Results 1 to 11 of 11

Thread: To Match Money στα social media

To Match Money στα social media

Γενικά, μέχρι τώρα το ΜΜ δεν είχε ιδιαίτερα ενεργή παρουσία στα social media (facebook, twitter κτλ.), όμως πλέον ενεργοποιούμαστε και σε αυτό τον τρόπο επικοινωνίας με τους αναγνώστες. Και για αρχή, ανοίγουμε αυτό το τόπικ-υπόμνημα για να υπάρχουν μαζεμένοι οι λογαριασμοί της εφημερίδας και των συνεργατών της.

Στο Twitter λοιπόν, μπορείτε να ακολουθείτε τους παρακάτω λογαριασμούς των συνεργατών του Match Money.

@Match_Money Ο ''επίσημος'' λογαριασμός της εφημερίδας, που λειτουργεί αυτόματα προωθώντας κάθε νέο κείμενο που ανεβαίνει στο σάιτ.

@MatchMoneyTeam O ''ανεπίσημος'' λογαριασμός της εφημερίδας, που λειτουργεί σε ''προσωπικό'' επίπεδο, στοχεύοντας στη διαδραστικότητα μεταξύ εφημερίδας-συντακτών-αναγνωστών

@fkotsaftis Φίλιππος Κοτσαύτης

@NikosResperis Νίκος Ρεσπέρης

@GeorgiosPetris Γιώργος Πετρής

@Sinacos_Michel Μιχάλης Σινάκος

@tsoutis Αντώνης Τσούτης

@thebeatings Δημήτρης Αρμαδώρος

@ArkoudosS Βαγγέλης Συρίγος

@Kessaris_ Θέμης Καίσαρης

@nikoutsider Νίκος Αγγελής

@GGiannoulas Γιάννης Γιαννούλας

@Omer_Hasan Ομέρ Χασάν

@Achlatlis Ακης Αχλατλής

@GeorgeManiatopo Γιώργος Μανιατόπουλος

@KostasAli Κώστας Αλιπράντης

@S_Hadgiyiannis Σταύρος Χατζηγιάννης

Αυτά για αρχή. Οποιοι καινούριοι λογαριασμοί συνεργατών ανοίγουν θα προστίθενται στη λίστα.

Οσο για το facebook, η σελίδα του Match Money είναι η http://www.facebook.com/pages/Match-...%91/8540249979

Μέχρι τώρα ήταν ουσιαστικά ανενεργή, όμως στο άμεσο μέλλον θα ενεργοποιηθεί επίσης.

Καλό μας... socializing!

Ανανεώθηκε στις 21 Φεβρουαρίου
    It's a pleasure to meet someone who understands that to the true gambler, money is never an end in itself, it's simply a tool, as a language is to thought.

Μόλις πριν 4-5 μέρες άνοιξα φέισμπουκ!!!
    Σύμπτωση!!!!

Με έπρηξε ένας φίλος βάλε και βάλε και άνοιξα.
    Τώρα θα πρέπει δλδ να ανοίξουμε και τουίτερ; Ωρε μας έχετε κάνει κομπιουτεράδες για το στοίχημα!!!
    Εν τω μεταξύ από ότι είδα το φέισμπουκ είναι τελείως άχρηστο!!!
    Απορώ γτ ανοίγει ο κόσμος. Για να ανεβάζει τραγούδια;
    Εσείς δλδ τι θα κάνετε στο φέισμπουκ διαφορετικό από εδώ;

Αναντικατάστατος plestis13's Avatar
    Γιαννίκο το facebook το ανοίγουν κυρίως νέοι για γκομενοδουλειές!!Όλα τα άλλα για επικοινωνία κτλ δεν αν θες επικοινωνία κάνε skype να βλέπεις και τον άλλον το twitter είναι πιο σοβαρό.
    Το μυστικό είναι στο τέλος να είσαι + και να περνάς καλά !!

Quote Originally Posted by giannikos View Post
    Μόλις πριν 4-5 μέρες άνοιξα φέισμπουκ!!!
    Σύμπτωση!!!!

Με έπρηξε ένας φίλος βάλε και βάλε και άνοιξα.
    Τώρα θα πρέπει δλδ να ανοίξουμε και τουίτερ; Ωρε μας έχετε κάνει κομπιουτεράδες για το στοίχημα!!!
    Εν τω μεταξύ από ότι είδα το φέισμπουκ είναι τελείως άχρηστο!!!
    Απορώ γτ ανοίγει ο κόσμος. Για να ανεβάζει τραγούδια;
    Εσείς δλδ τι θα κάνετε στο φέισμπουκ διαφορετικό από εδώ;
    Χα χα!!!! Για το fb μη με ρωτάς, ούτε εγώ το γουστάρω/καταλαβαίνω και δεν έχω λογαριασμό. Εγώ με το twitter έχω κολλήσει, που το πάω και ως μέσο επικοινωνίας και ως εργαλείο ενημέρωσης
    It's a pleasure to meet someone who understands that to the true gambler, money is never an end in itself, it's simply a tool, as a language is to thought.

Quote Originally Posted by Angelis View Post
    Χα χα!!!! Για το fb μη με ρωτάς, ούτε εγώ το γουστάρω/καταλαβαίνω και δεν έχω λογαριασμό. Εγώ με το twitter έχω κολλήσει, που το πάω και ως μέσο επικοινωνίας και ως εργαλείο ενημέρωσης
    Ειδικά για μας τους νέους που δεν ξέρουμε/μπορούμε/κυρίως βαριόμαστε(!!) να μπούμε σε όλα τα ξένα σαιτ και να ενημερωθούμε τα έχει όλα εκεί!!

Quote Originally Posted by plestis13 View Post
    Γιαννίκο το flirtbook το ανοίγουν κυρίως νέοι για γκομενοδουλειές!!Όλα τα άλλα για επικοινωνία κτλ δεν αν θες επικοινωνία κάνε skype να βλέπεις και τον άλλον το twitter είναι πιο σοβαρό.
    Όπως τα λες, με μια μικρή διόρθωση
    The World Is Yours

Quote Originally Posted by Mr Montana View Post
    Όπως τα λες, με μια μικρή διόρθωση
    Κάπως έτσι για να μην πω .....book, αλλά είμαστε σε ένα φόρουμ αξιοπρεπές!!

Καλα.... Εγω ουτε νεος ειμαι, ουτε για γκομενα το ανοιξα το fb (ασχετα αν καποτε...μου προεκυψε). Οπως ολα τα πραγματα, εχει τα καλα και τα κακα του.

Το twitter το θεωρω πολυ βαρετο.

Quote Originally Posted by ΕΠΙΟΡΚΟΣ View Post
    Το twitter το θεωρω πολυ βαρετο.
    Κάνεις λάθος, δεν έχεις πιάσει μάλλον το κουμπί του. Εχει διαμαντάκια και είναι πραγματικά πολύ καλό εργαλείο.

Αναντικατάστατος norwichfan's Avatar
    Με τουιτερ δεν εχω ασχοληθει, το θεωρω και γω λιγο βαρετο(εδω που τα λεμε και το fb εχω αρχισει και το βαριεμαι).Αν ξερεις που να ψαξεις οντως βρισκεις ωραια πραγματα και το καλο ειναι οτι δεν χρειαζεται να χεις σωνει και καλα λογαριασμο για να τα δεις.
    Τέτοιο στήσιμο, ουτε η Τζένα Τζειμσον

Βασικός Lefteris_Cuervo's Avatar
    Ιωάννινα-ΠΡΕΒΕΖΑ(Boedo-Argentina στα ονειρά μου)
    Εγω παλι σαν 20χρονος του '12 εχω και τα δυο,βεβαια με fb ασχολουμαι κυριως αλλα το κλειδι ειναι η φραση παν μετρον αριστον...ξερω ατομα που το fb εχει γινει η ζωη τους ολη και αυτο ειναι δυστυχημα...Παντως ως προς το ΜΜ και το γκρουπακι στο fb νομιζω θελει λιγο περισσοτερο σπρωξιμο!