Page 2 of 5 FirstFirst 1 2 3 4 ... LastLast
Results 21 to 40 of 84

Thread: Ηλεκτρονική Εφημερίδα

Kαι ήθελα να γράψω τον πονο μου το σάββατο το βράδυ με αυτά που έβλεπα στο λάτσιο-νάπολι.
    πάντως και εγώ κατάφερα να κάνω ένα ποστ στο ημίχρονο του μάντσεστερ-έβερτον

Βασικός Lefteris_Cuervo's Avatar
    Ιωάννινα-ΠΡΕΒΕΖΑ(Boedo-Argentina στα ονειρά μου)
    εγώ παλι ηθελα να γραψω την χαρα μου για το τριπλο ταμειο που με οδηγησε η μποκα (αφου μας εβγαλε την πιστη χ2) με 1,1 και οβερ και ανατροπη του 0-2 ...

ΑΓΑΠΑΜΕ ΑΡΓΕΝΤΙΝΑ

Quote Originally Posted by SIDDHARTHA View Post
    αστειευομουν παραπανω. για την ακριβεια, με ζωσανε μαυρα φιδια με το πεσμενο φορουμ. σκεφτομουν το χειροτερο...
    Δεν πήγαινε χειρότερο, απλά αυτή τη φορά είχαμε καλύτερο ριμπάουντ!

Και εγώ νόμιζα ότι ήμουν ο μόνος αποκλεισμένος από Καναδά
    YOU'LL NEVER WALK ALONE

Quote Originally Posted by Arxentinos-Preveza View Post
    εγώ παλι ηθελα να γραψω την χαρα μου για το τριπλο ταμειο που με οδηγησε η μποκα (αφου μας εβγαλε την πιστη χ2) με 1,1 και οβερ και ανατροπη του 0-2 ...

ΑΓΑΠΑΜΕ ΑΡΓΕΝΤΙΝΑ
    Άσε φίλε και εγώ έβγαλα χοντρό από αυτό το ματς.Αφού βέβαια μετά την Λάτσιο που το είχα παίξει χοντρά από ένα σημείο και μετά στο όβερ 2,5 και τσάκισαν τα δοκάρια,το Χιλιανό που το περίμενα όβερ 3,5 και το κοράκι έκανε όργια έπαιξα Μπόκα στο 0-2 άσσο και όβερ 4,5 και όταν κερδίζει η Κίλμες το πέναλντι και την κόκκινη στο 80 και το χάνει ένα ψιλοέμφραγμα το έπαθα.
    Αλλά ευτυχώς γύρισε όλη η γκαντεμιά.

Καλησπερα - καλημερα σας. Αν και η χαρη του να παρεις την εφημεριδα απ το περιπτερο και να περιεργαστεις το εξωφυλλο με μια τζουρα τσιγαρου και καφε δεν συγκρινεται με οτιδηποτε αλλο, εχει και η ηλεκτρονικη εκδοση μεγαλα πλεονεκτηματα. Με συγκινει το γεγονος οτι εχω πλεον ενα file στο pc με τα τελευταια 100 τευχη της εφημεριδας κατι που οσο και να το προσπαθησα στο παρελθον με την οχι ηλεκτρονικη εκδοση ηταν αδυνατο. Επισης ειναι πολυ σημαντικο για ολους εμας που ειμαστε απο νησια το οτι εχουμε την εφημεριδα στη διαθεση μας το αργοτερο μεχρι το πρωι καθε Τριτης και Παρασκευης και οχι μετα το μεσημερι οπου φτανουν στα περιπτερα οι εφημεριδες. Παρατηρησα μια λεπτομερια οτι στα ηλεκτρονικα τευχη στις σελιδες Champions League και Europa League πανω απο το δια ταυτα σε ολα τα πινακακια με τα στατιστικα τα γραμματα και οι αριθμοι ειναι μπερδεμενα και δεν βγαινει νοημα. Λεπτομερια επαναλαμβανω και οχι κατι σημαντικο αλλα ειπα το αναφερω. Τελος θελω να πω οτι πραγματικα η εφημεριδα εχει καταφερει να με εθισει στο διαβασμα της και με χαροποιει το γεγονος οτι οι ''αρρωστοι'' ειμαστε αρκετοι και ευχομαι να πολλαπλασιαστουμε γιατι αυτη η εξαιρετικη δουλεια που γινετε απο τα παιδια στην εφημεριδα αξιζει ανταμοιβης. keep walking....

Πόσο δίκιο έχεις ρε φίλε στα τελευταία σου λόγια...

Καλημερα, υπαρχει προβλημα με την ηλεκτρονικη εκδοση σημερα? Επειδη δεν την εχουμε.. ακομη

Καλημερα φιλε Αντρεα. Το μονο που μπορω να σου πω εγώ ειναι οτι ειχε καποια μικροπροβληματα το σαιτ χτες(www.readpoint.com) και ισως αυτο να επηρεασε την ανανεωση των εφημερίδων.

Ας περιμένουμε ελπίζοντας να ανεβει συντομα το νεο τευχος

Quote Originally Posted by M0nt0ya View Post
    Καλημερα φιλε Αντρεα. Το μονο που μπορω να σου πω εγώ ειναι οτι ειχε καποια μικροπροβληματα το σαιτ χτες(www.readpoint.com) και ισως αυτο να επηρεασε την ανανεωση των εφημερίδων.

Καλημέρες

http://tinyurl.com/ctj98pl
    It's a pleasure to meet someone who understands that to the true gambler, money is never an end in itself, it's simply a tool, as a language is to thought.

Quote Originally Posted by M0nt0ya View Post

thanks φιλε για την ενημερωση.
    Ας αναμενωμεν λοιπον!!!!!

Quote Originally Posted by Angelis View Post
    Καλημέρες

http://tinyurl.com/ctj98pl
    Καλημέρα Νίκο

Πληροφοριακά, εδώ και λίγες μέρες ειναι διαθέσιμη η εφαρμογή του readpoint και για android tablets/κινητα

Καιρός ήταν...

Καλησπέρα!

Για κάποιο λόγο δεν μπορώ να κατεβάσω το σημερινό φύλλο της ΜΜ στο ριντποιντ. Γνωρίζετε ποιος μπορεί να είναι ο λόγος;
    YOU'LL NEVER WALK ALONE

Το τεύχος έχει φύγει κανονικά από το ΜΜ, και έχει κατέβει κανονικά στους υπολογιστές που έχω πρόσβαση. Μίλα με την εταιρία και το τεχνικό της τμήμα
    __

Τον ικανόν να κάνουν νάνον, είναι ο κανών των ανικάνων...

Quote Originally Posted by Armadoros View Post
    Το τεύχος έχει φύγει κανονικά από το ΜΜ, και έχει κατέβει κανονικά στους υπολογιστές που έχω πρόσβαση. Μίλα με την εταιρία και το τεχνικό της τμήμα
    Ευχαριστώ πολύ.
    YOU'LL NEVER WALK ALONE

Καλημέρα. Πριν κάποιους μήνες την κατέβαζα τη mm από το προηγούμενο βράδυ γύρω στις 11.30 την είχα στπ pc. Πλέον μόνο το πρωί από τις 9. και μετά. Για το tablet ενώ ανοίγει και κατεβάζει κανονικά τις παλιές εκδόσεις την καινούρια μου βγάζει πρόβλημα μόλις το βάζω να κατεβάσει και κλείνει. Τις τελευταίες 3-4 εκδόσεις μου βγάζει το λάδι για να κατεβάσω την εφημερίδα(βγάζω το πρόγραμμα και το ξαναβάζω, restart κλπ). Προφανώς έχει κάποιο πρόβλημα το readpoint με τα tablet. Αν ξέρετε κάτι άλλο ή αν έχει αντιμετωπίσει κανένας άλλος παρόμοιο πρόβλημα ας μας πει να δούμε μήπως τους στείλουμε κανένα email για ενημέρωση. Ευχαριστώ.

Για τάμπλετ δεν έχω ιδέα. Επικοινώνησε πάντως μαζί τους. Είναι γενικά εξυπηρετικοί. Είτε με τηλέφωνο είτε με μέιλ.
    It's a pleasure to meet someone who understands that to the true gambler, money is never an end in itself, it's simply a tool, as a language is to thought.

Καλημερα παιδες, μηπως γνωριζουμε γιατι αυτη η μεγαλη καθυστερηση σημερα στην ηλεκτρονικη εκδοση?

Μόλις τώρα κατεβαίνει.

Page 2 of 5 FirstFirst 1 2 3 4 ... LastLast