PDA

View Full Version : Αυστραλία πράξη 5η!

manos
11/11/2014, 11:08
Καλημέρα!

Το Περθ το έκανε το διπλό και βρίσκεται πλέον μόνο πρώτο στην βαθμολογία. Μεγάλη νίκη ακόμα και αν οι Μάρινερς είναι σε κακή κατάσταση. Αδελαιδα και Σίδνει έμειναν στο 0 κάτι που δεν περίμενα καθόλου

Στην 5η αγωνιστική ξεκινάμε με το Τζετς-Μπρισμπειν. Ο νεκρός με τον πεθαμένο είναι το μάτς. Δίνω προβάδισμα στους φιλοξενούμενους όπου μπορεί να μην έχουν ακόμα βαθμό αλλα είναι καλύτερη ομάδα. Δεν θα βρουν καλύτερο αντίπαλο για να κάνουν την πρώτη τους νίκη. Οι Τζετς θεωρώ ότι έχουν την χειρότερη ομάδα στην φετινή A-league και σε αποδόσεις οριακού αουτσάϊντερ το διπλό μου κάνει.

Στο Αδελαιδα-Φοίνιξ με προκαλούν τα 5αρια στο διπλό αλλά δεν πάει εύκολα το χέρι. Η Αδελαιδα είναι σοβαρή φέτος και φρενάρω. Τα οβεράκια είναι σίγουρα μια επιλογή καθώς το θεωρώ απίθανο δεύτερο σερί μάτς να μην έχει γκολ μάτς της Αδελαιδας και μάλιστα κόντρα στους Νεο Ζηλανδούς.

Έχουμε και το ντέρμπι ανάμεσα στο Σίδνει και την Βίκτορι. Δίνω μικρό προβάδισμα στους γηπεδούχους αλλά ως εκεί.

Πέρθ-Γουόντερερς....παράξενο μάτς. Με τρώει το διπλό σε αποδόσεις κοντά στο 3,00 αλλά πως να κοντράρεις αυτό το Περθ?? Έχει και πολύ Χ το μάτς. Στο λαιβ και αν

Τελευταίο μάτς της αγωνιστικής το Μελβουρν Σιτι (Χαρτ)-Μαρινερς. Οι Μάρινερς περισσότερο θα ενδιαφέρονται για τον αυριανό ημιτελικό κυπέλλου κόντρα στην Αδελαιδα παρά για αυτό το μάτς. Οι γηπεδούχοι αρχίζουν και βρίσκουν ρυθμό και πιστεύω ότι θα το πάρουν το μάτς. Τιμιος ο άσσος.

manos
11/11/2014, 11:11
Κρατάω ένα Μπρισμπειν δηλαδή :)

Armadoros
11/11/2014, 13:48
Καλημέρα!

Το Περθ το έκανε το διπλό και βρίσκεται πλέον μόνο πρώτο στην βαθμολογία. Μεγάλη νίκη ακόμα και αν οι Μάρινερς είναι σε κακή κατάσταση. Αδελαιδα και Σίδνει έμειναν στο 0 κάτι που δεν περίμενα καθόλου

Στην 5η αγωνιστική ξεκινάμε με το Τζετς-Μπρισμπειν. Ο νεκρός με τον πεθαμένο είναι το μάτς. Δίνω προβάδισμα στους φιλοξενούμενους όπου μπορεί να μην έχουν ακόμα βαθμό αλλα είναι καλύτερη ομάδα. Δεν θα βρουν καλύτερο αντίπαλο για να κάνουν την πρώτη τους νίκη. Οι Τζετς θεωρώ ότι έχουν την χειρότερη ομάδα στην φετινή A-league και σε αποδόσεις οριακού αουτσάϊντερ το διπλό μου κάνει.

Στο Αδελαιδα-Φοίνιξ με προκαλούν τα 5αρια στο διπλό αλλά δεν πάει εύκολα το χέρι. Η Αδελαιδα είναι σοβαρή φέτος και φρενάρω. Τα οβεράκια είναι σίγουρα μια επιλογή καθώς το θεωρώ απίθανο δεύτερο σερί μάτς να μην έχει γκολ μάτς της Αδελαιδας και μάλιστα κόντρα στους Νεο Ζηλανδούς.

Έχουμε και το ντέρμπι ανάμεσα στο Σίδνει και την Βίκτορι. Δίνω μικρό προβάδισμα στους γηπεδούχους αλλά ως εκεί.

Πέρθ-Γουόντερερς....παράξενο μάτς. Με τρώει το διπλό σε αποδόσεις κοντά στο 3,00 αλλά πως να κοντράρεις αυτό το Περθ?? Έχει και πολύ Χ το μάτς. Στο λαιβ και αν

Τελευταίο μάτς της αγωνιστικής το Μελβουρν Σιτι (Χαρτ)-Μαρινερς. Οι Μάρινερς περισσότερο θα ενδιαφέρονται για τον αυριανό ημιτελικό κυπέλλου κόντρα στην Αδελαιδα παρά για αυτό το μάτς. Οι γηπεδούχοι αρχίζουν και βρίσκουν ρυθμό και πιστεύω ότι θα το πάρουν το μάτς. Τιμιος ο άσσος.

X2 3,70/5,00 με Νέιθαν Μπερνς και Αλμπέρτ Ριέρα! Εφυγε :cool: :cool:

Armadoros
11/11/2014, 13:50
Κοίτα Μάνο που θα σορτάρει ως αύριο...
Είναι ξεκάθαρα λάθος οι αποδόσεις.

norwichfan
11/11/2014, 18:14
Αν δω την ομαδαρα μου, να κανει διπλο μεσα στο πουλεν, θα τα χω δει όλα :cool:

Η Φινιξ μεχρι τωρα , βρηκε και τα κανε, σιγα σιγα θα αρχισει να πεφτει βαθμολογικα και να πλησιαζει στα γνωστα της στανταρ.

Το διπλο των Γουοντερερς εχει παιχτεί ηδη στο 3,10 ;) Καλο χρυσο το Περθ(από τις πιο δυνατες εδρες της Λιγκας , κυριως λογω απόστασης) αλλα δεν είναι για τοσο ψηλα.

manos
13/11/2014, 18:00
Μπρισμπειν στο 2,80 κόντρα στους Τζετς...μαλιστα :) Σε μονό πάει αυτό

Συμφωνώ με Δημήτρη και Φάνη για την αξία στα διπλά των Γουόντερερς και Φινιξ. Πιστεύω ότι αυτό που ξεφεύγει αρκετά είναι το πρώτο. 3,30 οι Γουόντερερς ??

Μαλλον θα τα κάνω ένα τρίξι με το Μπρισμπέιν

norwichfan
13/11/2014, 18:22
Το διπλο του Φινιξ, εγω προσωπικα θ'αρχισω να το σκέφτομαι μονο αν πιασει το 6,00+. Ακομη και κει παντως μονο στη λογικη, του μπαλα ειναι κ γυριζει :)

3,30 οι Γουοντερερς?? κοιτα να δεις που θα το ξαναπαιξω στο τελος :cool:

manos
13/11/2014, 21:01
Ποντάρω πολλά στην κούραση από το μεσοβδόμαδο μάτς κυπέλλου και στον ενθουσιασμό που θα έχουν από την πρόκριση στον τελικό :)

Δεν το έχω παίξει ακόμα αλλά το σκέφτομαι σοβαρα :)

norwichfan
14/11/2014, 17:34
Οι Τζετς φετος θυμιζουν εποχές, New Zealand Knights :p

Από τους Νέο Ζηλανδους όμως θα λειπουν Μπροκι και κυριως ΜακΓκλιντσει(παιχταρα μου!!!).

Υ.Γ. Αλλα νταξει εχουν Νειθαν :cool:

manos
15/11/2014, 11:48
Καλημέρα!

Πρωτο δεκαλεπτο στο ντερμπι και ήδη έχουν ακυρωθεί 2 γκολ, ένα για την καθε ομάδα, ως οφ σαιντ.

Λιγο καλύτερα παταει η Βικτορι αλλά τίποτα το ιδιαιτερο

manos
15/11/2014, 11:50
Καλή φάση για Βικτορι

Τσιμπησα μόλις το διπλό στο 3,00

manos
15/11/2014, 11:53
Η αμυνα του Σιδνει αλλου πατάει και αλλου βρίσκεται

Ετσι οπως παει το μάτς είναι ζήτημα χρονου το 0-1

manos
15/11/2014, 11:58
Και αλλη φάση με Τομσον τώρα για την Βικτορι

manos
15/11/2014, 12:06
Τσαμπουκας μεταξυ Τομσον και Αμπας

manos
15/11/2014, 12:06
Τσαμπουκας μεταξυ Τομσον και Αμπας

Την γλυτωσαν χωρις καρτα

manos
15/11/2014, 12:11
Πρωτη καλη φαση για Σιδνει

Εδω και ενα 5λεπτο έχει πέσει ο ρυθμός

manos
15/11/2014, 12:11
Τι χανεις ρε Τομσοοοοοοοοοοοοοοοοννννν νννννν???

Μαλλι για Βικτορι

manos
15/11/2014, 12:22
Δυο τεραστιες φάσεις στο τελευταίο 5λεπτο, μια για την καθε ομάδα

manos
15/11/2014, 12:24
Ημίχρονο 0-0

Αν δεν τον δει καποιος με τα μάτια του το πρώτο ημίχρονο θα νομίζει ότι είμαι υπερβολικός. Εχουν χαθεί τα άχαστα

Πολύ καλύτερη η Βίκτορι αλλά πόσες ευκαιρίες να χάσει για να κανει το 0-1??

manos
15/11/2014, 12:34
Οι Γουοντερερς κατεβάζουν 11αδα με πάρα πολλές αλλαγές

manos
15/11/2014, 12:35

Για αυτό και το διπλό είναι στο 3,75

Armadoros
15/11/2014, 14:08
Χάθηκε το πρωινό μπετ, με ανατροπή, αλλά... αυτός ο Bonevacia της Γουέλινγκτον ξέρει ΚΑΛΗ μπάλα.

norwichfan
15/11/2014, 14:22

Μας γ@@@ ο Ποποβιτς :mad: Παραταει το σημερινο για να χτυπησει τα δυο εντος της επομενης βδομάδας(άλλη εξηγηση δεν βρισκω).

Υ.Γ. Τονι αγορι μου, ξυπνα, τελειωσε το Τσάμπιονς Λιγκ :)

norwichfan
15/11/2014, 14:35
Χάθηκε το πρωινό μπετ, με ανατροπή, αλλά... αυτός ο Bonevacia της Γουέλινγκτον ξέρει ΚΑΛΗ μπάλα.

Πραγματικα στην τελευταια φαση του αγωνα. Θα μπορουσε νωρίτερα απ'οτι βλεπω στα χαιλαιτς γκολ η Αδελαιδα αλλα να το τρως στο 94 είναι μλκια...

Θεος ο Γκομπαου με ομπρελιτσα στο πρωτο ημιχρονο χαχαχα Αγαπάμε Γιοσεπ :cool:

Armadoros
15/11/2014, 14:48
Πραγματικα στην τελευταια φαση του αγωνα. Θα μπορουσε νωρίτερα απ'οτι βλεπω στα χαιλαιτς γκολ η Αδελαιδα αλλα να το τρως στο 94 είναι μλκια...

Θεος ο Γκομπαου με ομπρελιτσα στο πρωτο ημιχρονο χαχαχα Αγαπάμε Γιοσεπ :cool:

Δεν τον πήρα πρέφα, είχα το ματς σε δεύτερη οθόνη και η προσοχή μου ήταν στα Νησιώτικα.
Πάντως, η ανατροπή στο φινάλε δεν ήταν τυχαία. Κλείστηκε πίσω η Γουέλ...