μπει στα πλέιοφ, στο 36.00 αξίζει ένα μπετ. Όπως είπες, όλα παίζονται στα πλέιοφ, πόσο μάλλον φέτος με σεζόν 46 αγώνων.
    YOU'LL NEVER WALK ALONE

Καλησπέρα Ζαφ

Τορόντο-Αιλάντερς, Μόντρεαλ-Τάμπα Μπει, Σαν Χοσέ-Μινεσότα και Λος 'Αντζελες-Κολόμπους όλα στο οβερ (τα πρώτα 5,5 και τα 2 τελευταία στο 5).

Επίσης με γαργαλάει ιδιαίτερα η παρέα του Οβέλσκιν μέσα στην οτάβα και μάλλον θα το πάρω δυάδα με τους αιλάντερς μέστο τορόντο! Αν δεν φοβόμουν την έδρα του Τορόντο θα το είχα πάρει ήδη...Αλλά θα περιμένω και την γνώμη σου (γιατί δεν ψήνομαι ιδιαίτερα να πάρω μονό τους καπιτάλες στο 1.90)
    Last edited by iceman7; 19/04/2013 at 00:04.

Μαζί σου στα 3 πρώτα αν και το Τορόντο δεν το πρόλαβα.

Έχω όβερ 5.5 το Μόντρεαλ, όβερ 5.0 το Σαν Χοσέ και Ουάσινγκτον.
    YOU'LL NEVER WALK ALONE

Μαζί σου στα 3 πρώτα αν και το Τορόντο δεν το πρόλαβα.

Έχω όβερ 5.5 το Μόντρεαλ, όβερ 5.0 το Σαν Χοσέ και Ουάσινγκτον.
    Τοροντο-ισλαντερς 2-3 πρώτη περίοδο!!θαυμασιο αν και στο μοντρεαλ δεν εχουν ξυπνήσει ακομα..πάμε και Ουάσινγκτον δίπλο για την δυαδουλα

Σήμερα σκέφτηκαν να παίξουν άμυνα. Λογικά ένα γκολ θέλει το ματς για να πάρει φωτιά.
    YOU'LL NEVER WALK ALONE

Page 2 of 3 FirstFirst 1 2 3 LastLast