Page 3 of 5 FirstFirst 1 2 3 4 5 LastLast
Results 41 to 60 of 84

Thread: Ηλεκτρονική Εφημερίδα

Καλημέρα, ξέρετε πότε θα ανέβει η ηλεκτρονική έκδοση? Έχει καθυστερήσει σήμερα.

Καλημέρα, Στέφανε.

Οχι, δεν ξέρουμε, δεν εξαρτάται από μας, από μας έφυγε κανονικά χθες.

Από ό,τι ξέρω, τυπικά η συμφωνία είναι να ανεβαίνει μέχρι τις 12 το μεσημέρι της μέρας κυκλοφορίας. Τις περισσότερες φορές βέβαια ανεβαίνει πολύ πιο νωρίς, αλλά τυπικά αυτό είναι.
    It's a pleasure to meet someone who understands that to the true gambler, money is never an end in itself, it's simply a tool, as a language is to thought.

Ευχαριστώ για την ενημέρωση Νίκο...αναμένουμε λοιπόν.

Κι εγώ στο περίμενε είμαι, δεν την έχω δει ακόμη πώς βγήκε.

Εχω κολλήσει από πέρυσι με το ηλεκτρονικό φύλλο.
    It's a pleasure to meet someone who understands that to the true gambler, money is never an end in itself, it's simply a tool, as a language is to thought.

ας επικοινωνησει καποιος υπευθυνος μαζι τους...

Μόλις μου κατεβαίνει...

θελω κι εγω να διαβαζω την εφημεριδα παρασκευη ή δευτερα βραδυ. δεν γινεται γαμωτο με paysafe η αγορα της?

Δυστυχώς δεν είναι εφικτό με paysafe, ίσως όμως να σε βολεύουν οι προπληρωμένες της Readpoint.

Μπορείς να τις προμηθευτείς από καταστήματα Γερμανός
    http://www.readpoint.com/prepaid/points

Για τυχόν απορίες, καλείς στο 2107568003-4
    __

Τον ικανόν να κάνουν νάνον, είναι ο κανών των ανικάνων...

Aυτο θα κανω θα αγορασω μια καρτα τετοια

1:07 η ωρα και ακομα να ανεβει η εφημεριδα. αν ειναι να ανεβαινει 2+ που παω για υπνο ας την αγοραζω και το πρωι

12:30 και ακομα η παλια ειναι στο readpoint.... μαλακια εκανα που αγορασα καρτα

Quote Originally Posted by Παναγιωτης Ηλιουπολη View Post
    12:30 και ακομα η παλια ειναι στο readpoint.... μαλακια εκανα που αγορασα καρτα
    Παναγιώτη,αν δεις παραπάνω,ο Νίκος λέει ότι στη συμφωνία είναι να ανεβαίνει η εφημερίδα μέχρι τις 12 το μεσημέρι της ημέρας κυκλοφορίας.
    Η ζωή φίλε μου είναι μία ντομάτα...Άλλος την τρώει στην μάπα και άλλος την τρώει σαλάτα!

Η εφημερίδα, για πολλούς και διάφορους λόγους, ΔΕΝ έχει στάνταρ ώρα "κρεμάσματος" στο ψηφιακό περίπτερο.

π.χ. ένας από τους λόγους είναι ότι δεν κλείνει το τεύχος κάθε φορά την ίδια ώρα.

Υπάρχουν φορές που θα είναι ψηφιακά πάνω στις 23.00 το βράδυ της Πέμπτης, και φορές που θα κατέβει 11.00 το πρωί.

Πέραν της ώρας, που κάποιες φορές ερχεται νωρίς, έχει άλλα καλά.
    Κόστος. 1,79 € αντί 2,50 €, και αν κάποιος πάρει πακέτο, του φτάνει το τεύχος... 1,34 €, σχεδόν τα μισά χρήματα. Δεν είναι και λίγο.

Επίσης, το ψηφιακό τεύχος κατεβαίνει και σε ταμπλέτα... Με την οποία ταμπλέτα καταρρίφθηκε και το επιχείρημα του ότι "την εφημερίδα την παίρνεις να τη διαβάσεις και στην τουαλέτα". Το λέω, διότι κανείς δεν το αναφέρει...
    __

Quote Originally Posted by Armadoros View Post
    Η εφημερίδα, για πολλούς και διάφορους λόγους, ΔΕΝ έχει στάνταρ ώρα "κρεμάσματος" στο ψηφιακό περίπτερο.

π.χ. ένας από τους λόγους είναι ότι δεν κλείνει το τεύχος κάθε φορά την ίδια ώρα.

Υπάρχουν φορές που θα είναι ψηφιακά πάνω στις 23.00 το βράδυ της Πέμπτης, και φορές που θα κατέβει 11.00 το πρωί.

Πέραν της ώρας, που κάποιες φορές ερχεται νωρίς, έχει άλλα καλά.
    Κόστος. 1,79 € αντί 2,50 €, και αν κάποιος πάρει πακέτο, του φτάνει το τεύχος... 1,34 €, σχεδόν τα μισά χρήματα. Δεν είναι και λίγο.

Επίσης, το ψηφιακό τεύχος κατεβαίνει και σε ταμπλέτα... Με την οποία ταμπλέτα καταρρίφθηκε και το επιχείρημα του ότι "την εφημερίδα την παίρνεις να τη διαβάσεις και στην τουαλέτα". Το λέω, διότι κανείς δεν το αναφέρει...
    Μη το λες αυτό γιατί έχουμε κάποιους ρομαντικούς εδώ μέσα και θα σε πάρουν με τις πέτρες
    If you want to win, you must first learn to lose

Βρε, κι εγώ την παράδοση προτιμώ, αλλά να... δυο-τρεις φορές που το δοκίμασα το ταμπλατούρι, είπα "άλλο πράμα". Βλέπεις και καμιά φάση, δε χάνεις και το στρίμινγκ αν παρακολουθείς...
    __

Καλημερα,
    Στην ηλεκτρονικη εκδοση της εφημεριδας σημερα δεν ανοιγουν οι σελιδες 8 και 9 παρουσιαζεται καποιο προβλημα και κλεινει το προγραμμα και ειπα να το αναφερω αλλα και να ρωτησω αν υπαρχει καπιος αλλος τροπος για να διαβασουμε τη σελιδα οπου γραφει ο Καθηγητης Μυστηριος.

Ευχαριστω

Δεν βλέπω τέτοιο πρόβλημα.
    Θα μπορούσες να μιλήσεις με το Readpoint, στο 210. 7568003-4 από 9:00 έως 17:00
    __

Καλησπέρα. Η ηλεκτρονική έκδοση δεν έχει ανέβει στο Readpoint σήμερα. Γνωρίζετε εάν θα ανέβει αργότερα ή υπάρχει κάποιο πρόβλημα με αυτή την έκδοση και δε θα υπάρξει καθόλου;

Quote Originally Posted by clover View Post
    Καλησπέρα. Η ηλεκτρονική έκδοση δεν έχει ανέβει στο Readpoint σήμερα. Γνωρίζετε εάν θα ανέβει αργότερα ή υπάρχει κάποιο πρόβλημα με αυτή την έκδοση και δε θα υπάρξει καθόλου;
    Καλησπέρα σας,

Το τεύχος έχει φύγει κανονικά από μας.
    Ισως έχεις κάποιο τεχνικό θέμα, θα μπορούσες να μιλήσεις με το Readpoint, στο 210. 7568003-4 ως 17:00!
    __

Page 3 of 5 FirstFirst 1 2 3 4 5 LastLast