Page 1 of 19 1 2 3 11 ... LastLast
Results 1 to 20 of 365

Thread: Eurovision 2013

Eurovision 2013

Και εκεί που πάντα σνόμπαρα όχι μόνο την Γιουροβίζιον αλλά και το στοιχηματικό μέρος του πανηγυριού αυτού, φέτος κάτι μου λέει οτι το κομμάτι που θα πάει από την Ελλάδα θα τα σαρώσει... Κρίμα που ο Αγάθωνας που τον έχω σε τρομερή εκτίμηση πάει σε τέτοια πανηγυράκια, αλλά τες πα...

Δεν μας φταίνε τα ουισκάκια, μπόμπα είναι τα παγάκια... Έγραψε λέμε...
    Να είμαστε ρεαλιστές, να ζητάμε το αδύνατο...

XAXAXA.. etsii...persi eixa vgalei ena kerdos,me podarisma sti kyrpo na termatisei panw apo ellada.. (1 ponto mas perasan). alla twra,den eimai ellada na parw symvoules apo tis ekpompes tis koutsompolistikes,lampiri kai eidika to Themi Malli kapws etsin ton lene ton typako pou nai kammenos me eurovision...STAR kathodigeis ta bets mas!forza leme

kala to line tou agathwna foveroooo!!! O PAGOS FTAIEI GIA OLA MAGKES.

Πολλές στοιχηματικές ευκαιρίες προσφέρει η Γιουροβίζιον , ειδικά στο διάστημα που είχε στο 100% ο κόσμος με τα μηνύματά του την βαθμολογία.

Πάρα πολύ δυνατή η Τατιάνα στη Γιουροβίζιον.

Εντάξει υπήρχαν πάρα πολλές ευκαιρίες που έμειναν αναξιοποίητες ως ένα βαθμό , λόγω ότι δεν είμαι κίλερ στο παιχνίδι μου αλλά και γενικά μου φαινόταν κάπως ξένο το να παίξω σοβαρό στοίχημα στην διοργάνωση.

Στην τελευταία είχα παίξει το 5.00 της εισόδου του Αζερμπαϊτζάν στην τετράδα!!!
    Στο τουίτερ το είχα βάλει αυτό!! Χα χα .

Πιάνομαι @@@@κας...Αλλα ποιος είναι ο Αγάθωνας???
    contra omina, contra fata deum, peruerso numine...

Quote Originally Posted by giannikos View Post
    Πολλές στοιχηματικές ευκαιρίες προσφέρει η Γιουροβίζιον , ειδικά στο διάστημα που είχε στο 100% ο κόσμος με τα μηνύματά του την βαθμολογία.

Πάρα πολύ δυνατή η Τατιάνα στη Γιουροβίζιον.

Εντάξει υπήρχαν πάρα πολλές ευκαιρίες που έμειναν αναξιοποίητες ως ένα βαθμό , λόγω ότι δεν είμαι κίλερ στο παιχνίδι μου αλλά και γενικά μου φαινόταν κάπως ξένο το να παίξω σοβαρό στοίχημα στην διοργάνωση.

Στην τελευταία είχα παίξει το 5.00 της εισόδου του Αζερμπαϊτζάν στην τετράδα!!!
    Στο τουίτερ το είχα βάλει αυτό!! Χα χα .
    Φυσικά τότε είχαμε και φερ , τώρα με τα μπουκάδικα δεν ξέρω. Η μεγαλύτερη στοιχηματική ευκαιρία όλων των εποχών (μαζί με τον τελικό μπάσκετ Ισπανία - Ελλάδα στο 3.00!!!) ήταν η νίκη της Παπαρίζου στο λάιβ ( είχε φτάσει στο 23.00) και το κοίταζα σαν χάνος και έλεγα στους δίπλα "ρε παιδιά 23 η Παπαρίζου ποιες χώρες έμειναν να ψηφίσουν;".

Τελικά έπαιξα 10 ευρώ προειδοποιητικά στο 17.00 ( η μεγαλύτερη μ@λακία που φτιάχνουμε στο στοίχημα και φυσικά το έχω εντοπίσει είναι ότι παίζουμε λίγα σε μια καλή τιμή προειδοποιώντας τους απέναντι ότι κοιτάξτε εμείς σκοπεύουμε να παίξουμε τα λεφτά μας σε αυτό το ενδεχόμενο , ΠΑΡΤΕ ΤΑ ΜΕΤΡΑ ΣΑΣ!!) και μετά έτρεχα να προλάβω να αγοράσω και άλλα πήγε από 17.00 στο 4.00 με την μία έτσι; εκεί ξεροκατάπια (μιλάμε μέσα σε 1 λεπτό αφού ανακοινωνόταν παράλληλα και τα 12άρια ) και πρόλαβα ένα 20άρικο στο 2.20 για το γαμώτο και μετά πήγε 2.00 και μετά 1.27 το πολύ σε 2-3 , 5 ; λεπτά από το 23 στο 1.27!!).

Εκεί ήταν αυτό που λέμε η γκαντεμιά σε όλο της το μεγαλείο αφού ήταν η πρώτη χρονιά που μετέδιδε η Σουηδέζα που είχε άγνοια από τον θεσμό και όχι η Δάφνη η Μπόκοτα που πάντα έκανε σχόλια για τις χώρες που απομένουν στην ψηφοφορία. Αν μετέδιδε η Δάφνη Μπόκοτα θα είχα την μεγαλύτερη στοιχηματική νίκη όλων των εποχών πιστεύω.

Quote Originally Posted by Tsoutis View Post
    Χα χα χα

Quote Originally Posted by Tsoutis View Post
    Από τους τελευταίους ρεμπέτες - λαϊκούς τραγουδιστές και συνθέτες Αντώνη... Μαζί με την Μαριώ στην ουσία από την παλιότερη σχολή... Είναι τρομερός και πολύ γαμάτος και σαν άνθρωπος... Τώρα πως έγινε και τραβιέται με Γιουροβίζιον, ανάθεμα και να ήξερα...

Quote Originally Posted by giannikos View Post
    Φυσικά τότε είχαμε και φερ , τώρα με τα μπουκάδικα δεν ξέρω. Η μεγαλύτερη στοιχηματική ευκαιρία όλων των εποχών (μαζί με τον τελικό μπάσκετ Ισπανία - Ελλάδα στο 3.00!!!) ήταν η νίκη της Παπαρίζου στο λάιβ ( είχε φτάσει στο 23.00) και το κοίταζα σαν χάνος και έλεγα στους δίπλα "ρε παιδιά 23 η Παπαρίζου ποιες χώρες έμειναν να ψηφίσουν;".

Τελικά έπαιξα 10 ευρώ προειδοποιητικά στο 17.00 ( η μεγαλύτερη μ@λακία που φτιάχνουμε στο στοίχημα και φυσικά το έχω εντοπίσει είναι ότι παίζουμε λίγα σε μια καλή τιμή προειδοποιώντας τους απέναντι ότι κοιτάξτε εμείς σκοπεύουμε να παίξουμε τα λεφτά μας σε αυτό το ενδεχόμενο , ΠΑΡΤΕ ΤΑ ΜΕΤΡΑ ΣΑΣ!!) και μετά έτρεχα να προλάβω να αγοράσω και άλλα πήγε από 17.00 στο 4.00 με την μία έτσι; εκεί ξεροκατάπια (μιλάμε μέσα σε 1 λεπτό αφού ανακοινωνόταν παράλληλα και τα 12άρια ) και πρόλαβα ένα 20άρικο στο 2.20 για το γαμώτο και μετά πήγε 2.00 και μετά 1.27 το πολύ σε 2-3 , 5 ; λεπτά από το 23 στο 1.27!!).

Εκεί ήταν αυτό που λέμε η γκαντεμιά σε όλο της το μεγαλείο αφού ήταν η πρώτη χρονιά που μετέδιδε η Σουηδέζα που είχε άγνοια από τον θεσμό και όχι η Δάφνη η Μπόκοτα που πάντα έκανε σχόλια για τις χώρες που απομένουν στην ψηφοφορία. Αν μετέδιδε η Δάφνη Μπόκοτα θα είχα την μεγαλύτερη στοιχηματική νίκη όλων των εποχών πιστεύω.
    Χαχαχα... Ωραίος... Εγώ πάλι πραγματικά ποτέ δεν μπήκα στην διαδικασία να ασχοληθώ... Αλλά φέτος πιθανόν κια να το κάνω. Δεν έχω ακούσει τπτ... Του Αγάθωνα μόνο και αυτό όταν νίκησε... Αλλά τα σπάει το κομμάτι... Και έχει και στυλ που τραβάει κόσμο... Αυτό το ska με τα παραδοσιακά στοιχεία μέσα...

Καλησπέρα παίδες! Για πάμε σιγά σιγά να αρχίσουν τα προγνωστικά!! Ξεκινάω με αποκλεισμό Ολλανδίας απτον 1ο ημιτελικό,η Αnouk μας προσφέρει ένα ωραιότατο 4,50!

Καλό επίσης φαίνεται να μην προκριθεί η Κροατία(3,00).. Το τραγούδι ψιλοχάλι, με τίτλο Mižerja!(μάλλον έμεις έπρεπε να έχουμε τον τίτλο αυτό)

Αναντικατάστατος tommy betman's Avatar
    Quote Originally Posted by xarilakis88 View Post
    Καλό επίσης φαίνεται να μην προκριθεί η Κροατία(3,00).. Το τραγούδι ψιλοχάλι, με τίτλο Mižerja!(μάλλον έμεις έπρεπε να έχουμε τον τίτλο αυτό)
    ++++++++++++++++++

Μολις το ακουσα...Παναγια μου..........
    Νέε μου...μάθε όσα περισσότερα μπορείς από την άγνοιά μου...

Τελικά ανακοινώθηκε τελευταία η Ολλανδία και πάει κ αυτό το ταμείο...^&*(*&^%#$@#%^&

Quote Originally Posted by xarilakis88 View Post
    Τελικά ανακοινώθηκε τελευταία η Ολλανδία και πάει κ αυτό το ταμείο...^&*(*&^%#$@#%^&
    Σήμερα είναι η Γιουροβύζιον ;

Ο πρώτος ημιτελικός ήταν σήμερα.

Λοιπόν αυτή τη στιγμή έχει τρομερή απόδοση το να το σηκώσει η Ελλάδα στον ΟΠΑΠ. Στην 365 δίνε 51 και στον ΟΠΑΠ 75... Τεράστια διαφορά και θα πέσει μια ψιλή. Επίσης στο 28 να τερματίσει στην 2η ή στην 3η θέση. Και εδώ θα ρίξω μια ψιλή...

Έφυγαν ήδη στον ΟΠΑΠ και για πρωτιά αλλά και για 2η ή 3η θέση... Στην 365 έριξα να πάρουμε την πρωτιά σήμερα σε απόδοση 9...

Γνωρίζει κανείς αν η 365 έχει ανοιχτό λάιβ στοίχημα την ώρα της Γιουροβύζιον (ώστε να ακούσει κάποιος πρώτα τα τραγούδια, αν θελήσει να παίξει κάτι) ή έχει μόνο στοίχημα εκ των προτέρων ;

Quote Originally Posted by parolakias View Post
    Γνωρίζει κανείς αν η 365 έχει ανοιχτό λάιβ στοίχημα την ώρα της Γιουροβύζιον (ώστε να ακούσει κάποιος πρώτα τα τραγούδια, αν θελήσει να παίξει κάτι) ή έχει μόνο στοίχημα εκ των προτέρων ;
    έχει και λάιβ, αλλά κλείνει αρκετά συχνά, ανάλογα με τις βαθμολογίες και τις χώρες που ψηφίζουν και ουσιαστικά δεν αξίζει να παίξεις κάτι ζωντανά

Quote Originally Posted by EmperorPenguin View Post
    έχει και λάιβ, αλλά κλείνει αρκετά συχνά, ανάλογα με τις βαθμολογίες και τις χώρες που ψηφίζουν και ουσιαστικά δεν αξίζει να παίξεις κάτι ζωντανά
    Γεια σου Βαγγέλη.
    Εννοώ αν έχει ανοιχτό λάιβ, αφού θα έχουν τραγουδήσει όλες οι φωνάρες, με το τέλος όλων των τραγουδιών.
    Υποθέτω πως ναι, από την απάντησή σου, πως ακόμα και κατά τη διάρκεια της βαθμολογίας ανοίγει-κλείνει το λάιβ.

Καλα ρε σεις και με πιο κριτηριο θα κρινετε τι να παιξετε? Εχετε παρακολουθησει τις προηγουμενες Eurovision στοιχηματικα? Η χαβαλο στοιχημα θα ειναι με ψιλα?
    marco verratti eisai teratwdhs

Page 1 of 19 1 2 3 11 ... LastLast