PDA

View Full Version : ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΕΚΤΟΣ ΚΟΥΠΟΝΙΟΥ 17-20 ΜΑΪΟΥ

redlegend2010
17/05/2013, 17:27
3-1 μειώνει η Ροστόφ με την Αμκάρ.

Τίποτα ενδιαφέρον από μένα σχετικά με τα πρωταθλήματα εκτός κουπονιού για σήμερα.

tommy betman
17/05/2013, 18:12
Καλησπερα, λεβεντες μου!

Μολις, επιστρεψει ο Χρηστος, θαθελα τη αποψη του, σημερα, για τη Φιρστ Βιεννα! :)
Προσωπικα, πιστευω, οτι, οι αποδοσεις την αδικουν καταφωρα! (6,00+)!!!

M0nt0ya
17/05/2013, 19:07
Καλησπέρα σε Ζαφείρη και Θωμά :)

Θωμα να σου πω την αλήθεια, στοιχηματικά τέλειωσε για μένα η Αυστρια2, αλλά, πάντα ρίχνω μια ματιά μήπως και υπάρχει κάτι, και αυτα που σημείωσα αρχικα ειναι Λιντζ - Καπφενμπεργκ -2 και φυσικα αυτό που αναφέρεις.

Αλλά, έχουμε και τα αρνητικά, η Αουστρια Λουστενάου μέχρι πότε θα χάνει; να πεις έχει απέναντι της και κάποιο σοβαρό αντίπαλα και να αξίζει κυνηγησούμε το 5αρακι; δυστυχως η Λιντζ κάνει τις νίκες της σε χρονικές στιγμές που δεν τις περιμένεις, γι αυτό και το αφήνω.

Καλή η απόδοση της Φιρστ Βιεννα, που εκτροχιάσε και το τρένο την περασμένη βδομάδα, αλλα πως να κοντράρεις το άλλο τρένο?(Αλτακ) ; έχει να χάσει εντός έδρας απο....δεν θυμάμαι και γω απο πότε. Πληροφοριακά πάντως το τελευταιο εξαμηνο η Αλταχ έχει χάσει μόνο απο την πρωταθλήτρια Γκροντιγκ και .... την Φιρστ Βιεννα.

Μου μένει η Καπφενμπεργκ και την αφήνω και αυτή γιατί πιστευω οτι ηταν να μας πληρώσει το πληρωσε....μην γινόμαστε και αχάριστοι.

Αυτά Θωμά, 2-3 απουσίες βλέπω για Φιρστ Βιεννα αλλα γράφει οτι δεν επηρεαζουν, άρα δεν έχει προβλημα με την αποστολή, διατητής του αγώνα ο Andreas Kollegger. :)

parolakias
17/05/2013, 20:45
Ακούστε ένα στοιχηματικό παράδοξο.
Είχα παίξει στο Κόπα Λιμπερταδόρες πριν τον γύρο των 16 ένα αουτσάιντερ για κατάκτηση, τη Τιχουάνα @17.00. Ολοκληρώθηκε χθες ο γύρος των 16, η Τιχουάνα πέρασε και μπαίνω σήμερα να δω πόσο έχει πάει η απόδοσή της, περιμένοντας να δω κάτι γύρω στο 13.00 περίπου. Και τι βλέπω ; Η Τιχουάνα στο 21.00 !!! Πέρασε έναν γύρο κι αντί η απόδοσή της να πέσει, αυτή ανέβηκε !!! Δεν είναι αυτό ένα στοιχηματικό παράδοξο ;;;
Και θα πει κάποιος ότι αυτό συμβαίνει γιατί θα παίξει τώρα με το πρώτο φαβορί (κατά τους μπουκ), την Ατλέτικο Μινέιρο. Και θα απαντήσω ότι αυτό ήταν γνωστό εκ των προτέρων, γιατί ως γνωστόν στο Κόπα Λιμπερταδόρες δεν γίνεται κλήρωση, βγαίνουν με άλλο σύστημα οι διασταυρώσεις εκ των προτέρων.
Τέλος πάντων, νομίζω ότι μάλλον πήραν πολύ παιχνίδι κάποιες άλλες ομάδες (πρέπει να πέσανε πακέτα, με γνωστές ήδη τις διασταυρώσεις) και ο μπουκ αναγκάστηκε να ρίξει τις τιμές αυτών και να ανεβάσει τα αουτσάιντερ, ώστε να διατηρήσει σταθερή τη γκανιότα του. Αλλά παραμένει ένα στοιχηματικό παράδοξο, να περνάει μια ομάδα και η απόδοσή της να ανεβαίνει, πρώτη φορά βλέπω τέτοια περίπτωση.

tommy betman
17/05/2013, 22:59
Αλταχ-Φιρστ Βιεννα 3-1...δυστυχως...
...αλλα Γκροντιγκ-Σ.Πολτεν 2-2! οβερ 3,5!

M0nt0ya
17/05/2013, 23:29
Καλησπέρα σε Ζαφείρη και Θωμά :)

Θωμα να σου πω την αλήθεια, στοιχηματικά τέλειωσε για μένα η Αυστρια2, αλλά, πάντα ρίχνω μια ματιά μήπως και υπάρχει κάτι, και αυτα που σημείωσα αρχικα ειναι Λιντζ - Καπφενμπεργκ -2 και φυσικα αυτό που αναφέρεις.

Αλλά, έχουμε και τα αρνητικά, η Αουστρια Λουστενάου μέχρι πότε θα χάνει; να πεις έχει απέναντι της και κάποιο σοβαρό αντίπαλα και να αξίζει κυνηγησούμε το 5αρακι; δυστυχως η Λιντζ κάνει τις νίκες της σε χρονικές στιγμές που δεν τις περιμένεις, γι αυτό και το αφήνω.

Καλή η απόδοση της Φιρστ Βιεννα, που εκτροχιάσε και το τρένο την περασμένη βδομάδα, αλλα πως να κοντράρεις το άλλο τρένο?(Αλτακ) ; έχει να χάσει εντός έδρας απο....δεν θυμάμαι και γω απο πότε. Πληροφοριακά πάντως το τελευταιο εξαμηνο η Αλταχ έχει χάσει μόνο απο την πρωταθλήτρια Γκροντιγκ και .... την Φιρστ Βιεννα.

Μου μένει η Καπφενμπεργκ και την αφήνω και αυτή γιατί πιστευω οτι ηταν να μας πληρώσει το πληρωσε....μην γινόμαστε και αχάριστοι.

Αυτά Θωμά, 2-3 απουσίες βλέπω για Φιρστ Βιεννα αλλα γράφει οτι δεν επηρεαζουν, άρα δεν έχει προβλημα με την αποστολή, διατητής του αγώνα ο Andreas Kollegger. :)

Σωστό διάβασμα των αγώνων, και Καπφεμπεργκ να έπαιζα τελικά 2-0 ήρθε άρα τίποτα, επιστροφή πονταρίσματος.

Νίκησε και η Αουστρια την Λιντζ και η Αλταχ την Φερστ Βιεννα !

Τα λέμε μαλλον πιο μετά με Χιλή.

tommy betman
17/05/2013, 23:43
Σωστό διάβασμα των αγώνων, και Καπφεμπεργκ να έπαιζα τελικά 2-0 ήρθε άρα τίποτα, επιστροφή πονταρίσματος.

Νίκησε και η Αουστρια την Λιντζ και η Αλταχ την Φερστ Βιεννα !

Τα λέμε μαλλον πιο μετά με Χιλή.

++++++

xarilakis88
18/05/2013, 06:53
Η γιαπωνέζικη μελέτη τελείωσε και ξεχώρισα τα εξής:

Χιροσίμα - Βεντφορέτ Κόφου: Περπατώντας πήρε το τελευταίο ματς της η Σανφρέζε, 1-0 την Τρίνιτα απ'το 2ο λεπτό,χωρίς διάθεση να φορτσάρει..Η Κόφου όμως δεν είναι Τρίνιτα, σκοράρει με συνέπεια ένα γκολ,τόσο εκτός έδρας όσο και στις τελευταίες της επισκέψεις στη Χιροσίμα. Η γηπεδούχος θα το πληρώσει αν δει υπεροπτικά το ματς, νομίζω πως ένα γκολ δεν της φτάνει για να κερδίσει. Επιλογή απο 1,85 και πάνω το g/g.

Γιοκοχάμα Μαρίνος - Σεντάϊ: πολύ δυνατή εμφάνιση για τη Βεγκάλτα στο τελευταίο ματς πρωταθλήματος, 2-1 την πρωτοπόρο και αήττητη(μέχρι πρότινος)Ομίγια. Αντίθετα η Γιοκοχάμα μπορεί να προέρχεται από 2 νίκες(η μια στο λιγκ καπ), όμως δε φαίνεται να αποδίδει στα στάνταρ που απέδιδε στα πρώτα 5-6 ματς της χρονιάς. Η άποψή μου είναι ότι έχουμε αντίθετο "βελάκι φόρμας" εδώ, μια ομάδα στο κατέβασμα εναντίον μιας που είναι στο ανέβασμα. θα πάρω το Χ2 στο 1,85, σύμμαχος και η παράδοση, κανένα από τα τελευταία 6 μεταξύ τους(ανεξαρτήτως έδρας) δεν ήρθε άσος!

Ουράβα - Σάγκαν τόσου: Θεωρώ την Ουράβα μια από τις καλύτερες ομάδες του πρωταθλήματος με μεγάλη επιθετική ισχύ(παρ'οτι αυτό δε φαίνεται και τόσο ως τώρα), την οποία πιστεύω δε θα βρει καλύτερη ευκαιρία να δείξει από το ματς απέναντι στη χειρότερη άμυνα του πρωταθλήματος. Η Τόσου έχει κρατήσει μόνο 2 φορές ανέπαφη της εστία της το 2013, και οι 2 ήταν στο λιγκ καπ. Από την άλλη μπροστά σκοράρει κι αυτή με ικανοποιητική συνέπεια, νομίζω μπορεί να συνεισφέρει ένα γκολάκι, για να πληρωθούμε κατευθείαν το ωραιότατο 3αράκι του όβερ 3.5, σε ένα σκοράκι από 3-1 ως 4-2!

Πιστεύω το όβερ 2,5 στο Ιβάτα-Καβασάκι και το g/g στο Κασίβα - Τσερέζο Οσάκα αλλά οι τιμές είναι πολύ χαμηλές,οπότε πάσο.

Ελπίζω να περάσουν ειδικά αν ακολουθήσει κάποιος. Καλημέρα παιδιά και ελπίζω να είναι καλή και στοιχηματικά!

tommy betman
18/05/2013, 15:41
Ρουμανια 17:00μ.μ
Πετρ.Πλοεστι-Αστρα Πλοεστι=ΟΒΕΡ(2,00)!!!
Καλυψη στον ΑΣΣΟ του "ΤΡΑΙΝΟΥ της ΡΟΥΜΑΝΙΑΣ"!(2,05)!

Χρηστοοοοο.....αποψη θελω! :)

deadpiece
18/05/2013, 15:45

Χιροσίμα - Βεντφορέτ Κόφου: Περπατώντας πήρε το τελευταίο ματς της η Σανφρέζε, 1-0 την Τρίνιτα απ'το 2ο λεπτό,χωρίς διάθεση να φορτσάρει..Η Κόφου όμως δεν είναι Τρίνιτα, σκοράρει με συνέπεια ένα γκολ,τόσο εκτός έδρας όσο και στις τελευταίες της επισκέψεις στη Χιροσίμα. Η γηπεδούχος θα το πληρώσει αν δει υπεροπτικά το ματς, νομίζω πως ένα γκολ δεν της φτάνει για να κερδίσει. Επιλογή απο 1,85 και πάνω το g/g.

Γιοκοχάμα Μαρίνος - Σεντάϊ: πολύ δυνατή εμφάνιση για τη Βεγκάλτα στο τελευταίο ματς πρωταθλήματος, 2-1 την πρωτοπόρο και αήττητη(μέχρι πρότινος)Ομίγια. Αντίθετα η Γιοκοχάμα μπορεί να προέρχεται από 2 νίκες(η μια στο λιγκ καπ), όμως δε φαίνεται να αποδίδει στα στάνταρ που απέδιδε στα πρώτα 5-6 ματς της χρονιάς. Η άποψή μου είναι ότι έχουμε αντίθετο "βελάκι φόρμας" εδώ, μια ομάδα στο κατέβασμα εναντίον μιας που είναι στο ανέβασμα. θα πάρω το Χ2 στο 1,85, σύμμαχος και η παράδοση, κανένα από τα τελευταία 6 μεταξύ τους(ανεξαρτήτως έδρας) δεν ήρθε άσος!

Ουράβα - Σάγκαν τόσου: Θεωρώ την Ουράβα μια από τις καλύτερες ομάδες του πρωταθλήματος με μεγάλη επιθετική ισχύ(παρ'οτι αυτό δε φαίνεται και τόσο ως τώρα), την οποία πιστεύω δε θα βρει καλύτερη ευκαιρία να δείξει από το ματς απέναντι στη χειρότερη άμυνα του πρωταθλήματος. Η Τόσου έχει κρατήσει μόνο 2 φορές ανέπαφη της εστία της το 2013, και οι 2 ήταν στο λιγκ καπ. Από την άλλη μπροστά σκοράρει κι αυτή με ικανοποιητική συνέπεια, νομίζω μπορεί να συνεισφέρει ένα γκολάκι, για να πληρωθούμε κατευθείαν το ωραιότατο 3αράκι του όβερ 3.5, σε ένα σκοράκι από 3-1 ως 4-2!

Πιστεύω το όβερ 2,5 στο Ιβάτα-Καβασάκι και το g/g στο Κασίβα - Τσερέζο Οσάκα αλλά οι τιμές είναι πολύ χαμηλές,οπότε πάσο.

Ελπίζω να περάσουν ειδικά αν ακολουθήσει κάποιος. Καλημέρα παιδιά και ελπίζω να είναι καλή και στοιχηματικά!

Μπραβο ρε φιλε, 3/3 στα βασικα πονταρισματα και 2/2 στα δευτερευοντα, χρειαζομαστε και εναν ιαπωνα στο φορουμ :) Ειχες και το ταμειακι στα κυπελλο μεσοβδομαδα μια χαρα εισαι, εγω ειχα κανει το λαθος να παρω το προηγουμενο σαββατο την Ομιγια στην Σενταν στο 0 και μαλιστα εκλεινα κιολας αλλα ξερεις τι συνεβη :) Η Ομιγια δεν φαινεται να ειναι η ομαδα που λεγανε ε?
ΥΓ καλοφαγοτα κιολας ^^

deadpiece
18/05/2013, 15:46
Ρουμανια 17:00μ.μ
Πετρ.Πλοεστι-Αστρα Πλοεστι=ΟΒΕΡ(2,00)!!!
Καλυψη στον ΑΣΣΟ του "ΤΡΑΙΝΟΥ της ΡΟΥΜΑΝΙΑΣ"!(2,05)!

Χρηστοοοοο.....αποψη θελω! :)

Με Χρηστο ή χωρις αυτο πιστευω ηρθε η ώρα του να τιμηθει απο μερους μου :)

tommy betman
18/05/2013, 15:50

++++++++++++
Συγχαρητηρια, φιλε μου!!!

tommy betman
18/05/2013, 17:23
ρουμανια 17:00μ.μ
πετρ.πλοεστι-αστρα πλοεστι=οβερ(2,00)!!!
καλυψη στον ασσο του "τραινου της ρουμανιασ"!(2,05)!

χρηστοοοοο.....αποψη θελω! :)

διορθωνω...19:00μ.μ:p

xarilakis88
18/05/2013, 17:33
Σας ευχαριστώ πολύ παιδιά για τα καλά σας λόγια, να'στε καλά! Φίλιππε και γω ακριβώς το ίδιο είχα παίξει, ομιγια dnb! Σίγουρα πάντως δεν είναι τόσο καλή ομάδα, αν είναι δυνατόν να κάνει θραύση στη J-leaυgue η παλτουδια o Νοβακοβιτς! Νομίζω ότι θα τερματίσει το πολύ 4η!

Δεν είμαι μόνο ιάπωνας,απλά φαίνεται να πηγαίνει καλά τελευταία! Ένα λάθος ήταν που δεν έπαιξα ιβατα οβερ 3,5..Ένα άλλο ήταν που δεν έγραψα για το οβερ 3,5 της μέγιστης Γκουανγκζου Εβεργκραντε! Τελοσπαντων,μην είμαστε o πλεονεκτες,άντε πάντα τέτοια καλά ταμεία! :-)

redlegend2010
18/05/2013, 17:44
Καλησπέρες παιδιά

Μια τριαδούλα από χθες

1. Win /Win 17-May Soccer/Chilean (Total) Audax Italiano/Everton Vina del Mar (O 2.5 and 3) for Game ( 1.885) 1 - 3
2. Win 18-May Soccer/J-League (Total) Jubilo Iwata/Kawasaki Frontale (O 3) for Game ( 2.000) 2 - 4
3. Win 18-May Soccer/J-League (Total) Urawa Red Diamonds/Sagan Tosu (O 2.5) for Game ( 1.840) 6 - 2

redlegend2010
18/05/2013, 18:30
Πάμε Κράσνονταρ στο 3.30 με την Σπαρτάκ Μόσχας.

xarilakis88
18/05/2013, 18:47
Μαζί σας παιδιά για το οβεράκι της Πετρολούλ, πήρα και να σκοράρει η γηπεδούχος και στα 2 ημίχρονα, 2,75! gl μας

redlegend2010
18/05/2013, 18:49
Η Πολονία Βαρσοβίας τα καταφέρνει Χρήστο;

deadpiece
18/05/2013, 19:15
Η Πολονία Βαρσοβίας τα καταφέρνει Χρήστο;
Το εκανε... 0-1....

redlegend2010
18/05/2013, 19:21
0-1 η Πολονία Βαρσοβίας

tommy betman
18/05/2013, 19:21
Τσαφ τσουφ...τσαφ τσουφ... 111111-0!!!

redlegend2010
18/05/2013, 19:23
Κράσνονταρ - Σπαρτάκ Μόσχας 0-0 στο ημίχρονο

redlegend2010
18/05/2013, 19:58
Άντε ρε Κράσνονταρ

redlegend2010
18/05/2013, 20:00
Άντε ρε Κράσνονταρ

Καλά εντάξει πέναλτι Σπαρτάκ

redlegend2010
18/05/2013, 20:01
Καλά εντάξει πέναλτι Σπαρτάκ

Το έπιασε!

redlegend2010
18/05/2013, 20:04
Τώρα 0-1

redlegend2010
18/05/2013, 20:38
Τελικό Κράσνονταρ - Σπαρτάκ Μόσχας 0-1

0-2 η Πολόνια Βαρσοβίας

redlegend2010
18/05/2013, 20:48
0-4 η Πολόνια

tommy betman
18/05/2013, 20:52
Τσαφ τσουφ...τσαφ τσουφ... 111111-0!!!

Τελικο 1-1...
Ουτε οβερ...ουτε ασσος...
Εις ετερα...με υγεια...

redlegend2010
18/05/2013, 21:08
Ριιιιιιιιιβεεεεεεεεεεεεεε εεεεερ Πλεεεεεεεεεεεειιιιιιιτ

0-1

redlegend2010
18/05/2013, 21:29
1-1 Ντεφενσόρ Σπόρτινγκ

Πήρα Ράσινγκ Μοντεβιδέο στο 6.40

xarilakis88
22/05/2013, 17:41
Παρατηρώ τις αποδόσεις στη Σερβία και πραγματικά δεν καταλαβαίνω..Ναι μπορεί να κάθονται να χάσουν οι "αδιάφορες", όμως εγώ θα τις παίξω τις μπομπίτσες μου και ό,τι γίνει...

Ματς 1: Ντόρι Σρεμ-Χάιντουκ Κούλα, 11η εναντίον 9ης και το σετ λέει 1,33-4,20-8,00! Τη στιγμή που η Κούλα έχει στα τελευταία 6 ρεκόρ 4-2-0! Διπλό κι ας το χάσω.

Ματς 2: Νόβι Παζάρ-Ραντ Βελιγραδίου, 15η εναντίον 5ης και το σετ λέει 1,50-3,80-5,25! Τη στιγμή που στα 4 τελευταία μεταξύ τους η Νόβι Παζάρ δεν έχει καν σκοράρει! Μια απ'τα ίδια, διπλό κι ας έρθει 5-0.

Ματς 3: Ραντνίτσκι 1923-Βοϊβοντίνα, 14η εναντίον 3ης και το σετ λέει 1,53-4,33-4,33! Τρεις σερί ισοπαλίες μεταξύ τους, εδώ θα πάω με το Χ αφού παραδοσιακά έρχεται και αποδίδει το ίδιο με το διπλό.

Επίσης προτελευταία αγωνιστική στη Βουλγαρία, η ανερχόμενη δύναμη Λουντογκόρετς έχασε με γκολ στο 92' στον τελικό πρωταθλήματος από τη Λέφσκι,η οποία δεν έχει αγώνα σήμερα μιας και έπαιζε με τη Βέλικο Τάρνοβο που έχει αποβληθεί από τη λίγκα. Αυτό σημαίνει πως την τελευταία αγωνιστική η Λέφσκι κερδίζει τη συμπολίτισσα Σλάβια και παίρνει το πρωτάθλημα ανεξαρτήτως του τι θα κάνει η Λουντογκόρετς. Εκτιμώ πως το ενδιαφέρον σ'αυτό το ματς το έχει η Μπότεβ Πλόβντιβ, η οποία και καλή ομάδα είναι, και ενδιαφέρον έχει να βγει στην Ευρώπη, τη στιγμή που στη γηπεδούχο μάλλον επικρατεί απογοήτευση(θυμίζω και πως αποκλείστηκε στο Τσου Λου τον Αύγουστο από τη Ντιναμό Ζάγκρεμπ, με γκολ στο 98'!). Διπλό στο 4,20.

Συνοπτικά, σε yankee: 1) Ντόρι Σρεμ-Χάιντουκ Κούλα 2 @ 8,00.
2)Νόβι Παζάρ-Ραντ 2 @5,25.
3)Ραντνίτσκι-Βοιβοντίνα Χ @ 4,33
4)Λουντογκόρετς-Μπότεβ Πλόβντιβ 2 @ 4,20

Καλή επιτυχία μας παιδιά!

xarilakis88
22/05/2013, 17:44
Δεν πρόλαβα να ποστάρω, η Κούλα έπεσε στο 7,00 και η Ραντ στο 3,80! :(

xarilakis88
22/05/2013, 20:35
Παταγώδης αποτυχία, ούτε να σκοράρουμε μπορέσαμε και η Λουντογκόρετς ήδη 2-0..Τελικά υπήρχε λόγος που έδιναν οι μπουκ τις τιμές αυτές, προφανώς..Πάμε γι'άλλα..

deadpiece
22/05/2013, 23:34
Στο Γκαρσιλασο-Σαντα φε το 2 στο dnb πως το βλεπετε διοτι δεν εχω καθολου εικονααπο τις ομαδες