Page 4 of 19 FirstFirst ... 2 3 4 5 6 14 ... LastLast
Results 61 to 80 of 365

Thread: Eurovision 2013

Quote Originally Posted by parolakias View Post
    Ανοιχτή γραμμή με τις φίλες του Ντίνου λοιπόν το βράδυ. Ντίνο, μη μάς ξεχάσεις... Για στοιχηματικούς λόγους
    Σόρρυ Ντίνο μπερδεύτηκα. Το Σάββατο τις θέλουμε...., σήμερα είναι ο ημιτελικός.

Quote Originally Posted by M0nt0ya View Post
    Αυτό για το μπονους δεν το ηξερα, χρήσιμη πληροφορία.

Επίσης μπορείς να μου πεις αν η Neteller έχει τα ίδια όρια με Moneybookers σε αναλ/καταθ κλπ; ή δεν υπάρχουν περιορισμο ;
    Καλησπέρα και πάλι μετά από ένα διαλειμματάκι, βλέπω ότι, έχουν βάλει όρια κατάθεσης σε 18.750 ευρώ/ημέρα με 10 transactions των 1.875. (αυτό μέσω κάρτας) δεν ξέρω τα όρια των Mb/skrill για να σου πω τι ισχύει και ποιο είναι το καλύτερο.

Quote Originally Posted by Ernesto View Post
    Μόλις άκουσα στη σειρά Δανία, Γερμανία, Ελλάδα... Καλά πλάκα κάνουμε? Της Δανίας είναι ωραίο κομματάκι... Οκ. Της Γερμανία έχουν βάλει την νταρντάνα εκεί πέρα, έχει το ανεβαστικό που λέτε, αλλά σαν τραγούδι μάπα μου φαίνεται. Όσο περισσότερο μας ακούω τόσο πιο αισιόδοξος είμαι... Αλλά για να πω και τα αρνητικά του, πρώτον έχει ελληνικούς στίχους, οπότε επειδή δεν καταλαβαίνουν τι λέει να μην του δώσουν πολύ σημασία, ενώ μπορούν να μας θεωρήσουν γραφικούς λόγω Αγάθωνα... Αλλά δεν μασάμε εμείς. Σήμερα θα το βγάλουμε πρώτο και στον τελικό μέσα στην τριάδα να κονομήσουμε...
    Της Γερμανίας το κομμάτι (και επιμένω για αυτή τη συγκεκριμένη χώρα) το τραγουδάνε οι Cascada πολύ γνωστό συγκρότημα που έχει αρκετούς φανς ανά την υφήλιο. Είναι κλασσικό eurovisionίστικο τραγούδι. και αυτά μετράνε στις χώρες της σκανδηναβίας, ρωσία, αγγλία, ακόμα και εμείς θα το ψηφίσουμε αρκετά ψηλά κόβω κοντά στο 10αράκι/8αράκι. το άκουσα και Live και στέκονται αρκετά καλά στην παρουσίασή του.
    Εμείς θα έχουμε ένα θέμα κλασσικό λίγοι 'σύμμαχοι' οι οποίοι θα το αναδείξουν...χτυπάμε άνετα 10αδα άλλα μέχρι εκεί. αν υπήρχε δυνατότητα πρόβλεψης τοπ 3 ακριβή σειρά θα πόνταρα Δανία-Νορβηγία-Γερμανία και για 4η θέση θα επέλεγα ένα εκ των Αζερμπαιτζάν/Ουκρανία που πάνε με πολλές αξιώσεις.
    Και για να γελάσουμε και λίγο, ακούστε το Ρουμάνικο... είπαμε eurovision = κιτς αλλά μην το παρατραβάμε :P

Quote Originally Posted by Sinthetis View Post
    Καλησπέρα και πάλι μετά από ένα διαλειμματάκι, βλέπω ότι, έχουν βάλει όρια κατάθεσης σε 18.750 ευρώ/ημέρα με 10 transactions των 1.875. (αυτό μέσω κάρτας) δεν ξέρω τα όρια των Mb/skrill για να σου πω τι ισχύει και ποιο είναι το καλύτερο.
    Ευχαριστώ για την απάντηση Επειδή χρησιμοποιώ το moneybookers και για κάποιες άλλες πληρωμές ήθελα να κάνω συγκριση. Στο mb είναι 6.000/90 μέρες.

Της Γερμανίας το κομμάτι (και επιμένω για αυτή τη συγκεκριμένη χώρα) το τραγουδάνε οι Cascada πολύ γνωστό συγκρότημα που έχει αρκετούς φανς ανά την υφήλιο. Είναι κλασσικό eurovisionίστικο τραγούδι. και αυτά μετράνε στις χώρες της σκανδηναβίας, ρωσία, αγγλία, ακόμα και εμείς θα το ψηφίσουμε αρκετά ψηλά κόβω κοντά στο 10αράκι/8αράκι. το άκουσα και Live και στέκονται αρκετά καλά στην παρουσίασή του.
    Εμείς θα έχουμε ένα θέμα κλασσικό λίγοι 'σύμμαχοι' οι οποίοι θα το αναδείξουν...χτυπάμε άνετα 10αδα άλλα μέχρι εκεί. αν υπήρχε δυνατότητα πρόβλεψης τοπ 3 ακριβή σειρά θα πόνταρα Δανία-Νορβηγία-Γερμανία και για 4η θέση θα επέλεγα ένα εκ των Αζερμπαιτζάν/Ουκρανία που πάνε με πολλές αξιώσεις.
    Και για να γελάσουμε και λίγο, ακούστε το Ρουμάνικο... είπαμε eurovision = κιτς αλλά μην το παρατραβάμε :P
    Καλά σε επίπεδο Γιουροβίζιον δεν έχω και πολύ σοβαρή άποψη... Δεν ασχολούμαι ποτέ, την σνομπάρω επιδεικτικά και είναι η πρώτη φορά στην ουσία που κάθομαι και κοιτάω λίγο. Για τις συμμαχίες το ξέρω, αλλά στη Γερμανία αν παίζει ρόλο η ψήφος του κοινού, δεν θα δώσουμε ούτε πόντο... Είπαμε θέλουμε να τους κάνουμε τα μούτρα κρέας. Αυτή τη ναντίληψη έχουμε... Τες πα... Οι Σκανδιναβοί έχουν καλή παρέα... Την Δανία την θεωρώ όντως πολύ μαγάλο φαβορί. Τις άλλες όχι...
    Να είμαστε ρεαλιστές, να ζητάμε το αδύνατο...

1)Πόσοι περνάνε σήμερα στον τελικό, Συνθέτη;
    2)Να υποθέσω όχι μόνον κατ΄όνομα Συνθέτης ;
    Στο πρώτο σου απάντησαν οι υπόλοιποι, στο δεύτερο πρέπει να απαντήσω εγώ :Ρ
    Μόνο κατ'όνομα συνθέτης ένα nickname που κρατάω από παλιά.
    πάντως ασχολούμαι με την μουσική και μ'αρέσει να ασχολούμαι και με την eurovision γιατί βλέπεις και όμορφα πράγματα (όπως την loreen πέρσι), όσο και γελοία/αστεία/έξυπνα που κατά καιρούς βγαίνουν στον διαγωνισμό.

Καλά σε επίπεδο Γιουροβίζιον δεν έχω και πολύ σοβαρή άποψη... Δεν ασχολούμαι ποτέ, την σνομπάρω επιδεικτικά και είναι η πρώτη φορά στην ουσία που κάθομαι και κοιτάω λίγο. Για τις συμμαχίες το ξέρω, αλλά στη Γερμανία αν παίζει ρόλο η ψήφος του κοινού, δεν θα δώσουμε ούτε πόντο... Είπαμε θέλουμε να τους κάνουμε τα μούτρα κρέας. Αυτή τη ναντίληψη έχουμε... Τες πα... Οι Σκανδιναβοί έχουν καλή παρέα... Την Δανία την θεωρώ όντως πολύ μαγάλο φαβορί. Τις άλλες όχι...
    Είναι ψήφος κοινού + ψήφος επιτροπής. 50-50

Στο πρώτο σου απάντησαν οι υπόλοιποι, στο δεύτερο πρέπει να απαντήσω εγώ :Ρ
    Μόνο κατ'όνομα συνθέτης ένα nickname που κρατάω από παλιά.
    πάντως ασχολούμαι με την μουσική και μ'αρέσει να ασχολούμαι και με την eurovision γιατί βλέπεις και όμορφα πράγματα (όπως την loreen πέρσι), όσο και γελοία/αστεία/έξυπνα που κατά καιρούς βγαίνουν στον διαγωνισμό.
    Ευχαριστούμε για τις απόψεις-προτάσεις σου, Συνθέτη. Μπορεί να βοηθήσουν. Ίδωμεν.

Ευχαριστούμε για τις απόψεις-προτάσεις σου, Συνθέτη. Μπορεί να βοηθήσουν. Ίδωμεν.
    Μακάρι παιδιά γιαυτό τα λέμε πρώτα εδώ για να ανταλλάζουμε απόψεις

Σταύρος το όνομα.

Αναντικατάστατος tommy betman's Avatar
    παμε γερα ρε "μουστακιαααααααααα"!
    Νέε μου...μάθε όσα περισσότερα μπορείς από την άγνοιά μου...

Πες μου οτι είσαι μαζί μου Θωμά για πρωτιά Ελλάδας...

Αναντικατάστατος tommy betman's Avatar
    Πες μου οτι είσαι μαζί μου Θωμά για πρωτιά Ελλάδας...
    Οτι γουσταρεις!!!
    Νέε μου...μάθε όσα περισσότερα μπορείς από την άγνοιά μου...

Οι Λετονοί είχαν ωραίο τραγούδι πάντως. Αν περάσει ανάλογα με την απόδοση της μπορεί να πάρω λίγο και από αυτή...

Οι Λετονοί είχαν ωραίο τραγούδι πάντως. Αν περάσει ανάλογα με την απόδοση της μπορεί να πάρω λίγο και από αυτή...
    Τους πήρα να περάσουν στα τελικά. 5.5 απόδοση...

Στοιχηματικό φιάσκο το λάιβ. Η 365 προσφέρει μόνο αν θα προκριθεί μια χώρα ή όχι ( και μάλιστα μόνο σε μονά), ενώ στον στοίχιμαν (που λέγανε τα παιδιά) δεν βρίσκω τίποτα, ούτε στο λάιβ, ούτε στο κανονικό.

Τους πήρα να περάσουν στα τελικά. 5.5 απόδοση...
    Έχει ένα βασικό μειονέκτημα... είναι 1ο και ξεχνιέται ευκολα...
    If you want to win, you must first learn to lose

Στοιχηματικό φιάσκο το λάιβ. Η 365 προσφέρει μόνο αν θα προκριθεί μια χώρα ή όχι ( και μάλιστα μόνο σε μονά), ενώ στον στοίχιμαν (που λέγανε τα παιδιά) δεν βρίσκω τίποτα, ούτε στο λάιβ, ούτε στο κανονικό.
    Ναι, χωρίς fair δε γίνεται η δουλεια... λόγω πολλών εναλλαγών στο live θέλει να μπορείς και να πουλήσεις...
    If you want to win, you must first learn to lose

δεν έχω ακούσει ακόμη ούτε ένα τραγούδι , οπότε δεν έχω άποψη , αλλά η στοιχηματική σας προσέγγιση είναι λίγο "αφελής" .
    Πρέπει να δεις ποιες χώρες ψηφίζουν κλπ, συμμαχίες δεν είναι έτσι η Γιουροβίζιον , είναι δύσκολη εξίσωση.

Quote Originally Posted by ntinos13 View Post
    Ναι, χωρίς fair δε γίνεται η δουλεια... λόγω πολλών εναλλαγών στο live θέλει να μπορείς και να πουλήσεις...
    Τεράστια η απώλεια της μπέτφερ σε κάτι τέτοια γεγονότα.

δλδ διάβασα παραπάνω ότι Δανία Νορβηγία Γερμανία οι 3 πρώτες, ε δεν παίζει αυτό , θα υπάρχει στην τριάδα ανατολικό μπλοκ ή Βαλκάνια, αν δεν έχει αλλάξει κάτι στο σύστημα.

Page 4 of 19 FirstFirst ... 2 3 4 5 6 14 ... LastLast